Opinie o Jacek Musik Business Network Solution w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jacek Musik Business Network Solution. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Musik Business Network Solution na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Musik Business Network Solution w Poznań

Luidzi

Takie uwagi dla firmy najlepiej kierować na adres firmy a tu jest forum pracowników!

Łukasz Nowy wpis
@Luidzi

Kontakt z firmą jest niemożliwy a @ nie istnieją ...

prawo Nowy wpis

POLSKA to taki kraj gdzie (usunięte przez administratora) i firmy widmo działają legalnie a policja i urzad skabowy mimo zgłoszen ma to w (usunięte przez administratora)

Julia Nowy wpis
@prawo

A są według Ciebie w Business Network Solution jakieś nieprawidłowości? Jeśli tak, to czego one dotyczą? Czekam na opinie.

Łukasz Nowy wpis
@Julia

Np twierdzenie że masz z nimi umowę od roku a istnieją na rynku 2 miesiące ?

PAPROTKA

JESTEŚMY nękani telefonami od prawie miesiąca .Podają na faktury ufo które były niby zapłacone i następną którą musimy opłacić bo minął termin straszą windykacją Nawet posuneli się do tego ze zadzwonił ktoś z firmy Kruk co sprawdziliśmy i niczego takiego nie było W końcu dzisiaj poczyniliśmy kroki i niech się ktoś inny zajmuje tymi ludżmi my mamy dość

Kalinka
@PAPROTKA

Napisz jakie kroki poczyniliscie bo też mnie nękają telefonami, jedna fakturę zapłaciłam a więcej nie mam zamiaru

Renata
@Kalinka

@Kalinka Przypomnę tylko, że forum GoWork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie Jacek Musik Business Network Solution przez osoby, które w niej pracują. Czy firma aktualnie prowadzi jakieś rekrutacje? Nie mogę nic znaleźć w internecie. Będę wdzięczna za pomoc.

@PAPROTKA

Proszę mi również powiedzieć co zrobić w tej sytuacji ?

potencjalny pracownik
@Renata

To są cenne informacje dla osób szukających pracy. Powiedz mi czy chcesz pracować w miejscu z takimi opiniami? Jak długo pociągnie firma która ma taką reputacje i takie konflikty z klientami? Czy naprawdę chcesz pracować w taki sposób wciskając ludziom usługi których nie zamawiają?

Mateusz

(usunięte przez administratora) czy jest ktoś kto płacił faktury, ponieważ był zastraszany tak jak w moim przypadku. Nie podpisywałem żadnej umowy, a ludzie dzwonią że komornik wejdzie. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o podanie procesu jaki przeszli aby faktury i nekania z ich strony nie przychodziły. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jacek Musik Business Network Solution? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Gessek

NACIĄGACZE!!!!! Wydzwaniają w sprawie jakieś darmowej reklamy sprzed 2 lat której darmowy okres się skończył i teraz wystawiają fakturę którą trzeba przesłać kurierem, któremu trzeba zapłacić. Nie dajcie się nabrać. Gdy zażądałem potwierdzenia naszej współpracy bo nie znalazłem nigdzie ani umowy ani nawet wzmianki o tym że współpracowaliśmy z tą firmą ani nawet po wejściu na portal (polecanefirmy.net) w którym rzekomo jest moja reklama oczywiście nie było nic i nie odebrałem przesyłki (a kurier nie był zdziwiony tym faktem) zadzwoniła konsultantka i straszyła windykacją. Każdy może iść na Policję zgłosić próbę wyłudzenia - jest to proste ale trzeba poświęcić temu czas - a wtedy może ukrócimy działalność takich firm.

Kalinka
@Gessek

Napisz mi czy byłeś na policji bo mam taką samą sprawę i nie wiem czy to pomoże. czy może lepiej do sądu

@Kalinka

Kalinka napisz mi czy nadal oplacasz faktury bo mam taka samą sytuacje boje sie konsekwencji nieoplacenia faktury

ARAL_2006

Czy ktoś ma pomysł jak odzyskać od tych złodziei pieniądze? Zgłosić na policję? Może jakiś pozew zbiorowy? Czy do prasy?

@ARAL_2006

Czy opłacacie caly czas te faktury bo dostalam kolejna i nie wiem co robic. Boje się konsekwencji nieopłacenia

Mateusz

Wciskają produkty, pomimo odmowy, nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać natarczywie dzwonić i nie wciskać na siłę produktów

Firmaa

Złodzieje!!! +48507289819

AAAA
@Firmaa

Naciągacze na kasę .Telefonów nie odbierają, listów poleconych też . Firma widmo ?

Renata

Niewiele do tej pory pojawiło się na forum opinii na temat pracy w firmie Jacek Musik Business Network Solution. Czym spowodowana jest ta Wasza znikoma aktywność? A może osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu, chciałyby zadać jakieś konkretne pytania innym pracownikom? Zachęcam do podjęcia dyskusji na temat warunków pracy w Jacek Musik Business Network Solution!

Mariusz

Naciagacze na kase. Nie bardzo przypominam sobie abym wyrazil zgode na jakas reklame. Ale podobno maja to nagrane, tyle ze odsluch tylko w siedzibie firmy w poznaniu. Wiecej wydam na transport niz odzyskam.

Bru

Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami. Firma widmo telefonów nie odbierają, straszą komornikiem za nieuregulowanie ale nie wiem czego,,? Rzekomo umowa po 4 lata automatycznie została przedłużona. Żadnego wglądu w dokumenty oraz kontaktu. Masz tylko płacić. Uwaga (usunięte przez administratora)

ARAL_2006

Przed chwila sprawdziłem: DWIE FAKTURY ZA TO SAMO!!! Tylko zamiast "net" w nazwie maja "network". Ja pierdziele tak się dać zrobić! Trzeba ich pozamykać!

ARAL_2006

Naciągacze i (usunięte przez administratora) Nie mam pojęcia na jakiej podstawie wystawili mi fakturę za rzekome usługi prezentacji. Nigdy nie miałem kontaktu z nikim z tej "firmy"! Poza tym jak się dowiedziałem przez telefon gdybym teraz nie "zrezygnował" i ich "sług" automatycznie fikcyjna umowa zostałaby przedłożona na następne dwa lata! UWAGA !!! NIE ODBIERAĆ ŻADNYCH TELEFONÓW!!!

unknown

ta lapke w gore na 1 komentarzu to kliknalem przypadkiem i nie moge cofnac przez to ze moze sie tu wypowiedziec kazdy random po zmianie ip. firmy nie znam pod katem podejscia do klienta wiec nie odradzam ani nie polecam. jednak po opiniach na temat braku odezwu to mnie sie wydaje ze nalezy sie zglosic do wlasciciela firmy a nie do biur gdzie pewnie sobie pija kawke i opowiadaja zarty gdy telefony dzwonia co znam z autopsji. pozdrawiam

Złodziejska firma .Mimo rezygnacji po raz drugi za 2 miesiące wyslali fakturę kurierem za tę samą usługę, czyli prezentacja firmy w serwisie www. PolecaneFirmy. Za pierwszym razem nie można bylo zrezygnować ponieważ nie było wypowiedzenia umowy, a za drugim razem w przypadku rezygnacji umowy wygasa ona automatycznie. Umowa na 60 miesięcy. Wysyłają kurierem, czekam na inną przesyłkę, myśląc że to ta oczekiwana placisz , otwierasz i konsternacja. Dzwonisz na podany nr a tu info proszę dzwonić w innym terminie, czyli NIGDY.

@anonymous

POPIERAM!!! Bardzo (usunięte przez administratora) firma ma ten sam problem z nimi ani nie idzie się dodzwonić albo żadnego odzewu z ich strony.Zero kontaktu!! NIE POLECAM!

vop
@anonymous

Witam. Mam podobną sytuację i jeśli to możliwe proszę o kontakt . vip-555@wp.pl.Pozdrawiam.

Jo
@vop

Jest jaki inny numer do tego złodzieja mam to samo

zabeta

Mam to samo. Faktura zapłacona kontaktu ZERO

Ddiego

(usunięte przez administratora) wyłudzają pieniądze na fikcyjne usługi, wystarczy wpisać ich numer telefonu w Google - wiele osób to zgłaszało.

vip

Podpisujesz umowę na dwa lata i nikt cię nie informuje że bez twojej rezygnacji umowa przedłuża sie o następne trzy lata a póżniej o następne pięć lat.Jeśli nie pamiętasz o płatności dzwonią do ciebie po upływie terminu płatności i straszą komornikiem. W ten sposób nie możesz odstąpić od umowy. Kontakt z nimi jest niemożliwy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Musik Business Network Solution - Poznań

Jacek Musik Business Network Solution
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Podolska 12 lok. 2
    60-615 Poznań