DDD Dobre dla Domu

Rumia

Opinie o DDD Dobre dla Domu

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik 2 trochę czasu pracowałeś w firmie DDD Dobre dla Domu. Możesz powiedzieć dlaczego masz taki uraz? Powiedz więcej o tym. Pracuje ktoś aktualnie w firmie? Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy? Takie informacje są istotne i pomocne dla osób chcących się tu zatrudnić.

niezadowolony
@Joanna 29.08.2017 14:05

Niestety, w tej firmie zmienia się, ale tylko i wyłącznie na gorsze. Nie docenia się ludzi, wszyscy stąd uciekają...

Klient

Zajechalismy dziś dużym autem po ponad 120m podłogi , ale niestety gbur stwierdził że psem proszę wyjść ( pies mały na smyczy) w czasach gdzie chorego w szpitalu może odwiedzić pies ) zachował się gbur w okularach jakby pracował w laboratorium sterylnym , chamstwo, nie polecam jadę do konkurencji

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w firmie DDD Dobre dla Domu? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

użytkownik zarejestrowany

Dostaniecie umowę o prace na 1 600zł netto o premii możecie zapomnieć (takie plany robią) Stanowisko doradcy polega, na byciu magazynierem, sprzątaczką, montażystą i kierowcą (własnego auta oczywiście) Pracowałem tam kilka lat temu i nerwy przez stracone 2 lata życia do tej pory mnie trzymają. NIE POLECAM. Jeśli macie doświadczenie w wykańczaniu wnętrz to polecam spróbować u konkurencji (BEL-POL, Fachowiec, VOX itp) Wszędzie umowa o praca, normalne zarobki i przynajmniej jest premia wypłacana, nie obiecywana ...

Były pracownik 2
@Były pracownik 10.08.2016 16:37

O widzę, że ktoś pracował w sklepie własnym DDD:) Ja pracowałem ta 3 lata temu ale uraz psychiczny mam do tej pory dlatego wszedłem na to forum:) Z jakiego województwa jesteś ? w razie czego pomogę znaleźć pracę w branży za normalne pieniądze i na normalnych warunkach. Pozdrawiam i powodzenia życzę. P.S. Firmę DDD to powinien zamknąć PIP

m

Ja polecam jak najbardziej DDD w Bydgoszczy. Wszystko przebiegło sprawnie, montaż i drzwi i podłóg bardzo profesjonalny:)

d_n_l

Masakra i jeszcze raz Masakra ! kupiłem drzwi ze średniej półki, niestety przy montażu okazało się że nie otrzymałem zamków wieloryglowych które były w cenie drzwi! co do montażu - drzwi źle wstawione przez które wiatr hula(musiałem dokupić uszczelki), listwy wokół drzwi niedoklejone do ściany, mega wielka dziura w podłodze po wstawieniu ościeżnicy, a takie atrakcje w DDD Rumia!! nikomu nie polecam tego sklepu!!

Janusz

A ja wręcz przeciwnie uważam ze to sklep godny polecenia i został mi polecony ....dziękuje i polecam szczególnie dobre ceny na tle wszystkich

gosc

Zrobiłam zakupy w sklepie DDD ul. Wróblewskiego w Łodzi. Niestety jeżeli chodzi o panów od montażu to masakra aroganccy znali tylko jedna odpowiedź oni są tylko od wkręcania śrub. Zamiast zając się swoja praca krytykowali wszytko wkoło i oczywiście zajmowali się wszystkim innym tylko nie montażem.

Kasia

Ja z ich usług jestem bardzo zadowolona, wszystko bardzo profesjonalnie, miła obsługa. Sklep w którym ja kupiłam jest godny polecenia (Komorniki), zresztą moja kuzynka kupowała w Gdańsku i też jest bardzo zadowolona.

były pracownik

Miałem przyjemność pracować w jednym ze sklepów własnych przez ponad 1,5roku (sam odszedłem), atmosfera w pracy zależy od personelu sklepu ja akurat trafiłem na fajnych ludzi jednak jak to bywa w korporacjach ...... centrala jest straszna. Wieczne pretensje, że mało, że podwyżka nie bo kryzys, za 1300netto jest mnóstwo chętnych na twoje miejsce itp. Podsumowując praca całkiem w porządku na początek kariery (szukają ludzi z doświadczeniem ale jak kandydat usłyszy jakie firma zarobki proponuje to pracy nie przyjmie, max 1500netto + premia którą przez cały okres pracy widziałem raz) można poznać branże, która jest naprawdę dobrze płatna (poza DDD).

klient2

Ja również nie polecam niczego u nich kupować ( szczególnie Łódź Wróblewskiego)! Bardzo niemili i niekompetentni pracownicy! Nie znają się na tym co robią, źle doradzają. Zakupiłam u nich zarówno drzwi jak i podłogi i ani z jednego ani z drugiego nie jestem zadowolona! "pani właścicielka" również bardzo niesympatyczna i konfliktowa, dlatego nie polecam również tego sklepu przyszłym pracownikom w tej branży.

klient

Nie polecam zamawiać u nich czegokolwiek. Sparzyłam się i nigdy więcej nic tam nie kupię.

Zostaw opinię o DDD Dobre dla Domu - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DDD Dobre dla Domu