DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

ytr

Niestety nie da się powiedzieć dobrego słowa o pracy w Centrali DDD. Niskie zarobki, nikłe szanse na rozwój. Brak szkoleń pracowników, brak pochwał, premii, o podwyżce można zapomnieć.

GAYA

LOP
@GAYA 24.01.2017 21:46
A jak wygląda praca jako audytor wewnetrzny? Jaki zespół jaka pensja..bo widzę ze szukają na takie stanowisko?...

Nie polecam, polega to przede wszystkim na ciągłych podróżach po całej Polsce.

były pracownik firmy
@GAYA 24.01.2017 21:46

Nie polecam pracy w tej firmie! Zarobki niskie, mało rąk do pracy - zwalniają się ludzie, a nowych nie przybywa. W firmie pozostało kierownictwo, które wysługuje się studentkami. Ciągła presja i pretensje ze strony Pani Prezes. Żadnych benefitów, zaplecza socjalnego. JESTEM NA NIE!!!

szkolonko

moim zdaniem jest spoko, szukają też doradcy klienta w szczecinie i koszalinie, nie wymagają doświadczenia, a szkolą ;)

Oni

Ryba psuje się od głowy - stare i prawdziwe.

ja

Niestety musze potwierdzic te opinie. Trzeba wyraznie powiedziec ze przez nową Panią Prezes ludzie wartosciowi odchodzą. Reszta szuka pracy. Moze jak to przeczyta to dotrze ze taka jest smutna prawda. Nie nadaje sie absolutnie do zarządzania. Na pewno nie ludzmi.

opinia

teraz jak "prezesem" jest księgowa to w ogóle nie ma zbyt wielkiej przyszłości dla tej firmy i w tej firmie. Konkurencja poszła do przodu...

były pracownik

Nie warto tu pracować. Kierownictwo z mnóstwem certyfikatów i całkiem dobrym wykształceniem, co niestety nie przekłada się na praktykę. Ludzi traktują tu przedmiotowo (delikatnie mówiąc). Zespół świetny i bardzo zgrany, ale "góra" wyznaje metodę zarzadzania przez konflikt, a tego nikt nie wytrzyma na dłuższą metę. Nie polecam

Zostaw opinię o DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.