Opinie o Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda w Bielsko-Biała

baner wywiady
Obserwator

Salejda, bardzo mi się nie podoba jak traktujesz swoich uczniów. Widziałem bicie ich po twarzy otwartą dłonią itp. inne zachowania względem np. jednego z generalnie również trenerów z czarnym pasem. A wszystko żeby pokazać swoją wyższość. Naucz się kultury i szacunku do ludzi, bo w japę możesz też dostać, i to nie tylko od pospolitego kibola na ciemnej klatce schodowej...

Molo Nowy wpis
Inne
@Obserwator

Co to za mitomania? Jestem regularnym klientem/zawodnikiem od 5 lat nie spotkałem się z podobnymi pogłoskami. Ewidentne działanie na szkodę klubu w/w komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bielskie Centrum Sztuk Walki Ernest Salejda
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Józefa Piłsudskiego 27
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 7961447384 REGON: 072869845

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318