Opinie o Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro w Lubliniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro w Lubliniec

Polecam firmę Ariel-TEAM Nowy wpis

Właściciel firmy Ariel-TEAM Pan Aureliusz Marszałek,jest wspaniałym i godnym polecenia wykonawcą do Waszych przydomowych marzeń/potrzeb,potrafi z czegoś zrobić coś,coś czego oczekujecie i na pewno będziecie zadowoleni. Podchodzi do pracy sumiennie,jest kreatywny dba o detale i zadowolenie klienta. Jeśli szukacie naprawdę dobrego stolarza to właśnie on. Szczerze polecam!

BRW Nowy wpis
@Polecam firmę Ariel-TEAM

A kto Ci kazał napisać taka opinie ? Człowiek nie słowny nie odbiera telefonu nie wyrabia się w terminach . Zmienił nazwę firmy ale zwyczaje i nawyki pozostały Nie polecam

Mariusz Nowy wpis

Wielka pozytywna zmiana podejścia do klienta przez Pana Aureliusza . Nasz konflikt zostal zażegnany Ostatnio zamówiłem w firmie APM Gastro huśtawkę ogrodowa Pan stolarz wykonał ją perfekcyjnie w szybkim tempie naprawdę z całego serca polecam

Karina

‼️UWAGA‼️OSZUST‼️ . . . Szukacie dobrego stolarza ? Proponuję do uwagi Państwa - Aureliusz Marszałek.Umowa była podpisana w lutym 2021,a  nasze schody wyglądają tak.Nie są nawet zamontowane ,po prostu podparte belką.Pan zostawił nam piękne dziury w nowo postawionych i pomalowanych ścianach i...po prostu zniknął.Wziął za coś takiego 70% wartości całkowitej.Przez  cały rok nas okłamuje, że będzie za dzien/dwa/tydzień a potem się okazuje że nawet nie zaczynał jeszcze ????????‍♀️ Do tego potrafi nie odbierać telefonu ,nie odpisywać  na sms-y i NAWET NA PISMO PRZEDSĄDOWE nie zareagował ???? Jak Państwo życzą sobie eleganskich dziur w ścianach,popękanych schodów i szukają gdzie wydać dobre 6 tysięcy. Jak najbardziej polecam !????????

Jan Serce

(usunięte przez administratora) ,kłamca,zwodzi z tygodnia na tydzień w rozmowie obiecuję wszystko a jak dochodzi co do czego to bierze kasę i nie kończy Nie polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro - Lubliniec

Aureliusz Marszałek Zakład Stolarski Apm-Gastro
  • Malinowa 12