Opinie o Moto Serwis Kamil Wala Kamil w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Moto Serwis Kamil Wala Kamil. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Moto Serwis Kamil Wala Kamil o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Serwis Kamil Wala Kamil w Rybarzowice

peugeot 508 2.2 hdi Nowy wpis

Warstat naprawdę godny polecenia. Właściciel zna się na tym co robi. Korzystałem z usług wiele razy I zawsze odjeżdzałem zadowolony. Miałem problem z zawieszeniem. Zostało szybko zdiagnozowane I naprawione bez żadnego problemu. Po naprawie właściciel przejrzał dokładnie rzeszte zawieszenia i pokazał mi na zdjęciach elementy nadające się tez do wymiany.

Citroen ds4 HDI Nowy wpis

Byłem w 3 warsztatach łącznie z serwisem ASO Citroena nikt nie potrafił naprawić czujników parkowania w ASO proponowali montaż nowych za 1800zl w firmie Pana Kamila Wali naprawili czujniki parkowania koszt naprawy 250zl.

Ford Kuga 2.0 TDci Nowy wpis

Skorzystałem raz i od tego czasu nie szukam, żadnego innego serwisu. Profesjonaliści w tym co robią. Rzetelna i miła obsługa!Kamil wie co zaproponować aby było dobre jakościowo a nie zrujnowało portfela. Polecam.

opel astra 1.6 16v Nowy wpis

Bardzo dobry warsztat. Pracownicy pomocni a cena idzie w parze z jakością usługi

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Moto Serwis Kamil Wala Kamil? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
ROBERT PEUGEOT 5008

Bardzo dobry serwis. Szybki termin realizacji. Konkretna obsługa bez naciągania.

@ROBERT PEUGEOT 5008

A cena? Ustalana przed czy po

Wszyscy tutaj o usługach... A jak się tutaj pracuje? Jest tu ktoś? Czy jesteście tak dobrze traktowani, jak naprawiane są samochody?:) Czy pensja i atmosfera w porządku? Poszukuję mężowi pracy, dlatego pytam:)

Dorota Kosztyk

Szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie! Naprawa zrobiona od ręki i z uśmiechem:)Super obsługa. Szybka pomoc w trudnej sytuacji. Polecam …

citroen c4 kaktus 1.2

Samochod do odbioru następnego dnia od zostawienia. Naprawiony! Działają natychmiast, koszty bez niespodzianek. Dzwonią, informują, uprzejmi, pomocni. Kilka wizyt, zawsze dobrze.

Ryszard

Samochod oddawany do mechanika na kilka napraw, w dwoch przypadkach specjalista przez telefon wiedzial co dolega samochodowi, jednak po usunieciu usterek ktore zdiagnozowal przez telefon problem dalej wystepowal, moze dla niego nie jest to problem, ale dla kogos kto pracuje organizowanie kolejnego terminu wizyty jest problematyczne. Co wiecej, gdy oznajmilem, ze mam odczyt z OBD to nawet nie chcial wiedziec jaki jest kod usterki, bo on wie co to jest, jak pozniej okazalo sie diagnoza z OBD byla bardziej trafna :) Co ciekawe po wymianie np rozrzadu to dosc spora naprawa dostalem tylko kartke z jak to powiedzial gwarancja jak rowniez z lista wykonanych czynnosci, nie dostalem paragonu czy faktury (fakt nie upominalem sie, nie bylo w ogole mowy o dowodzie zakupu).

@Ryszard

To tak w sumie skoro paragonu nie dał tylko jakąś kartkę to wgl., jest pewność, że ta gwarancja będzie to obowiązywać? Bo brzmi to nieco podejrzanie, nie martwi Cię to?

Ryszard
@Krystyna

Owszem martwi. Na szczescie mam swiadka wiec jesli cos bedzie nie tak na pewno nie odpuszcze. Ludzie bierzcie paragony, to podstawa.

@Ryszard

No ale jak mają brać jak podobno akurat tutaj niby ich nie dają? Chyba, że już ogólnie piszesz? Spoko, że świadek jest ale może jednak nie będzie to potrzebne?

Wojciech Konior

Polecam!! Szybka diagnoza i natychmiastowa naprawa auta. Samochód był do odebrania po trzech godzinach. Profesjonalni i mili mechanicy . Klient jest od razu informowany o wszystkich kosztach związanych z naprawą. Była to moja pierwsza wizyta w tym serwisie ale na pewno nie ostatnia. Po dotychczasowych doświadczeniach z mechanikami samochodowymi jestem mile zaskoczony :)

Mateusz Kobel

Skorzystałem z usług tego serwisu po raz trzeci i za każdym razem byłem zadowolony. Zdecydowanie polecam.

CITROEN TOYOTA

Serwisuję już drugie auto -C3 i yaris, tylko w tym warsztacie.Nie ma lepszego. ASO citroena i toyoty niech się od nich uczą! Polecam. Fachowo, szybko, miło. Tak trzymać!

Renata
@CITROEN TOYOTA

A przez jaki okres czasu już korzystasz z usług firmy? :) Obsługa też tak fachowa jak usługi?

KRYSTYNA DYLICKA

Rewelacyjny mechanik i bardzo życzliwa osoba. Poratował nas w opałach i pomimo faktu, że był po pracy poświęcił nam dwie godziny aby od ręki naprawić usterkę. Prawdziwy rzetelny fachowiec. Serdecznie polecam wszystkim.

Olga
@KRYSTYNA DYLICKA

a mocno w takich wypadkach podnosi cenę?

KRYSTYNA DYLICKA
@Olga

PANI OLGU ABSOLUTNIE NIE! SPRAWDZILAM U NASZEGO MECHANIKA TA SAMA ROBOTE I BYLO DROZEJ ALE INNY REJON POLSKI,.

Lidia
@KRYSTYNA DYLICKA

No to świetnie :) A widziała Pani tam więcej mechaników, czy tylko właściciel naprawia? Pytam, bo chodzi o pracę, czy jest szansa, żeby się tam mój syn zaczepił :)

renault laguna III 2.0 dci gt

Profesjonalne podejście zarówno do naprawy jak i do klienta. Terminowość świadczonych usług godna naśladowania. Ogromna wiedza Pana Kamila, poparta wieloletnim doświadczeniem. Moim zdaniem nie ma lepszego warsztatu dla marki Renault w okolicach bielska bialej. Szczerze polecam!

Olga
@renault laguna III 2.0 dci gt

Terminowość to ważna sprawa. A jak z ustalaniem terminów, dają długie czy można liczyć z ich strony na szybkie uwinięcie się z autem?

CITROEN PICASSO

Cieszę się że w końcu znalazłem dobry warsztat dla mojego auta. Jeśli macie samochód marki CITROEN to zdecydowanie lepszego warsztatu nie znajdziecie. Gorąco polecam.

Lidia
@CITROEN PICASSO

Także się cieszę, a coś o pensjach mechaników wiesz, skoro tam byłeś ze swoją cytryną? Bo to jest strona pracownicza i takich rzeczy się tu szuka, jak miesięczne stawki brutto i czy są paczki na święta.

Piotrek skoda

W tym warsztacie w Skoda Octavia miałem naprawianą skrzynię biegów i z naprawy jak i podejścia do klienta byłem bardzo zadowolony, tym bardziej, że stało mi się to dwa dni przed wyjazdem na wczasy. Naprawa wykonana została szybko i solidnie bez wcześniejszego uzgodnienia terminu i na drugi dzień miałem samochód do odbioru. Polecam!!

citroen c3 III

bardzo dobry serwis, miałem nagłą usterkę, podjechałem do nich i problem od ręki został rozwiązany. Polecam i dziękuję za miłą obsługę.

skoda superB 2.0 tdi

Bardzo uczciwe podejscie do klienta dokladne opisanie zakresu prac. Warsztat nie chce zarobic na kliencie tylko pomoc. Przy naprawie niedziałającej klimatyzacji wlasciciel szczerze powiedzial nie ma sensu jej nabijac skoro czynnik chlodzacy jeszcze jest, szkoda pieniedzy. Przecieralem oczy z wrazenia bo nie spotkałem tak uczciwego mechanika.

Citroen c4 picasso

Najlepszy warsztat i obsługa z jaką miałem przyjemność współpracować. Profesjonalizm i ogromna wiedza techniczna. Stały kontakt na każdym etapie naprawy i zainteresowanie problemem. Indywidualne podejście i konkretne, trafne diagnozy a do tego terminowość i słowność co do wstępnie przedstawionych wycen. Polecam

audi a4 b8

W Auto Serwisie byłem około miesiąc temu, przy pojawieniu się pierwszych mrozów zaczął się problem z rozruchem. Polecam bardzo serwis, postawił właściwą diagnozę i rzeczowo podszedł do sprawy. Fachowcy profesjonalni i bardzo mili, na pewno nie raz tu jeszcze wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Serwis Kamil Wala Kamil - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Moto Serwis Kamil Wala Kamil?

Zobacz opinie na temat firmy Moto Serwis Kamil Wala Kamil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto Serwis Kamil Wala Kamil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moto Serwis Kamil Wala Kamil
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Topolowa 8
    43-378 Rybarzowice