Opinie o Duda Wojciech Usługi Ogólnobudowlane Woj-Bud w Górki Wielkie

counter
5 1 14 5 1
Mateusz

Nie polecam i przestrzegam ten Pan nie odbiera telefonów bardzo trudny kontakt chyba że pieniędzy potrzebuje na kolejny etap budowy. Kłamie i jest nie słowny. Na początku robi dobre wrażenie później jest tylko gorzej. Nie kończy prac i nie wszystko zgodnie z projektem ma swoją wizję. Do dzisiaj mam opóźnienie na budowie. Ceny atrakcyjne ale nerwów i telefonów co mnie kosztowało to szkoda gadać.

Marek Nowy wpis

Dają służbowy telefon?

Remik Nowy wpis

To forum pracownicze więc konkurencja źle trafił z tymi inspirowanymi wpisami!

zły na wykonawcę Nowy wpis

Nie polecam tego wykonawcy. Ciągle się spóźnia i (usunięte przez administratora) Nie dajcie się państwo nabrać na tańsze załatwienie materiału (więźba, deski, dachówka itp) Nie rozliczył się z otrzymanych zaliczek, przestał odbierać telefony. Omijać wielki łukiem. Jeśli nie odbiera to jedynym lekarstwem są wieczorne odwiedziny w domu.

Mateusz

anonymous
@Mateusz

Potwierdzam, u mnie identyczne problemy, niesłowny i nierzetelny!

Karolina
@Mateusz

Potwierdzam! szkoda nerwów..wiecznie spózniony wiecznie zaliczka prace wykonane niezbyt starannie. Potrafi zabrac zaliczke nie pojawic sie na budowie przez 2 tyg a ppzniej wrocic z jakas beznadziejna wymowka! chcecie w miare spokojnej budowy to nie z ta firma przestrzegam!

Zuzanna Nowy wpis
@Karolina

Z Twojego wpisu wynika, że jakość wykonania usług przez Woj-Bud pozostawia wiele do życzenia. A możesz napisać, jaką pracę im zleciłaś i co konkretnie było nie tak? Dzięki.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Duda Wojciech Usługi Ogólnobudowlane Woj-Bud?

Bartosz

Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy!!

Anna

Bardzo nierzetelny wykonawca. Wykonawca nie dotrzymuje ustalonych terminów, wymyśla bzdurne usprawiedliwienia i często nie odbiera telefonu. Stale pobiera zaliczki mimo opóźnień. Ciągle trzeba go pilnować i sprawdzać wykonaną robotę.Radzę zastanowić się nad wyborem tego wykonawcy.

Damian

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Bardzo szybko i tanio. Minus na żadnym etapie nie doczekałem się na wiechę

TakNie1

Antoni
@Damian

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Twoja opinia z punktu widzenia klienta jest ważna, ale ja chciałbym posłuchać też komentarzy osób zatrudnionych w Woj-Bud. Czy na forum mogliby wypowiedzieć się aktualni pracownicy firmy? Chodzi o informację dotyczące warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich pracodawca oczekuje od pracownika. Czy można liczyć na premie za dobre wyniki pracy? Dodatkowe wynagrodzenie jest bardzo motywujące dla pracownika.

Marek

Godna polecenia firma. Wszystko co bylo zawarte w umowie zostalo wykonane od a do z. Fakt za dodatkowe rzeczy bylo trzeba zapłacić i poczekać na wolny termin.

TakNie1

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Duda Wojciech Usługi Ogólnobudowlane Woj-Bud w mieście Górki Wielkie? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Duda Wojciech Usługi Ogólnobudowlane Woj-Bud - Górki Wielkie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad