Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas w Łaziska Górne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas w Łaziska Górne

Olga Nowy wpis

Dzień dobry, chciałam prosić o obiektywną opinię o kancelarii. Szukam miejsca do odbycia aplikacji. Odpowiada mi lokalizacja, ale trochę przestraszyły mnie negatywne opinie. Rozumiem, że są one sprzed roku, czy ktoś obecnie współpracuje z tą kancelarią i może mi udzielić informacji o właścicielu, czy pod jego skrzydłami mogę rozwinąć swoje? Dziękuję!

Ruda Nowy wpis
@Olga

Polecam Kancelarie Pana Kurpasa pomógł naw w dwóch sprawach jedna rodzinna drugą karna oby dwie wygrane wie co robi ma bardzo duża wiedzę i nie mogę podważyć jego kompetencji zawodowych

Jan Nowy wpis

Czy w kancelarii pracuje tylko wyżej wymieniony adwokat, czy jest szansa się tam udać i prosić o innego mecenasa? Ile osób jest zatrudnionych w firmie?

Wini

Moja była już żona miało jako obrońcę adwokata p.Kurpasa.Zenada! Śmiech Pani sędzi ,gdy ten pan zadawał pytania.Niestety nawet nie wie ile jest 6x6(jego zdaniem 30).W pozwie napisał głupoty,żeby moja osoba była odbierana jako bardzo negatywna.Oczywiscie nie mając, żadnego dowódu.Na całe szczęście ja trafiłem na bardzo dobrego adwokata ,który dosłown"zmiażdżyl" tego Pana.Jak ktoś chce zaoszczędzić i wyjść na idiote przed sądem to polecam tego adwokata????????

Monika Nowy wpis
@Wini

Można namiar na dobrego adwokata?

Mateusz

Czy kancelaria ma może staże studenckie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
lukes3

nie polecam nikomu nie potrafi doradzić nie dociera na sprawy o czy nawet nie informuje. Po kilku miesiącach nie potrafi przesłać wyroku emailem, Po fakcie dokonanym czyta wyrok z pierwszej instancji.

Bogusław
@lukes3

Korzystałem z bezpłatnych porad na odległość i jestem więcej niż bardzo zadowolony z uzyskanej bezstronnej odpowiedzi z omówieniem problemu. Pan adwokat waży swoje słowa i precyzuje odpowiedzi. Bardzo polecam tego prawnika. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas - Łaziska Górne

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Kurpas
  • Barlickiego 1