Vector Controls

Tychy

Opinie o Vector Controls

Zenek

Wieloletnia współpraca z tymi samymi firmami przewozowymi tylko potwierdza profesjonalność firmy VECTOR, uczciwość i rzetelność. Gdyby byli kombinatorami to już dawno nie byliby na rynku a firmy, które ich wybrały wiele lat temu już dawno by się ich pozbyli. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwą ocenę tej firmy niech pyta firmy przewozowe a nie szuka wpisów hejterów w internecie wynajętych przez konkurencję.

Uważajcie na tą firmę jest nie wypłacalna za cały miesiąc pracy i otrzymasz tylko 50 zł a właściciel firmy nie dość ze nic nie zarobisz tylko karami straszy,w momencie rezygnacji z pracy wszystko co zabiliście tracicie ostrzegam nie idźcie pracować do tej firmy

pszonar
@admin 28.11.2014 11:55

Ilu zabiłeś?

Zenek
@pszonar 24.11.2016 00:04
Ilu zabiłeś?

Zabił siebie o chyba nie zna prawdy jaka jest w tej firmie!!! Czyżby to konkurencja? Wszyscy na umowach, regularne przelewy wynagrodzenia (zero opóźnień), zaliczki itp. Żyć nie umierać - tylko trzeba chcieć pracować a nie kombinować z L4

Zostaw opinię o Vector Controls - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Controls