Opinie o Siemko Grzegorz Iahu w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Siemko Grzegorz Iahu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siemko Grzegorz Iahu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siemko Grzegorz Iahu w Dąbrowa Górnicza

Polecam, wyjątkowi ludzie z pasjami.

Marta Nowy wpis

Bardzo mi pomogli po pożarze, za co będę im wdzięczna całe życie.

Piotr Nowy wpis

Polecam, bardzo słowny człowiek co w dzisiejszych czasach jest wyjątkiem.

Cześć. Od września będę chodził do szkoły branżowej. Mam zamiar uczyć się tam na spawacza. Zapowiadają mi się praktyki zawodowe. Czy jest szansa, aby zrealizować je właśnie w tym miejscu? Jeśli tak, to co początkowo będzie należało do moich obowiązków? I czy po ich zakończeniu mogę liczyć na dalszą współpracę już na normalnej umowie o pracę?;)

Andrzej Nowy wpis

Polecam, wyjątkowi ludzie z pasjami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Siemko Grzegorz Iahu spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Sylwia

Jaka sytuacja z pracami przy Pogorii? Nie szuka Pan czasem spawaczy? Mąż szuka roboty, za granicę teraz nie bardzo może wyjechać. Pomyślałam, że może ogłoszeń nie ma, albo że ja nie umiem znaleźć, ale pracownik się przyda :)

Beata

Dlaczego pozwalacie na taki HEJT i niszczenie uczciwych ludzi. Dlaczego każdy anonimowo może sobie tutaj wypisywac wszelkie bzdury na temat dobrych ludzi i nikt na to nie reaguje.

Agnieszka

Super czlowiek jestem zadowolona z jego podejścia indywidualnego do Klimenta.

Kliment
@Agnieszka

Potwierdzam, podeszli do mnie indywidualnie, choć od tyłu.

@Kliment

To raczej metafora tego, że poczułeś się wyrolowany przez nich? Jak?

Super spawacz.

@Iza

Super fachowcy, wiele osób pisze tutaj jakies brednie zapewne nawet nie znają tych ludzi.

Bardzo dobra firma.

@Beata

a to nie wiem, no każdy ma swoje odczucia. A piszesz, że super fachowcy, ciekawa jestem ile mogliby im obecnie płacić i czy nie zatrudniają do siebie nowych osób. wiadomo?

Klient

Ostatecznie jednak wykonawca zwrócił mi pełną kwotę przedpłaty. Odwołuję więc wcześniejsze słowa.

Klientka

A co ma do tego Policja skoro firma zamawia coś w drugiej firmie to jest inna forma prawna dochodzeia swoich praw. policja nie zajmuje się takimi pierdołami, jak niezadowolony klient z firmy względem firmy.

@Klientka

Bo te wpisy są wyssane z palca. To fajni pracowici ludzie komuś robią za dużą konkurencje.

@Beata

Popieram. Panowie to bardzo dobrzy ludzie zorganizowali meble i sprzęt agd dla potrzebującej rodziny z darmowym transportem.

przelew za szafę w październiku 2020 r. koniec stycznie 2020 brak towaru, brak kontaktu sprawa do prokuratora przestrzegam przed działaniami tego człowieka

Klient

A może by tak sprawę wspólnie zgłosić przeciwko (usunięte przez administratora)

Klient

Dokładnie to samo u mnie. Miesiącami zwodzi że wykona a później że odda pieniądze. Pospolity (usunięte przez administratora) Jak idzie sprawa? Chętnie bym posłuchał jak od gnoja wyrwać pieniądze.

Co za (usunięte przez administratora)brednie,

Beata

Dlaczego administracja pozwala na taki hejt? Tak właśnie niszczy się firmy.

Klient

Wyjątkowo dobra komunikacja i terminowość. Firma godna polecenia.

Anastazja

Dziękuję za pomoc jesteście cudowni.

Klient

w 2019 Grzegorz Siemko okradl mnie na kwotę 3200zł, odebrał ode mnie przedmiot za którye nigdy płacił, w dodatku w pewnym momencie stwierdził że nic ode mnie nie odbieral ( Pominę fakt że wysylal mi zdjecie ze swojego magazynu nq którym widać moje przedmioty) Neuczciwy człowiek, który wyciera sobie mordę WOSPEM I strażą pozarną. (usunięte przez administratora)

@Klient

Nie no zaraz. To ma sens? No bo skoro masz to zdjęcie to czemu tego po prostu nie odzyskasz?

Dominik
@Klient

Te opinie tutaj to jakiś absurd. Każdy każdego może nazywac (usunięte przez administratora) Skoro panią niby okradł w 2019 roku to przypomniała pani sobie o tym w 2022. Zapewne zgłosiła pani to na policję. Ja znam tego człowieka, jest uczciwy i zawsze pomaga ludziom co widać komuś bardzo przeszkadza.

@Dominik

No z policją to fakt. Mnie raczej zastanawiaj co to za przedmioty? To nie dziwne, że kwotę podała jakoś tak nawet precyzyjnie a sam towar już nie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Siemko Grzegorz Iahu?

Magda

Polecam, dostawa zgodnie z umową.

Maria
@Magda

A warta swojej ceny ta dostawa?

Przemysław

Rewelacyjnie wręcz idealnie wykonane zlecenie.

Polecam.

Super

Ewelina

Z całego serca nie polecam.. ta firma to jedna wielka ściema .. wpłacone pieniądze i obietnica ze oczywiście zamówienie będzie zrealizowane .. po czym ściema jedna za druga .. ze maja obsuwy ze dostarcza i tak kółko .. pieniędzy brak .. witryny również brak..

@Ewelina

Widać jak wredna jest konkurencja!!!

@Klientka

A skąd taka pewności, że to oni?

Polecam

Klientka

Polecam wyjątkowo perfekcyjnie wykonana renowacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Siemko Grzegorz Iahu - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Siemko Grzegorz Iahu?

Zobacz opinie na temat firmy Siemko Grzegorz Iahu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Siemko Grzegorz Iahu
4.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pogoria 18
    41-300 Dąbrowa Górnicza