Opinie o Siemko Grzegorz Iahu w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Siemko Grzegorz Iahu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siemko Grzegorz Iahu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siemko Grzegorz Iahu w Dąbrowa Górnicza

Marian Pazdzioch

Kupiłem Ferdkowi szafę aby schował w niej teściową i (usunięte przez administratora)stara poszła do piachu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Siemko Grzegorz Iahu?

Stefan

Ja pracuję 25 lat i jeszcze nigdy nie widziałem pensji. To, że jestem niewidomy może to trochę wyjaśnić.

Oszukana

Super firma, chętnie zamowię ponownie.

Stanisław

Pracuje w tej firmie od 30 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć jedynie tylko, że od 25 lat nie dostajemy pieniędzy a pracujemy za miseczkę ryźu i nocleg. Szef jest fajny do tego ryżu zawsze da jakieś mięsko i robimy flaszeczkę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Siemko Grzegorz Iahu spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Klient

Jestem załamany. Chciałem zrobić niespodziankę mojej żonie i zamwilem u niego witrynę po renowacji. Tak pieknie ją odnowił, że moja żona spakowała walizki i z nim odeszła

Roman
@Klient

Podaj mi namiar do tej firmy zamówię i dopłacę ekstra aby moją starą zabrali :)

Gdzie w Dąbrowie jest ta firma?

@Paweł

Ta firma nie istnieje to ściema.

Polecam :)

Oszukana

To jest nic. Ja zamówiłam u niego taki stary basen szpitalny co się podkłada choremu pod (usunięte przez administratora) a ten pijak i (usunięte przez administratora) przysłał mi basen taki do pływania 20 metrów długi, przyjechała ekipa i mi go wkopali w ogrodzie. Jeden plus taki, że w te upały można się ochlodzić.

Monika Andrzejuk

Zamówiłam psa a dostałam kota. Z tego wszystkiego to chyba dwa koty albo jednego. Sama już nie wiem bo odesłałam paczkę i jej nie otwietalam.

Oszukana

Kupiłam już suknię ślubną a on uciekł do Meksyku z inną.

Monika Andrzejuk

Najlepszy fachowiec. Super podejście do klienta. Polecam z całego serca.

Klientka

Ostrzegam wszystkich przed tym Panem!!! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim brakiem szacunku do klienta/ drugiej osoby. Zamówionego towaru nie otrzymałam, a dodatkowo zostałam zwyzywana.

Klientka

Krętacz, niespełna rozumu. Ja wiem, że z wiekem się na mózg rzuca, ale mam tu podejrzenie jakichś zaburzeń osobowościowych - borderline? Schizofrenia? Taki człowiek nie powinien prowadzić biznesu, a wylądować w psychiatryku.

Klient

Czy mógłbym prosić o wiecej informacji jak udało się Pani odzyskać pieniądze? Mnie ten (usunięte przez administratora) od miesięcy zwodzi najpierw że wykona opłacone zamówienie a teraz że odda pieniądze i nic. Szkoda że wcześniej nie sprawdziłem tej strony bo widzę że wielu takich jak ja naiwnych (usunięte przez administratora).

Paweł Domagała

Bardzo dobra firma, która łączy pasję z mistrzowskim wykonaniem detali. Polecam Wszystkim

Anna Kowalska

Bardzo dobry kontakt, dostawa zgodnie z umową.

Ada

Super człowiekowiek. Super podejście do człowieka. Polecam

Grażyna
@Ada

Proszę o szczegóły. Współpracujesz z firmą Iahu? Jeśli tak, to jak przebiega współpraca?

Wojtek

Tez polecam super obsluga

Ola

Bardzo przystojny zna sie na fachu kupilam co chciałam pozytywny czlowiek

Wojtek

Fachowa obsługa. Znalazłem co chciałem i to dostałem w niskiej cenie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Siemko Grzegorz Iahu - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Siemko Grzegorz Iahu?

Zobacz opinie na temat firmy Siemko Grzegorz Iahu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Siemko Grzegorz Iahu
4.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pogoria 18
    41-300 Dąbrowa Górnicza