Opinie o Business Consulting Konstancja Mughal w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Business Consulting Konstancja Mughal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Business Consulting Konstancja Mughal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Consulting Konstancja Mughal w Katowice

Tomasz Nowy wpis

Poproszę o numer kontaktowy do firmy.

Artur Nowy wpis
@Tomasz

Na pewno jest na stronie. Też chcesz skorzystać z pośrednictwa czy interesuje cię zatrudnienie. Powiesz?

Tomasz Nowy wpis
@Artur

wlasnie nie mogę znaleźć strony internetowej

Dariusz Zet

Jesteśmy bardzo zadowoleni

Artur Nowy wpis
@Dariusz Zet

Z czego konkretnie? Sprzedawałeś czy kupowałeś mieszkanie? Wiesz jaka jest teraz prowizja dla firmy przy takiej transakcji? Podpowiesz coś?

Patka89

Bardzo udana współpraca i ogromne zaangażowanie. W ciągu miesiąca sprzedaliśmy mieszkanie. Szybko, sprawnie, odciążeni od wszelkich formalności. Dziękujemy

Elżbieta
@Patka89

A jak wygląda sprawa z prowizją? Czy wszystko było jasno ustalone od samego początku?

Angelika Knop

Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do klienta, polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Business Consulting Konstancja Mughal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Weronika

Widzę, że opinie klientów pół na pół, część poleca, część odradza. Ciekawa jestem, czy to działalność jednoosobowa? Szukam pracy w branży nieruchomości, będę wdzięczna za informację, czy ta firma zatrudnia pracowników, a może przyjmuje stażystów?

Polecam współpracę, dostałem szybko ofertę mieszkań na wynajem, obejrzeliśmy wspólnie kilka i wybrałem jedno z nich. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie

Klient

Polecam współpracę z Panią Konstancją, wspólnie z małżonką wynajęliśmy bardzo fajne mieszkanko na Bażantowie. Wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko, spotkanie o wczesnej porze w sobotę nie było problemem. Zdecydowanie polecam !

Magdalena

Witam, czy jest szansa na zatrudnienie w Business Consulting Konstancja Mughal czy to jednoosobowa firma? Niestety nie znalazłam bezpośredniej strony internetowej tylko ogólną Business Consulting. Ktoś pomoże?

Klient

Zdecydowanie również nie polecam tej Pani ,Pani Konstancja Mughal jest miła do momentu gdy zdobędzie klienta i weźmie prowizje do ręki. Problem zaczyna się dopiero prosząc o wystawienie faktury, wtedy już nie jest ciekawie Pani nie szanuje klienta a dzwoniąc do niej staje się bardzo wulgarna i opryskliwa brak jakiegokolwiek szacunku do klienta. Ostrzegam wszystkich o unikanie kontaktu z tą Panią , bo ta osoba bardzo szybko chce się dorobić .

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Pani Konstancja po otrzymaniu prowizji zerwała kontakt na wielokrotne prośby wystawienia faktury. Bardzo niepoważna osoba.

Aneta

Niestety nie polecam korzystać z powyższej firmy w przypadku wynajmowania nieruchomości. Pani nie informuje klienta o ważnych sprawach, odrzuca połączenia, jak jest jakaś utrudniać od razu brak kontaktu. W moim przypadku najemca zerwał umowę o czym nie zostałam poinformowana dopóki się w końcu za którymś razem nie dodzwoniłam. Prowizja została pobrana w gotówce, przy podpisaniu umowy, po czym po zerwaniu Pani powiedziała, że znajdzie mi innego klienta w ramach tej pierwszy. Po kilku dniach i braku kontaktu po moich prośbach o fakturę, gdy do niej zadzwoniłam rzuciła słuchawką i zaczęła mnie obrażać smsowo i zaskoczyła współpracę. Ledwo co dostałam, po postraszeniu urzędem. Współpracowałam z wieloma agentami i wydaje mi się, że to jest młoda niedoświadczona osoba, która ponad długoterminową relacje z klientem stawia szybki zarobek. Przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Business Consulting Konstancja Mughal - Katowice

Business Consulting Konstancja Mughal