Akord Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Akord Sp. z o.o.

Mieszkaniec ul. Nowej

Niestety mam "przyjemność" korzystać z usług zarządczych Akordu i muszę stwierdzić, że to najgorszy zarządca w Tychach!

Wak
użytkownik zarejestrowany

Mam wrażenie, że firma z każda chwilą ma sie coraz lepiej, cieszy mnie to tak prawdę mówiąc, bo pokładam w niej całkiem spore nadzieje na przyszłość .

Alicja

Jeśli chcesz wpakować się w totalne szambo to śmiało.

Kasia

Witam, proszę o informację gdzie mogę znaleźć to ogłoszenie, że poszukują kandydatów do pracy. Dzwoniłam kiedyś do nich w sprawie pracy i miła Pani powiedziała, że na razie nie przyjmują. Miałabym blisko i biuro przyjemne. Proszę o informację.

Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma Akord Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!

Zostaw opinię o Akord Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akord Sp. z o.o.