Opinie o Dim Car Dawid Krakowski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dim Car Dawid Krakowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dim Car Dawid Krakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dim Car Dawid Krakowski w Częstochowa

Robert Nowy wpis

Szybka miła obsługa. Polecam Robert Rumia

Aneta Nowy wpis

Przepraszam miało być Dim Car ????turyści z Rumi !!

Aneta Nowy wpis

26 wrzesień podróż z Rumi do Sosnowca zakończona w Częstochowie.Niestety auto ulega awarii .Pan Dawid miły uprzejmy załatwia sprawę w krótkim czasie .Polecamy firmę Dom Car!!! Dziękujemy turyści z Rumi????????????

Rafał

Zachowanie państwa pracownika/pracowniczki skandaliczne .. zajeżdżanie drogi laweta? Wulgarność i (usunięte przez administratora) codziennie w obec kierowców „ bezczelność „ zdarzyło się pokazanie środkowego palca lub wyzywanie np piątek godzina 17 Bp kfc estakada . Błąd miec takich pracowników wypadków masa to lepiej gadać z dziewczyna niż jechac na wypadek15-16

@Rafał

Co ma wspólnego Pana opinia z jakością wykonywanych usług pomocy drogowej? Osobiście miałem okazje korzystać z usług tej firmy i nie mam żadnych przeciwwskazań do jakości wykonywanych usług.

Mariusz Nowy wpis
@Rafał

Polecam firme pana Dawida w 100 % pracownicy zawsze pomocni usmiechnieci zyczliwi i mili. Przedewszystkim punktualni! A jesli chodzi o wypisywanie opini jak wyzej "zajezdzanie drogi..." itp to widac ewidentnie ze komus sie za bardzo nudzi i szuka rozglosu albo sa to prywatne porachunki ktore nie powinny miec tu miejsca. widac ewidentnie dziecinne zachowanie ze strony tych komentujacych

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dim Car Dawid Krakowski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Miałem styczność dzisiaj z pracownikami którzy jechali Jana Pawła w stronę troskają godzina 11-12 zajeżdżali drogę żółta laweta był to chłopak i dziewczyna” krzycząc coś przez okno” fatalne zachowanie

Dawid
@Paweł

Tego typu fakt najlepiej by było zgłosić bezpośrednio pracodawcy, ponieważ tak naprawdę Twój wpis niewiele wnosi do tego wątku i nie jest zbyt bardzo pomocny. No chyba, że masz jakieś informacje o rzekomej pracy w firmie Dim Car i mógłbyś się tym podzielić? Liczę, że będę mieć możliwość dzięki temu wątkowi coś na temat tej firmy ustalić.

@DiM Car Dawid Krakowski witam mam pytanie czy zatrudnia Pan pracowników czy działa sam? I jeśli jest opcja zatrudnienia, to gdzie można nadsyłać cv?

Dominik

Witam miałem nie dawno kolizje byłem poszkodowanym w zdarzeniu drogowym. Pan Dawid pomógł mi z holowanie pojazdu na parking oraz dostałem auto zastępcze na czas wypłaty odszkodowania, pomógł również podczas zgłaszania szkody. A wszystkie koszty związane z autem zastępczym holowanie były ściągnięte z oc sprawcy nie ponosiłem żadnych kosztów.

@Dominik

Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz, zawsze tak Działamy. Pozdrawiam Dawid Krakowski

Witold Nowak

Nie chcę mieć do czynienia więcej z ta firmom, nie polecam z reszta nie tylko.ja jak widać

@Witold Nowak

Bardzo proszę o informację z jakiego powodu jest Pan niezadowolony. Przypuszczam że jest to złośliwy komentarz że strony konkurencji, bo pojawił się w różnicy czasowej 4 minuty po poprzednim. Pozdrawiam Dawid Krakowski

Bogusław Kyrasz

Nie polecam to skandal, miało być wszystko załatwione za darmo, a na koniec kazali płacić prawie 13 tys zl za wynajem, skandal w biały dzień W dodatku zginął mi akumulator i kolo zapasowe a auto stalo na jego parkingu Uważać proszę

@Bogusław Kyrasz

Witam, dziękuję za opinie ale nigdy nie miałem przyjemności Pana obsługiwać. Od 5 lat prowadzę działalność i żaden klient nie poniósł żadnych kosztów przy rozliczeniu szkody z OC sprawcy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dim Car Dawid Krakowski - Częstochowa

Dim Car Dawid Krakowski