Opinie o Top Dental Piotr Mędrek w Pisarzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Top Dental Piotr Mędrek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Top Dental Piotr Mędrek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Dental Piotr Mędrek w Pisarzowice

Marcela Nowy wpis

Witam szukam pracy jako asystentka stomatologiczna. Z okolicy Pisarzowic jestem. w tym przypadku faktycznie doszło do upadku gabinetu? A co z pozostałymi pracownikami się stało i czy od dziś cokolwiek się wyjaśniło?

Poddostawca Nowy wpis

Piotr Mędrek to zwykły (usunięte przez administratora) Nie płaci podwykonawcom. Nam winny jest 80 tys. Nowa spółka to DENSHIRE EUROPA. Właśnie ogłosił (usunięte przez administratora) upadłość.

Ania Nowy wpis

Strona top-dental nie działa (na sprzedaż?). Firma wygląda na martwą. Znalazłam telefony do Pisarowic ale chyba działalność jest inna. Nie polecam. Niestety unit stomatologiczny zakupiony w 2014 roku nie nadaje się już do niczego.

i am

Firma nie odpowiada na telefony. Coś jest nie tak. W jakich godzinach biuro jest czynne?

Mirosław Nowy wpis
@i am

No i jak, udało się skontaktować? W jakiej sprawie dzwoniłeś? Jakaś skarga czy może szukałeś info o rekrutacjach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Top Dental Piotr Mędrek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dietetyk
SMART-HR
Aneta

@i AM a na jaki numer dzwonisz ? Pozdrawiam

gregor

Wygląda, że firma już nie produkuje unitów - przynajmniej nie ma na stronie. Ups..coś nie pykło.

Tragedia kompletny brak profesjonalizmu . (usunięte przez administratora) na wyplatach A sam sprzęt produkowany na tandecie...odradzam do tego kadra pracownicza totalni amatorzy

Zostaw merytoryczną opinię o Top Dental Piotr Mędrek - Pisarzowice

Top Dental Piotr Mędrek