Opinie o Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent w Chorzów

Karolcia Nowy wpis

Nadal nie ma żadnych rekrutacji? Tak już było niżej napisane w temacie, cóż, jeśli tak to zaryzykuję i zapytam jeszcze o jakieś opcje stażu. Czy firma kiedykolwiek coś takiego organizowała? Może teraz też coś będzie.

Honorata Nowy wpis

Cóż, my kobiety ulegamy emocjom, ale i dzięki temu łatwiej je oczyszczamy i przechodzimy do porządku dziennego :) Ja w zasadzie jestem tu, żeby zapytać o pracę asystentki stomatologicznej. Nie znalazłam ofert na stronie przychodni, ani na niezależnych portalach ogłoszeniowych, a chciałabym się dowiedzieć, czy bywa nabór, jakie są warunki pracy itp. :)

Właściciel Nowy wpis
@Honorata

Dzień dobry Dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą. Niestety na obecną chwilę nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko. Pozdrawiam

Mala

Nie polecam pracy w tej firmie. W firmie panuje atmosfera wiecznej afery o rzeczy mało ważne. Atmosfera pracy jaką wprowadziła szefowa i jej 2 pomocnice jest mało atrakcyjna. Z każdego problemu robiona jest potężna afera, której przewodzą szefowa i pomocnice w wyniku której bardzo źle się pracuje. Koordynacja w firmie prowadzona jest przez osoby o wątpliwych kwalifikacjach zawodowych. Droga szefowo wprowadzanie takiej atmosfery w pracy rodem z poprzedniego systemu jest już nie na czasie. Zapomniała pani, że najwyższą wartością dla firmy są jej pracownicy bo to oni pracują na jej sukces. Bez nich pani nie istnieje. Płaca wypłacana jest na czas. To jedyny plus w tej firmie.

Ola A.
@Mala

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Pracuję w Royal Dent od roku i jestem zadowolona. Uważam , że jest to krzywdząca opinia dla całego naszego zespołu. Klimat i atmosfera jest ok ale pracując w zespole, w którym są same kobiety to trzeba pamiętać, że zgrzyty były , są i zawsze będą. Razem z dziewczynami staramy się rozwiązywać problemy na bieżąco. Myślę, że mamy fajną wręcz rodzinną atmosferę i z uśmiechem się chodzi do pracy.

Potwierdzam ????

Potwierdzam

Również potwierdzam! :)

@Ola A.

Zgadzam się z koleżanką, w Royal Dent pracuje się w miłej atmosferze. Pracuje już tu czwarty rok, i przez ten czas nie było jakiś większych problemów. Z koleżankami zawsze można się dogadać co do urlopów, zastępstw czy podziału obowiązków. Pomimo iż liczymy spory zespół mam nadzieje, że dalej tak będzie. Lekarze również są w porządku. Polecam prace w Royal Dent każdemu potencjalnemu pracownikowi.

Mm
@Mala

Oszczerstwo

Gabi

Gabinety pierwsza klasa. Kompetenta załoga, szczególnie Pani Ola Ullmann. Szeroki wachlarz profesjonalnych usług, miło, czysto. Za każdym razem jestem zadowolona.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ada

Aleksandra, najlepszy stomatolog. Przez wiele lat jestem pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam

Wdzięczna wieloletnia pacjentk

Serdecznie polecam firmę Royal Dent. W mojej ocenie stabilna firma w której panuje świetna atmosfera wzajemnego szacunku. Świadczy o tym znikoma rotacja personelu. Firma się rozwija, idzie do przodu, za czym idzie coraz bardziej wyspecjalizowana obsługa pacjentów. Każdemu życzę pracy w takiej firmie. Szefowa wspiera pracowników, docenia i szanuje. Stały personel to najlepszy dowód moich odczuć. Serdecznie polecam

Barbara Mańka

Po każdej wizycie wychodzę zadowolona. Pełen profesjonalizm i doskonała opieka. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent - Chorzów

• Jak się pracuje w Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent?

Zobacz opinie na temat firmy Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ullmann Aleksandra Przychodnia Stomatologiczna Royal Dent
  • Św.Pawła 11