Opinie o Levis Strauss Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Levis Strauss Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Levis Strauss Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levis Strauss Polska w Warszawa

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Aleksandra

30.08.2023 08:08

Aleksandraikona wywiad

Chciałabym się podzielić historią z pracy w sklepie Levis w Galerii Mokotów, po której została mi wręcz trauma.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Aleksandraikona wywiad

Pracowałam jako sprzedawca w sklepie firmowym. Moim zadaniem była między innymi obsługa klientów, doradzanie im oraz dbanie o czystość sklepu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Aleksandraikona wywiad

Nie byłam w stanie połączyć pracy ze studiami. Nie dałam rady także dłużej pracować przez kierownictwo sklepu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Aleksandraikona wywiad

Około 2100zł za pół etatu (minimalna krajowa w 2020 roku).

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 miesiące

Aleksandraikona wywiad

Absolutnie nie. Nie poleciłabym tej pracy najgorszemu wrogowi, ponieważ warunki pracy są tam bardzo złe.

Aleksandraikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju. W moim odczuciu biuro ustalało tak wysokie cele sprzedażowe, żeby nikt ich nie zrealizował, przez co ścieżka awansu oraz premie były mocno ograniczone. Dodatkowo jeśli nie miało się przyjacielskich stosunków z kierowniczką to o awansie można było tylko pomarzyć.

Aleksandraikona wywiad

Szkolenia odbywały się w aplikacji. Często trzeba było je robić nawet w dni wolne, bo kierownictwo nie akceptowało wykonywania ich w trakcie pracy. Szkolenia dotyczyły najczęściej obsługi klienta i znajomości produktów. Tak naprawdę były to powtarzane w kółko te same treści.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Aleksandraikona wywiad

Według mnie atmosfera była tragiczna. Odczuwałam ciągły stres spowodowany tłumaczeniem się przełożonemu z każdego kroku. Często nie można było normalnie iść na przerwę. Szefostwo sprawdzało też codziennie monitoring, żeby zobaczyć, jak pracował zespół na zmianie. Zmiany często wynosiły 12 godzin i w tym czasie nie można było nawet usiąść.

Aleksandraikona wywiad

Pracodawca nie przestrzegał ustalonych warunków (praca przez dłuższy czas niż było to ustalane, brak możliwości usiadnięcia sobie przez chwilę podczas zmiany) i nie szanował swoich pracowników (sprawdzanie monitoringu, konieczność tłumaczenia się ze wszystkiego). Kierowniczka doprowadza pracowników do takiego stanu, że sami się zwalniają.

Aleksandraikona wywiad

Proponuje zmienić kierownictwo w sklepie w Galerii Mokotów i zacząć traktować pracowników jak ludzi, a nie jak roboty.

Nana Nowy wpis

Hej. Znalazłam ofertę pracy w Jankach. I tak się zastanawiam czy warto tam iść. Jak wygląda tam praca i oczywiście zarobki netto. Czy jest tam odpowiedzialność materialna za skradziony towar?

pxq Nowy wpis

tomaszek, u nich standardowo na stanrowisku sprzedawcy zarabia się koło 1700 zł. Niestety więcej to tylko kierownictwo..

arunia - 2009-05-18 12:33:48 w tej firmie nie szanuje sie pracownika jest po prostu nikim. Zarobki staneły na poziomie z przed kilkunastu lat(wtedy byly wysokie około 1700zl i tak juz zostaly) jednym slowem [usunięte przez admina] mowa o fabryce w płocku Na początek 8zł za godzinę brutto...potem możesz dostać kilkanaście. Za taką harówę to wręcz śmieszne. W dodatku kierownictwo to [usunięte przez moderatora], którzy mają Cię za kompletnego idiotę. Nie możesz wyrazić swojego zdania, że coś Ci się nie podoba, bo Cię zwolnią przy najbliższej nadarzającej się okazji, a 'pamiętliwi' są bardzo. Natomiast mile widziane jest wazeliniarstwo pod każdą postacią. Wtedy masz szansę na przedłużenie umowy, znajduje się jakaś praca dla Ciebie, nawet gdy inni mają 'postój' i tracą na tym finansowo.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager