Opinie o Marek Marchel Resto w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Marchel Resto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Marchel Resto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Marchel Resto w Rybnik

Lidia Nowy wpis

Ile zadowolonych klientów zawitało na to forum, tylko pogratulować. A czy może uda mi się spotkać tu kogoś, kto mi powie o współpracy od tej drugiej strony? Jaka stawka dla hydraulika? System pracy? Umowa? Pomoże ktoś?

Leon Nowy wpis
@Lidia

A Pani Lidia jest hydraulikiem? A może chce zostać, że tak dopytuje? Myślę, że jak Pani się zwróci bezpośrednio do właściciela, to udzieli Pani wszystkich odpowiedzi. Ps. Ja na ten przykład chciałbym zostać hydraulikiem... ale się nie uczyłem. ????????????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marek Marchel Resto?

Kasia Nowy wpis

Nie wiem jak, to odbierają pracownicy ale ja patrząc z boku jako klient, to uważam, że relacje pracodawcy z pracownikami są bardzo dobre. Szef ma podejście do pracowników a oni są bardzo lojalni wobec firmy.

Czyli nie jest on w ogóle wykształcony/doświadczony pod branżę działalności, która prowadzi? że mówisz, że nie zna się w ogóle na wykonaniu usługi ...skąd możesz to wiedzieć?

Alicja

BZDURA !!! To chyba pisał ten pracownik, co u mnie zaczął robić w grudniu łazienkę. Przykleił całą ścianę na placki i Pan Marek mu podziękował za współpracę. Przysłał drugiego pracownika i w tydzień mi skończyli łazienkę. Byłam szczęśliwa, że zdążyli przed świętami. Jak, to łatwo oczernić kogoś w internecie. Z całego serca polecam.

Wiktoria
@Alicja

Ale tamten pracownik faktycznie aż tak spartaczył? Zrobił to celowo czy po prostu niestety nie znał się na fachu? Nie szkoda gościa, bo przecież może dopiero się uczył... :(

@Alicja

Cieszymy się Pani Alicjo, że udało się dotrzymać terminu... Pozdrawiamy... Zespół RESTO

Robert z Rybnika

Remont łazienki w dwa tygodnie i to z instalacją gazowa, wod-kan, elektryczną, to mistrzostwo świata. Firma doradziła super składaną kabinę prysznicową bez brodzika i teraz mam dwa razy większą łazienkę. Super wykonanie, czysto po codziennej pracy i bardzo szybko. Firma posiada uprawnienia i gazowe i elektryczne... wszystkie protokoły i pieczątki załatwione... Polecam w 100 %.

Alicja
@Robert z Rybnika

Proszę powiedzieć, czy pracownicy przychodzili codziennie do pracy? Nie było problemów z kontaktem z firmą? Zawsze trafiałam na takie firmy.

@Alicja

To zupełnie inny poziom firmy niż te, które Pani opisuje. Rzetelność i słowność, to podstawowe atuty szefa firmy Pana Marka. Zawsze wszystko zgodnie z umową. Polecam

@Alicja

Potwierdzam. Od początku do końca wszystko na najwyższym poziomie.

@Robert z Rybnika

Proszę o informację, czy firma Resto jest "droga"? Może miał Pan porównanie z innymi firmami?

@Agnieszka

Pani Agnieszko... ceny były podobne do innych ofert, jednak oferta przygotowana przez Pana Marka jako jedyna była szczegółowa i zawierała wszystkie prace, które miały być wykonane. Pozostali podawali cenę za całość ale cena mogła się zmienić jeśli pracy byłoby więcej. Inni odpuszczali po rozmowie telefonicznej i informacji, że to czwarte piętro.

@Robert z Rybnika

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

@Agnieszka

Zapraszamy do kontaktu. Przyjedziemy na bezpłatną wycenę i postaramy się być konkurencyjni cenowo :) Zespół RESTO

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marek Marchel Resto? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Rybniczanka

Bardzo dużą zaletą firmy RESTO jest to, że mają uprawnienia na gaz i prąd. Jedna firma zrobiła kompleksowo cały remont. Nie musieliśmy czekać na wszystkich fachowców po kolei. Polecam.

Wiktoria
@Rybniczanka

A to faktycznie spora zaleta. Ale chyba cenowo to się może nieciekawie odbić? Jak oceniasz koszty i tak właściwie to dali Ci jakąś gwarancję na to wszystko?

@Rybniczanka

Miło jest pracować u tak miłych ludzi... codziennie kawa i poczęstunek a przede wszystkim przemiła atmosfera. Przy następnym zleceniu macie Państwo 10% rabatu. Pozdrawiamy Zespół RESTO

Andrzej Wnuk

Montaż pieca gazowego, bojlera oraz całej instalacji centralnego ogrzewania zostało wykonane wzorowo. Pracownicy firmy RESTO bardzo profesjonalnie wykonali swoją prace. Zostawili po sobie porządek i ciepło w całym domu. Polecam, bo taką rzetelną firmę należy polecać. Ps. Z pięciu ofert, oferta firmy RESTO była również najtańszą ofertą.

@Andrzej Wnuk

Hej Andrzej, a możesz powiedzieć jak szybko się u Ciebie pojawili po zgłoszeniu chęci takiej usługi?

@Agnieszka

Agnieszko... wtedy kiedy byliśmy umówieni. Na drugi dzień. Pozdrawiam.

@Andrzej Wnuk

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszej współpracy.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: resto@onet.eu
Zadowolony klient

Nasze mieszkanie wygląda pięknie po remoncie. Gładzie, sufity podwieszane i napinane, panele, płytki, wszystkie instalacje wykonała firma Resto. A mówią, że nie ma porządnych firm w Polsce. Jedna jest... remont wykonany kompleksowo i rzetelnie.

Anna z Rybnika

Bardzo rzetelna firma. Kuchnia pięknie wyremontowana. Szybko i sprawnie . Polecam!

Wielkie dzięki panu Markowi za pomoc w usunięciu awarii! Polecam!

Anna B.

Bardzo jesteśmy wdzięczni panu Markowi za usunięcie awarii. Dzwoniliśmy do kilku firm , nikomu się nie opłacało . Polecamy.

@Anna B.

To o ile tu jest taniej niż u innych firm? Ciekawa jestem.

@Marta

Zależy co Pani chce zrobić . My mięliśmy awarię centralnego ogrzewania. Nie wiem czy gdzie indziej było taniej, bo gdzie zadzwoniłam wszędzie mi mówiono, ze albo nie ma terminu, albo się nie opłaca do takiej awarii.

Ilona
@Anna

Dobrze wiedzieć że tutaj są szybkie terminy, jednak mi zawsze świeci się czerwona lampa jak któs mówi ze ma wolne a inni go nie mają, bo to oznacza że ludzie nie chcą z tego miejsca korzystać z jakiegoś powodu i idą do obleganej konkurencji, czasem tak bywa, dobrze że nie w tym przypadku.

@Ilona

Pani Ilono, pan Marek przyjechał po swoich godzinach pracy. My jesteśmy zadowoleni .

@Marta

Nie wiem ile taniej. Wiem natomiast, że nikt nie chciał przyjechać do małej awarii a Pan Marek przyjechał. Innym się nie chciało.

Anna B.

Ponownie pozytyw. Piecyk zainstalowany. Dziękujemy i oczywiście polecamy!

Tomasz P.

Awaria usunięta. Dziękujemy panu Markowi za pomoc!

Dobry fachowiec. Awaria kanalizacji usunięta. Polecamy!

Paula

Firma wymieniła stary piec węglowy na piec gazowy. Do tego instalacje wod-kan. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pati

Polecam!!! Piecyk zainstalowany działa bez zarzutów.

Awaria kanalizacji usunięta. Dziękujemy i polecamy!

Junkers zamontowany. Wszystko działa poprawnie. Polecam!

Mario

Szybko i sprawnie. Piecyk działa bez zarzutów.

Agnieszka

Junkers założony, działa poprawnie. Dziękujemy panie Marku.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Marchel Resto - Rybnik

• Jak się pracuje w Marek Marchel Resto?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Marchel Resto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Marchel Resto?

Marek Marchel Resto

Marek Marchel Resto