Opinie o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Marcina, zaliczka na materiał. Już wiem czym do tej pory był tak zajęty, że nie mógł odebrać telefonu. Pozostawił u mnie niezabezpieczony sprzęt, który stwarza niebezpieczeństwo dla mieszkańców. Jeśli ktoś z Państwa składał pozew cywilny w postępowaniu karnym to chętnie nawiążę współpracę. Komornik to jedno, ale za stwarzanie niebezpieczeństwa na życiu lub zdrowiu grozi odpowiedzialność karna.

Skąd Pan jest?

Proszę o kontakt tel 661 150 545

@ik

Jestem z Zabrza

Hmm
@Poszkodowany

+48792845364 numer do pana Marcina Ł

Czy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin zapewnia kartę multisportu?

Zapewni bardzo wiele atrakcji.

Regina

@... zdarzało się, że pracownicy nie otrzymywali pensji, a kierownictwo owszem?

Xyz

Firma Eurobudowa- Marcin Łukasiak- ten czlowiek to (usunięte przez administratora) zabiera zaliczki A potem klientów ma gdzieś.. zrezygniwalismy z jego usług A zaliczki nie oddał.. Nie polecam !!!

Izabela
@Xyz

Czy ta sprawa @xyz została jakoś wyjaśniona? Zawsze warto dać znać innym czy Snow-Mar jednak stanął na wysokości zadania i czy można bezpiecznie korzystać z ich usług. Zawsze coś takiego może się zdarzyć pytanie tylko jakie było rozwiązanie.

Ciekawy
@Xyz

Zaliczki czy pieniędzy na zakup materiałów.To dwie różne rzeczy.Ile dałeś mu pieniędzy i czy odpuściłeś czy też chcesz ję odzyskać?

@Izabela

Tak bardzo stanął na wysokości swojego zadania,że teraz sobie posiedzi za wszystkie oszustwa najkrócej z rok

@Ciekawy

Ja dałam 3tysiące zaliczki potem 5 tysięcy na towar potem 1680 zł na okno no i 2900 po tygodniu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Na OLX jest już ponad 18 tys wyświetleń jego ogłoszenia o remontach.Ciekawe ile osób z tego już nabrał

Nabrał mnie na ponad 10 tysięcy

Andrus

Czy ktoś wie gdzie jest prowadzone zbiorcze postępowanie przeciwko firmie SNOW-MAR lub EUROBUDOWA POLSKA ? Piszecie, żeby udać się do komisariatu w Zabrzu, ale tam nikt nic na ten temat nie wie. Z góry dziękuję za pomoc.

@Andrus

bardzo chetnie przyłaczyłabym sie do czegos takiego. Jesli ktoś składa pozew prosze o informacje na tojaiki@wp.pl. Poprzednio prokuratura odrzuciła mój pozew twierdzac ,ze nie widzi przesłanek,ze Pan Marcin jest oszustem. mysle ,ze grupa moze wiecej.

@ik

Proszę o tel 661 150 545

...

Nie wypłaca również pracownikom!!!

...
@...

Dokładnie lepiej dać kierownikom :)

Andrus

Szukam osób z terenu Rudy Śląskiej, które wpłacił zaliczkę Marcinowi Ł. z firmy Snow-Mar lub Eurobudowa i nie otrzymali jej zwrotu, bez podjęcia przez jego jakichkolwiek prac remontowych. Proszę o kontakt na nr 609 203 669.

ik

Komisariat 1 w Zabrzu mówi ,ze nie prowadza tej sprawy, a odbieraja masę telefonów własnie w tej sprawie. Kto jest zwierznikiem tych komisariatów , bo mam wrazenie ,ze cos tu nie działa.

Czy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin zatrudnia studentów?

Patryk

Nikogo nie zatrudnia bo siedzi w więzieniu

Ik

zatrudnia byłych kryminalistów

Ciekawy

Na jego praktyki nie ma paragrafu ?Przecież to mi wygląda na bezkarną działalność .

Prosze szybko zglosic sprawę na 1 komisariat w Zabrzu

Ik
@Anonim

do kogo konkretnie zgłosić? Sprawę już podałam w listopadzie zeszłego roku do Prokuratury w Mikołowie. Niestety oni nie znaleźli poszlak oszustwa.

Zawiedziony

Tu jest jakaś afera z tym gościem.Czemu on wciąż działa i śmieje z tych których oskubał.Gdzie to prawo i dzialanie prokuratora ?Jak pracują na tym 1 kom w Zabrzu że on wciąż (usunięte przez administratora) ?!

@Zawiedziony

Dokładnie,powinno być jakieś prawo ,które zabrania mu jakiekolwiek działalności gospodarczej nawet na kogoś, nie powinien mieć możliwość (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)kolejnych ludzi ale w Polsce prawo jest beznadziejne i chroni w pewien sposób (usunięte przez administratora).teraz założył firmę na matkę ,wcześniej zmienił nazwę i tak do usranej śmierci będzie żył za naciąganie uczciwych ludzi co nie raz zbierają po kilka lat pieniądze na wymarzoną łazienkę a taki przyjdzie pobajeruje i (usunięte przez administratora)!!! Polska kraj dla (usunięte przez administratora)!!!

@Zawiedziony

A może telewizję w to wciągnąć? Uwaga albo interwencja albo inny tego typu program? Może wtedy coś szybciej się potoczy?

Ile jest zmian w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Tyle ile umów hihihi

aldisz

Miałam nieprzyjemność z M.Łukasiakiem. W ubiegłym roku miał mi remontować łazienkę, Po 1,5 tygodnia podziękowałam mu za partacza, który miał być super fachowcem. znalazłam inną firmę, która musiała wszystko zerwać i wyrzucić to co zrobił ten rzekomo wspaniały fachowiec od Łukasiaka. Mam sądowy nakaz zapłaty. Muszę oddać go teraz do komornika. podejrzewam,że długo poczekam na zwrot pieniędzy.

Poszkodowana

Dobry wieczór.Nadal działamy w sprawie p.Marcina. Okazuje się ,że już w zeszłym roku oszukiwał ludzi na remonty widma. Ludzie nie dajcie się omamiać. Polecam zgłaszać sprawę w Zabrzu 1 Komisaraiat ul. 3go Maja 53

Czy ktoś z poszkodowanych otrzymał zwrot zaliczki?

Oszukany

Ogłoszenie na olx nadal widnieje .

Mam pytanie czy ktoś założył mu już sprawe

Tak.

Też jestem bardzo ciekawa

Teresa

Nie

Mały

Czy ktoś wie jaki teraz ma numer?

Teresa
@Mały

Jest na OLX; remont łazienki ;Ruda śląska ;Marcin Ogłoszenie wyróżnione

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Uniczowska 48
    40-748 Katowice