Opinie o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Poszkodowana

Czy wiecie że . Łukasiak jest już na wolności i wznowił działalność? Zmienił numer telefonu i znowu naciąga ludzi.

ofiara łukasiaka
@Poszkodowana

znów kosi kasę ? Ponabiera ludzi,rozgrzebie mieszkania i znów uda się do aresztu bo np.obrazi,uderzy funkcjonariusza na służbie ?Potem wyjdzie i biedaczek będzie wysyłał smsy ofiarom,że jest taki nieszczęśliwy,że wszystko naprawi i prosi o wybaczenie i tak w koło ...

Oszukana

Znów jest na OLX .Ma nowy nr.telefonu.Ogłoszenie wyróżnione .

Oszukana

Pobrał pieniądze na zakup materiałów ,próbował wyłudzić więcej na zakup sprzętu i mebli oraz płytek niby taniej o 10 % ale to mu się nie udało.Podpisał umowę i poszedł sobie siedzieć.Dwie zchorowane starsze i niepełnosprawne osoby,marzące o łazience dopasowanej do ich zdrowia zostały oszukane wstrętnie! Jego pracownik ( ? ) poinformował nas ,żebyśmy nie czekali na remont bo takowego się nie doczekamy.....Oboje z mężem pomimo poważnych kłopotów że zdrowiem i dużych finansowych kosztów ponoszonych by żyć normalnie odłożyliśmy pieniążki na ten remont.Człowiek ten pozbawił nas i pieniędzy i nadziei ...Ciężko to powiedzieć ale on odebrał nam wiarę w drugiego człowieka.To bezwględny ,wyrachowany typ. TERESA M. RUDA ŚL.

Aneta

Witam, siedzi od marca ! Mam nadzieję ze jak ten oszust, złodziej i naciagacz wyjdzie juz nikogo nie oszuka! Dobrze ze większość przez niego oszukanych dzieli sie tu swoja historią no i ze nie zostawiamy tego i zakładamy sprawy.Jest to dziwne ze wszystkie moje komentarze sa usunięte ... Też zostalam oszukana rozkopał mi całe piętro a chcę podkreślić ze mieszkam w tym domu z dwójką dzieci szkolnych , starszą schorowaną babcią i mężem.lazienki gdyby nie znajoma z pracy do teraz bym nie miała .zostawil mnie z golymi ścianami bez wody i ogrzewania a bylo to w lutym wiec ciepło nie było...Nie polecam wręcz odradzam!!!Dobrze ze siedzi!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ossukana

U nas remont się zaczął od sierpnia 2019 oczywiście się nieskonczył a kasę wziął tyle że brak slow i sprawa jest już w sądzie policja niestety nie pomoże musicie się sądzić. Przykro mi jest ze ten (usunięte przez administratora) dalej działa kłamiąc tyle ludzi jeśli chce ktoś porozmawiać to proszę o informację napisze do tej osoby.

Livii
@Ossukana

Może Pani do mnie napisać, mialabym kilka pytań. Livii81@wp.pl. Pozdrawiam

MMW

Pomino dobrego pierwszego wrażenia, nie polecam. Dużo obiecanek, zapewnień i bagatelizowania. Brak poważnego traktowania klienta. Nie wspomnę o braku wywiązania się z umowy, która jest tylko kawałkiem nierespektowanego papieru. Odradzam.

Ciekawy
@MMW

Napisz coś więcej.

MMW
@Ciekawy

Remont rozpoczęty z półtora tygodniowym opóźnieniem. W połowie remontu zero kontaktu, nie obierał telefonu. Okazało się, że podobno miał problemy z prawem i długo go nie zobaczymy. Jedyne szczęście w tym wszystkim to, że nie zdążyłam przekazać całej kwoty za remont. Niestety większość przepadła.

Ciekawy
@MMW

Zgłoś stratę na policję

Proper

Łukasiak miał zacząć u mnie remont 23 03 2020 wziął zaliczkę na materiały i się nie pokazał cholerny (usunięte przez administratora)

@Proper

Zgłoś szybko sprawę na policję.To sprawa karna (wyłiudzenie,oszustwo)

Zbyszek

Wiadomo za co siedzi?

Teresa

To z całą świadomością wyłudzał pieniądze na remonty,których nie zrobi.W podobnej sytuacji są ludzie u których remont zaczął by bo właściwie nie skończyć a tylko rozgrzebać.....

iki
@Teresa

Czy kto wie dokadnie gdzie siedzi i gdzie zgłaszać sie jako poszkodowany? Z tego co wiem 6.03 jeszcze nie siedział

@iki

Siedzi w klciu od 20 marca.Szkodę zgłoś na policję.Napisz więcej jak Cię skrzywdził

Oszukana

Jeden Wielki (usunięte przez administratora) Jego firma ma druga nazwę EUROBUDOWA POLSKA Nie korzystajcie z usług! Nie zobaczycie ani remontu ani Łukasiaka Marcina ani pieniędzy! Nie odbiera telefonu. Spisalismy umowę na remont łazienki, nie wywiązał się z terminu.Nie odbiera telefonu. Mimo polubownego załatwienia sprawy zero inicjatywy. (usunięte przez administratora) nas na prawie 9 tysięcy!! Uciekajcie jak Najdalej!

OszukanaB.
@Oszukana

Jestem w identyczny sposób oszukana .Czy zechce się Pani ze mną skontaktować?

Teresa

Podpisałam umowę,wziął zaliczkę.Remont w maju.Teraz ma zawaloną skrzynkę i nie odbiera telefonuJestem zdruzgotana tymi wpisami,które odkryłam niestety za późno. CZY TO PRAWDA?SKĄD MACIE TE WIADOMOŚCI?

zainteresowany
@Teresa

Jeden z pracowników zadzwonił z anonimowego telefonu i powiedział że 2 miesiące siedzi

Uwaga

(usunięte przez administratora) Pierw oczarować jak zrobi remont szybko w 5 tygodni później wziął kasę na materiał i i za robocizny. Oczywiście remontu nie ukończył kasy nie oddał sprawa jest do sądu. Jak sobie weźmie pieniążki to go nawet nie zobaczycie. A umowę ma gdzieś że jest spisana. Nie wchodzcie w (usunięte przez administratora) jak my. A jest tu wielu takich których (usunięte przez administratora) Nawet pracownikom nie płaci za robocizny a są u niego pracownicy na czarno i pełno Cyganów którzy nie znają się na pracy.

GOSIA

NIE POLECAM!!!!! PARTACZ!!!!Brak sprzętu do wykonania zlecenia.Brak jakiegokolwiek poszanowania dla towaru, który się powierza temu wykonawcy. Nie potrafi prostych rzeczy jak np. ułożyć kafelek na prostej ścianie z zachowaniem prostej fugi. W jednym miejscu fuga ma 0,5 cm a po drugiej stronie ściany nie ma jej w ogóle. ITD....... można mnożyć przykłady.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Uniczowska 48
    40-748 Katowice