Opinie o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin w Katowice

Witam. Chcę napisać że Pan Marcin Łukasiak nie jest kłamcą. Zrobił nam łazienkę bardzo ładnie. Mieliśmy robić drugą łazienkę i daliśmy pieniądze na nią, ale zrezygnowaliśmy, gdyż stwierdziliśmy że narazie wystarczy jedna. Pan Marcin oddał pieniążki. Bałam się po czytaniu tych wpisów że jest (usunięte przez administratora) ale nie jest jest rzetelną osobą. Także można mu zaufać i nie wariować po przeczytaniu wpisów na niego bo to nie prawda.

To jest Pani wielka szczęściara. Moja kasa poszła w siną dal

@Kasia

No to super, że zrobił Wam dobrze łazienkę. Fajnie, że oddał pieniądze. A ogólnie ile zapłaciliście za łazienkę? Też myślę by robić i chcę się zorientować jak to cenowo wychodzi. Badaliscie jak cenowo wypada w porównaniu do innych?

Niezadowolony
@Kasia

Łukasiak- osoba, która dla odniesienia korzyści mówi komuś nieprawdę i robi rzeczy, które tę osobę narażają na straty- definicja jego usług i stylu życia!

@Kasia

to może niech i mnie odda zasądzone 10 tys zl. Ma Pani na niego dobry wplyw to prosze wspomniec o klientce z 2019r

@iki

No nam oddał pieniążki. Więc nie wiem o co Panu chodzi.

@Kasia

Te wpisy to niestety jest prawda w 2020 podpisaliśmy umowę na remont łazienki. Pan Łukasiak wziął 3tyś zaliczki i do dziś sam oddał 100zł, a około 150zł udało się ściągnąć komornikowi z emerytury jego mamy bo na mamę wtedy podpisywał umowy. To jest (usunięte przez administratora) i ma pełno spraw w sądzie i komorników którzy siedzą na emeryturze jego mamy. Jeśli to nie jest ściema ten wpis tylko faktycznie w wieku około 40lat wziął się do pracy to gratuje. (usunięte przez administratora)

@Kasia

Gdyby mnie oddał, a Pani nie, to o nic by mi nie chodziło.

Iza
@iki

A oddał czy nie, w ogóle też ciebie to dotyczy? Widzę, że inni się przestali trochę odzywać jakiś czas temu, może ty coś wiesz o tym, jaka jest sytuacja, to proszę żebyś napisał. Wypłacalny jest na tę chwilę?

@Iza

Witam, jest nie wypłacalny. Kasy dalej nie oddał i już tracimy po mału nadzieję. Rozprawa trwa,ale ciągle jest przekładana, bo ciągle wymyśla jakieś niestworzone powody swojej nie obecności... Nie odzywam się bo nie ma na razie sensu- nic się nie zmieniło - dalej jest (usunięte przez administratora) .Czekam co będzie dalej , ale się nie poddajemy i walczymy o swoje. Oczywiście pan Łukasiak stara się zwalać winę na wszystko i wszystkich wokół,że my tutaj na tym portalu jesteśmy winni jego niedoli i niewielkich ilości zleceń przez co jest niewypłacalny,ale jakby nie (usunięte przez administratora) i pracował rzetelnie na każdym zleceniu ,które wziął -nie miał by teraz żadnych problemów... Ale jak to się mówi - nieudacznik zawsze szuka winnych u innych a nie u siebie... pozdrawiam

@Iza

nie oddał, kwota jest zasadzona i co z tego jesli komornik nie potrafi ściagnąc nalezności.

Ryszard
@iki

Dlaczego nie może ściągnąć należności i czy firma ma dość środków na koncie, by zatrudniać pracowników oraz płacić im na czas? Czy raczej ciężko byłoby tu znaleźć zatrudnienie?

iki Nowy wpis
@Ryszard

Dlatego,ze p. Marcin wykazuje jedynie marną rentę minimalną i żadnych innych przychodów. tego co wiem z rozmów z jego pracownikami z 2020 roku , pracownikom również nie placił. Jemu chyba nie chodzi o zatrudnienie i uczciwą pracę , a raczej o pozyskanie zlecenia, rozebeszenie mieszkania i wzięcie zaliczek na materiały. Potem nikt u klienta sie nie pojawia, a Marcin przestaje odbierac telefony od klienta i również pracowników.

Jola Nowy wpis

Wyłudzacz zaliczek

ona Nowy wpis

To jest Pani wielka szczęściara. Moja kasa poszła w siną dal

Jak w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mila

No widzę, że niedawno ktoś pisał, że dalej działa, czyli jakąś firmę prowadzi. Sporo tu wpisów o nie wywiązaniu się z umów itd a ja tu weszłam sprawdzić opinie, bo chłopak szuka pracy. Tutaj w ogóle zatrudniali pracowników kiedykolwiek?

Karol

Co wiadomo na temat firmy tego Pana, czy ona jeszcze działa i ma lub miała pracowników? Są o niej szczątkowe informacje w sieci ale z 2014 r., poza tym nic, nawet w KRS. A tu widzę sporo o problemach z niedokończonymi zleceniami oraz nieoddanymi pieniędzmi.

AnetaKB
@Karol

Działa i niestety wciąż (usunięte przez administratora) ludzi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
AnetkaKB

Czy mogę namiary na kogoś kto zgłosił sprawę do sądu lub na policję, bo został oszukany przez p. Marcina? Zabrał pieniądze, remont mieszkanie ciągnie się 8 miesięcy i końca nie widać :(

M
@AnetkaKB

My złożyliśmy sprawę do sądu, ale komornik nic nie zdziałal. Teraz będizemy kierować na policje

Monika G.

UWAGA ! OSOBY POSZKODOWANE PRZEZ FIRMĘ MARCINA ŁUKASIAKA ( Znany też jako: SNOW MAR, TER-BUD, TERESA ŁUKASIAK ) mogą składać zeznania na 5 KOMISARIACIE POLICJI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ (ul. Solidarności 2) do pana Woźniaka, który prowadzi tą sprawe. NIE DAJMY (usunięte przez administratora)SATYSFAKCJI, ponieważ Łukasiak za nasze pieniądze właśnie buduje sobie dom TRZEBA TĄ SPRAWE DOPROWADZIĆ DO KOŃCA !!! TACY LUDZIE NIE MOGĄ BYĆ BEZKARNI !

@Monika G.

Ciekawe gdzie buduje ten domek. Chętnie bym zobaczyła...i spotkała dziada...

@Monika G.

Bardzo chętnie poślę tam mojego komornika

@Monika G.

Niestety Pan Woźniak twierdzi, że nie jest jeszcze zdecydowany na prowadzenie tej sprawy i musi porozmawiac z prokuratorem czy proces karny wogóle wchodzi w grę. Przez co wcale nie zbiera zeznań. Za to US w Rudzie Śl prowadzi działania wyjaśniajace w sprawie p.Marcinka.

Gosia
@ik

Potwierdzam, dostałam wezwanie do przedłożenia wUS w Rudzie Śląsk. Całej dokumentacji dotyczącej współpracy z M.Łukasiak. Robił u mnie remont łazienki w 2018 r.

aldisz
@Gosia

Ja również składałam wyjaśnienia w US w Rudzie Śl dotyczące usług jakie świadczył pożal się Łukasiak i jego pseudo fachowiec. Dzwońcie pod nr 510319022, pani Z US prowadzi sprawę Łukasiaka. Posiadacie potwierdzenia przelewów czy faktury wystawione na, którąś z firm Łukasiaka dzwońcie!!

mike
@Monika G.

Jestem również poszkodowany łazienka, nadaje się do ponownego remontu. po kasie ani śladu.

Wena
@Monika G.

Dostałam dziś wezwanie do US. Czy jednak można skladac zeznania u Pana Woźniaka?

Wena
@Monika G.

Jak może budować dom jak ma 26 komornikow?

@ik

Niestety nasze prawo działa na jego korzyść. W moim imieniu firma Deputo założyła sprawę karną, prokurator umorzył, bo stwierdził, że pan Łukasiak nie chciał mnie (usunięte przez administratora)???? tak mu się życie ułożyło, że (usunięte przez administratora)mi 11 tys. Zakładajcie sprawy, składajcie doniesienia, niech idzie siedzieć ..

@Maja

Niestety to ,że p. Łukasiak periodycznie na wiosnę (co najmniej od kilku lat) robi sobie wakacje w więzieniu, ani to ,że US prowadzi sprawę nie przybliża nas do odzyskania kasy. W dodatku Łukasiak śmieje nam się w nos i co najpiękniejsze wysyła życzenia na święta. Prokuratury odrzucaja procesy karne, a nie działające sądy od co najmniej 2013 roku twierdzą,że Łukasiak na ciężkie życie i nikogo nie ma zamiaru (usunięte przez administratora), chociaż (usunięte przez administratora) juz ponad 30 osób. Nikt nie blokuje jego działalności i wszyscy żałują pasożyta.

@Monika G.

Nas też(usunięte przez administratora)na kase jestem załamana. Można się z panią skontaktować im będzie nas więcej tym lepiej.

Jola
@Monika G.

Proszę się odezwać do mnie.

Jola
@Gosia

Proszę się odezwać do mnie razem damy radę

@Monika G.

Ja byłem na tym komisariacie dwa lata temu i dyżurny powiedział, że to jest sprawa cywilna bo podpisaliśmy umowę a nie nas okradał że wyrwał portfel na ulicy więc trzeba sprawę w sądzie założyć co też zrobiliśmy.

Olaf
@aldisz

Pani Justyna Osóbka Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej nr tel. 510319022

ik

Dzień dobry, czy macie jakieś pocieszajace efekty swoich działań oprócz sadowych nakazów płatnosci dla Pana Marcina? W zasadzie stanowimy juz całkiem sporą społeczność oszukanych- około 30 rodzin. Aktualizujac swoja wiedze na temat P. Marcina czy wiecie może, jakim samochodem obecnie sie porusza? Kiedyś to była taksówka. Gdzie obecnie mieszka i czy faktycznie buduje gdzieś ten dom? Są tu osoby różnych zawodów i również pracownicy, więc i wiedza na temat tego oszusta jest większa. Wesołych Świąt.

Witold
@ik

Twierdzisz, że Sąd nakazał płatność. A udało się odzyskać pieniądze czy nie?

@Witold

Mi sie nie udało. Masz moze jakis pomysł?

Ewelina
@ik

Jestem kolejna poszkodowana osobą i nie wiem co robić ewelina.tychy@wp.pl

Co się stało? Przykro

@Ewelina

Ja założyłam sprawę karną, pan się wystraszył odsiadki i zwrócił część długu. Sąd niestety wierzy w jego bajeczki i umorzył sprawę. Teraz jest sprawa prywatna w toku.

@Magda

Też jestem (usunięte przez administratora) zakladam sprawę. Odezwijcie się proszę zalatwimy go razem. Ja mu nie popuszcze

@Ewelina

Witam napisałam do Pani maila proszę przeczytać i odpisać.

@Magda

Czy ja dobrze rozumiem, część wrócił wskazując, że w sumie jest "winny" a potem się jednak sądził i sąd wiedząc o tym to umorzył? To ma sens?

@Jolanta

Tak, to była sprawa karna i sąd uznał, że nie miał zamiaru mnie (usunięte przez administratora) i wyraża chęć oddania kasy. No i już więcej kasy nie zobaczyłam???? paranoja, nasze sądy..

@Magda

Magda a teraz zakładałaś sprawę? Bo ja też zakładam sprawę. Może razem spróbujemy założyć sprawę?

@Kasia

Ehh kurcze, już złożyłam dokumenty do prawnika, faktycznie można było lepiej razem .. Może się przylączysz?

@Magda

Słuchajcie, powinniśmy razem złożyć pozew, nie tak każdy z osobna. Mam dobrego prawnika, dawajcie razem

@Magda

Ja jestem za razem więcej zdziałamy. Może się spotkamy i omówimy wszystko. Podam mój nr tel.794-498-681 to zadzwoń porozmawiamy.

@Magda

Ciekawa jestem czy faktycznie wspólnie działacie?

@ik

Za chwilę będą dwa lata od podpisania umowy z 3tyś zaliczki oddał sam 100zł a około 150zł wpłacił komornik co udało mu się ściągnąć więc nawet koszty sądowe się nie pokryły bo za wniosek do sąd nie płaciłem a za to kancelarie prawne też sobie ładnie liczą.

@Łukasz

Czy Pan również współdziała w tym pozwie, który został zapowiedziany? Jeśli to już tyle trwa to będą naliczane z tego jakieś odsetki jeszcze?

@Jolanta

Sami składaliśmy z żoną pozew do sądu, jest to sprawa cywilna.

@Łukasz

no patowa sytuacja. Najlepiej byłoby (usunięte przez administratora) bo wszystko co robi , robi zgodnie i poza prawem. Nakaz zapłaty jest , a zwrotu od komornika nie ma.Generalnie lepiej bylo wydac te pieniadze na jakiego Borysa a nie bawić się w nasze sądownictwo. A opłacanie komornika to również wyrzucone pieniadze.Marcinek wykazuje jedynie,ze pobiera jakąś rentę , a na karku ma US, komorników i stado indywidualnych. Nikt nie zabronił mu uprawiania tego procederu, więc radosnie (usunięte przez administratora) nowych klientów. Niedługo kwota należnosci orzy tej inflacji nie bedzie warta zachodu.

@Ik

"Borysa"... Jeśli chodzi o to co przyszło mi na myśl to ciekawe jak sprawy sądowe po czymś takim by się toczyły... No właśnie patowość tego to coś czego do końca nie pojmę, skoro wszystko jest podobno czarno na białym to nie rozumiem, gdzie tu jest problem. Czyli pewnie sugerujesz, żeby odpuścić?

zniknął z OLX

@Oszukana

Może w końcu opowiednie służby zabrały się za niego. Zgłosiłam sprawę na policję i podałam wszystkie wiadome mi osoby poszkodowane. Więc nawet jeśli ktoś sam się nie zgłosił to śledczy się do niego odezwą. Prokurator już zainteresował się tą sprawą. Wystosowałam też pozew cywilny. Powiadomię też urząd skarbowy ,bo pewnie nie rozliczył się z pobranych od nas pieniędzy. Jak to będzie mało to jeszcze jest tv.

+48792845364
@Poszkodowana

Robi remonty i to jego numer

@+48792845364

W tej chwili posługuje się imieniem Krzysiek.Zdjęcia na olx przywłaszczył sobie z internetu bo nigdy sam takiej pracy nie zrobi.Łapie więc ludzi na nieswoje prace i niby szybki termin bo akurat ma wolny.Zabiera zaliczki i wyparowywuje.Pani T.Łukasiak z Ter bud jest tak zadłużona,że figuruje na stronach z długami.Kana.ia nawet matki nie oszczędził.Jak długo prawo będzie pozwalać na jego pasożytniczą "działalność"?

Proszę o jakiś kontakt to się zgłoszę gdzie trzeba. ada1982-82@o2.pl

@Poszkodowana

Bardzo proszę się odezwać do mnie

Dziwi mnie,że on jeszcze działa.Dlaczego nie zmówicie się i nie(usunięte przez administratora) temu (usunięte przez administratora)! Ja swoją sprawę załatwiłam i pieniądze szybciutko oddał !

ik

można prosić o kontakt do Pana do mnie to tojaiki@wp.pl. Zgadać sie nie sposób, wszyscy idą droga sądową, a jak widać nasze umowy, sądy i komornicy są (usunięte przez administratora) Po doczepieniu sie US może i mu dowalą kar, ale to oznacza tylko ,że wydłuża sie kolejka do naszych pieniedzy.

Maja

Może Pan/Pani podpowie, jak odzyskać pieniądze? Moja sprawa ciągnie się już ponad rok:(

Co Ciebie spotkało ? Za co wisiał Ci kasę ?

Wiecie może, czy w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin szukają chętnych na staż?

ik

wrócił do najstarszej nazwy firmy?

Zawiedziony

OlX jako Krzysiek znów ogłoszenie wyróżnione ze zdjęciem z internetu.Znów szuka również pracowników oferując wysokie zarobki.Kur.a! Na tego gno.a nie ma paragrafu ? Jak długo będzie oszukiwał klientów i pracowników !

Roman
@Zawiedziony

Czy ktoś wie coś więcej o tym panu? Ogłasza się na olx

@Roman

Tyle wiemy, że trzeba trzymać się z daleka od niego , a tyle kasy co (usunięte przez administratora) to lepiej nie mówić... więc nawet nie zaczynać z nim.

Klient

Wczoraj zawarłem umowę na remont łazienki, została wypłacona zaliczka w gotówce, nazwa firmy TER-BUD Polska, z tego co widzę to ta sama firma co jest opisywana na forum. Czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą w ostatnim czasie?

@Klient

Ta sama firma tylko teraz p.Łukasiak na mamę zarejestrował działalność.

@Klient

Można zrezygnować z umowy.Takie jest prawo.Szybko wysłać poleconym rozwiązanie umowy z żądaniem zwrotu zaliczki na podany adres.Proszę podać maila to napiszę więcej

S
@Anonim

To nic nie da.. Ja tak zrobiłam, zaliczki nie oddał. Sprawa była zgłoszona w sądzie, dostałam sądowy nakaz zapłaty. Mimo tego zaliczki nie zwrócił. Teraz sprawę przekazałam do komornika.

Xyz
@S

Nam udało się zrezygnować z umowy i odzyskać zaliczkę. Jednego dnia podpisaliśmy umowę i trafiliśmy na tą stronę. Odrazu wypowiedzieliśmy umowę i za dwa dni Łukasiak oddał nam pieniądze.

Daj se spokuj puki czas

mk
@Klient

Tak. Gość opowiada o sobie, jaki jest super. Partacz i bajkopisarz. Niewiarygodny. Lewe faktury. Łazienkę dokonczył po awanturze i tylko dlatego, że nie dostał całej kasy za robotę

Czy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin organizuje staże dla studentów?

liv

Nie organizuje.prosze się trzymać z daleka od tej Firmy kogucik

Poszkodowana

Do którego komornika z Rudy Śląskie jest najlepiej się zgłosić żeby ściągnął z niego pieniądze? Mam już sądowy nakaz zapłaty.

Poszkodowana 2
@Poszkodowana

z tego co wiem wisi na nim 26 komorników i ZUS. Jeśli Pan Marcinek nie podejmie żadnej pracy, raczej nie ma z czego ściągać. A jak powiedział mój komornik - brak wplywów na koncie.

@Poszkodowana 2

Prędzej czy później pieniądze odzyskacie,może to potrwać ale komornik nie daruje.

Klient

Czy był ktoś może pod adresem firmy tj Żeromskiego 10a/2 41-700 Ruda Śląska, jest tam zgłoszona firma z którą zawarłem umowę TER-BUD Polska Teresa Łukasiak oraz EUROBUDOWA Marcin Łukasiak, czy ktoś zgłaszał (usunięte przez administratora) na komisariacie w Rudzie Śląskiej? czy komuś zwrócił zaliczkę po zgłoszeniu (usunięte przez administratora)na policję?

@Klient

Sprawę prowadzi 1 komisariat w Zabrzu.Tam najlepiej zgłosić .

@Anonim

Mampodobna historię z tym Panem od zeszlego roku. Zalega mi 8200zł i weksel podpisany przez niego, a również ugodę , ktora byla podpisana w maju po jego marcowym pobycie w więzieniu

@Klient

Ten Pan zaczął swoja działalność w 2013 roku firma SNOW-MAR, potem w skutek wkurzonych klientów zamknał poprzednia firme i otworzył Eurobudowa Polska, po pobycie w zakładzie karnym w lutym -kwietnia tego roku zarejestrował firmęTER-BUD na chyba swoją matkę bo z takiego nazwiska otrzymałam 2 przelewy zwrotu zaliczek. Niestety pozamknięciu sprawy przez prokuraturę Mikołowską ,żadnych dalszych spłat nie mam od sierpnia. Ponoc po wyjściu z więzienia miał nadzór policyjny. Teraz co miesiac przysyła mi sms ,ze pieniadze wpłyną na ustalony w udzie termin, ale na konto nic niewpływa.

Proszę o kontakt

Tel 661 150 545

Proszę o kontakt 661 150 545 może jaki ś pozew zbiorowy

Steinmetz
@Klient

Ja man tutaj zdjecie P.Marcinat to ta Sama osoba jak unmnie? https://sportowaligafirm.pl/silesia-pilkanozna/zawodnik/marcin-lukasiak/

Jaki dress code obowiązuje w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Panie Marcinie.Weź się za uczciwą robotę .Pański dress code tak zawsze nienaganny w końcu zamieni się w dres więzienny .

@Anonim

Ogólnie wyszedł z wiezienia dalej robi (usunięte przez administratora)ogłasza się na olx. Ma branzolete. Trzeba gnoja na jakieś mieszkanie sciagnac i (usunięte przez administratora) niech oddaje kasę. Mi wisi 15 tyś

@Poszkodowana

prosze o jakis namiar na Panią.Mój mail tojaiki@wp.pl

Może prokuratura w Zabrzu.podobno go znają. A mi jest winny wszystkiego 20 tyś

Poszkodowana

Wszystkim wysyła takiego samego sms że wyśle oświadczenie. Mam wyrok sądu z nakazem zapłaty i cisza, nic na niego nie działa. Trzeba oddać sprawę do komornika ale czy w ogóle jest wypłacalny?! Bo za komornika oczywiście też trzeba zapłacić. Paranoja w jakim kraju żyjemy.

Agnieszka
@Poszkodowana

Nam po wyroku sądowym udało się odzyskać całą wpłaconą kwotę ale wiele nas to kosztowało nerwów. Nasze dziwne prawo pozwala temu człowiekowi dalej oszukiwać i nie wiele można z tym zrobić. Może udało by się zainteresować tą sprawą jakąś telewizję skoro sądy nie potrafią. Czy ktoś byłby zainteresowany???

ofiara łukasiaka
@Poszkodowana

za komornika Ty nie płacisz.Idziesz z uprawomocnionym wyrokiem sądowym do komornika i on wszystko załatwia.Ty czekasz na pieniądze.Komornik mu nie daruje.

Mi pan robił remont. Nie dokończył. Miałem czekać aż wyjdzie z więzienia wróci to się odezwie. Wyszedł i telefonu nie odbiera. Zgłoszę się do Sądu w Rudzie Śląskiej jest dozór to trzeba być grzecznym. Czekam jeszcze parę dni na odzew. W przeciwnym razie też zgłaszam. Nie lubię takiego typu ludzi . Najgorzej być nie słownym

@Adam

Co Pan wie na temat tego dozoru? Jak mozna się skontaktować z osoba pilnująca Pana Marcinka?

ik

Czy coś słychać o Panu Marcinie? Po płomiennych SMS ,ze wyszedł z wiezienia i że za chwile wyda oświadczenie i że harmonogram spłat w maju ustali....cisza. Cos wiecie więcej , co sie z nim dzieje? Komuś oddał pieniadze?

Zainteresowany bardzo

skąd wiadomo o tym fakcie. Jesteśmy bardzo zainteresowani

Skąd to wiesz?

Teresa

Rozumiem,że straciłam 2750 zł a remont mam wyrysowany na kartce ...tylko..Możemy wspólnie walczyć o swoje.Dołączacie się?

Gosis
@Teresa

Jestem w podobnej sytuacji, łazienka zostawiona w połowie remontu...

Agnieszka
@Gosis

Witam. U nas remont miał się zacząć 30.04 2020r. Skoro siedzi to pewnie się nie zacznie. Wpłaciliśmy oszustowi 5000 tytułem zaliczki za materiał. Jestem zdruzgotana. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji i chce coś z tym zrobić bardzo proszę o kontakt 509166792 Agnieszka. Może razem uda nam się zdziałać więcej.

Ciekawy
@Gosis

Zamierzasz mu odpuścić?

@Teresa

Bardzo proszę o kontakt. My również zostalismy na lodzie. Chętnie zgłoszę sprawę na policję

@Livii

Witam.Czy remont siè zaczął? Czy zakończył tak jak u mnie na pobraniu kasy na materiały ?

@Teresa

Witam. U nas oficjalnie ma się zacząć 18 maja, więc do tej daty nie możemy nawet zgłosić nic na policję, mimo, iż wiemy jaki to będzie remont ????

@Livii

Z jakiego jest Pani miasta? Ja z Rudy Śl..Musimy porozmawiać.

@Livii

To bardzo ważne.Jest Pani w takiej samej sytuacji jak ja.Z jakiego miasta jest Pani ? Ja z Rudy Śl.Proszę o jak najszybszą odp.

Proszę o kontakt tel 661 150 545

@Poszkodowany

U mnie robi teraz remont

@Klient

Niech robi,ale proszę nie dawać żadnej kasy przed końcem robót

Ehh

Znów siedzi.

@Ehh

To tak jakbyśmy już odzyskali pieniądze ????

@Ehh

Skąd ta pewność że siedzi?

Ciekawy

Skąd ta wiadomość?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin?

Firma Usługowa Snow-Mar Łukasiak Marcin
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Uniczowska 48
    40-748 Katowice