Opinie o Damiro Damian Midura w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Damiro Damian Midura. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Damiro Damian Midura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damiro Damian Midura w Żory

Jestem studentką. W firmie Damiro- Midura Group pracowałam na tzw umowę zlecenie. Polecam. Warunki pracy bardzo dobre, przyjemne środowisko.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Damiro Damian Midura?

ODPOWIEDŹ

Odpowiedź krótka brzmi : TAK! Jeżeli brakuje Ci doświadczenia, bo nigdy nie pracowałeś w sprzedaży, obsłudze, logistyce foteli specjalistycznych - pamiętaj, że statystycznie każdy pracujący kilka razy przekwalifikował się. W sytuacji gdy zmieniamy pracę, na początku zazwyczaj brak nam doświadczenia, które z biegiem czasu nabywamy. Reasumując: jeżeli brak Ci doświadczenia ale jesteś odpowiedzialny, sumienny, lojalny i pracowity - zapraszamy do Zespołu Damiro, Miduta Group :-)

marek

Czy moze ktos opisac jak wyglada praca na stanowisku logistyk? To inaczej nazwany magazynier? (usunięte przez administratora)

"SALOMONOWY WYROK"

Zwracam się do osób, które nie pracują już w firmie Damiro (Midura Group): proszę Was, nie "hejtujcie" naszego miejsca pracy. Istotnie chcecie pomóc swoją opinią innym ( szukającym pracy), proszę piszcie merytorycznie!. Poniżej kilka (mam nadzieję obiektywnych) informacji o firmie w której pracuję. Nasi Klienci są zadowoleni z naszych produktów i usług . Kupujący, kontrahenci wracają do nas i często polecają nasze usługi innym. Kilka dni temu przeszliśmy pozytywnie bardzo trudny i wymagający audyt firmy zewnętrznej. Jesteśmy z tego dumni, bo to zasługa nas wszystkich : właścicieli i pracowników Każdy z nas stara się, dobrze wykonywać swoją pracę i godnie reprezentować firmę. Zawsze 10tego każdego miesiąca otrzymujemy pensję - bez poślizgu! Szanujemy się wzajenie w firmie. Osobiście wiele osób pracujących w Damiro bardzo lubię :-) Uważam, że każdy powinien osobiście wyrobić sobie opinię i nikomu nie chcę niczego narzucać! Moja opinia o firmie Damiro jest POZYTYWNA! Dobrze mi się pracuje w Damiro ( Midura Group)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Damiro Damian Midura? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - kompletowanie zamówień, sklep internetowy
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
#HejtToNieOpinia. PRACOWNIK

1.Jestem pracownikiem Damiro (Midura Group) 2.Praca (w zależności od zajmowanego stanowiska) jest wymagająca, nie należy do łatwych, ale daje dużo satysfacji. 3.Dobrze wykonywana praca jest doceniana.! 4.W firmie są zarówno pracownicy nowo przyjęci, jak i z długoletnim stażem i bardzo dużą wiedzą merytoryczną. 5.Osoby z podejściem roszczeniowym do pracodawcy, nie dające nic od siebie, nie będą dobrze się czuły w żadnej firmie( w firmie Damiro również będą niezadowolone) 6.Każdy pracownik przy przyjęciu indywidualnie negocjuje swoje warunki finansowe. 7.Pensje są wypłacane w terminie i w kwocie ustalonej z pracodawcą.! 8.Jeżeli pracownik ma argumenty a przede wszystkim odwagę moralną, właściciele są zawsze otwarci na rozmowę z pracownikiem i znalezienie satysfakcjonującego obie strony rozwiązania! 9.W sytuacjach kryzysowych , właściciele okazują wsparcie i bardzo wiele serca pracownikowi! 10.Oczywiście w firmie Damiro są elementy do poprawy i nie jest idealnie. Niestety idealne firmy istnieją jedynie w "utopii" a my pracujemy w Żorach ;) 11.Wszyscy (pracownicy i pracodawcy) czasami mamy lepsze i gorsze dni w pracy - jak w życiu. 12."Piszę tylko o faktach, bo z faktami się nie dyskutuje"

anonimus

Święta racja. Jeśli (usunięte przez administratora) nie będzie zachowywał jak normalny człowiek to straci wszystkich ludzi i zostanie sam z tymi fotelami. (usunięte przez administratora)Zero wysłuchania ludzi i tego co mają do powiedzenia , trzeba mieć napradę mocny argument żeby z nim się dogadać. Co do pracy to ciągłe zmiany w firmie i wizje szefa nie koniecznie na lepsze ,ciągla rotacja pracowników i słabe zarobki. Tylko Ci co liżą (usunięte przez administratora) szefostwu tam przetrwają.

pracująca

Piszesz tak bo sam byłeś/aś nie wporządku? Czyżby jakaś chora ambicja ale nic od siebie? Za siedzenie i nic nie robienie nikt nie będzie płacił... Jak to mówią: "daj coś od siebie, a będzie Ci dane"

Ahha

Żaden pracownik nie nawidzi kłamstwa i braku uczciwości. Ale życzę powodzenia, szczęść Boże ????

Dostawca

Jednym słowem katastrofa! nie polecam tej pracy nikomu, ''płacą'' śmieszne pieniądze, każdy jest kierownikiem i rządzi się jak by był nie wiadomo kim, jeśli nie będziesz pachołkiem i (usunięte przez administratora)to nie masz tam szans na dobre relacje, szkoda czasu i nerwów.

Pz

Sam się z praktykami o której wspomina mój przedmówcą nie spotykałem ale o nich słyszałem potwierdzam że umowa na najniższą krajową a reszta w premii jest na nas hak żeby nie chorować przyszli pracownicy działu handlowego nie zgadzajcie się na pracę w systemie zadaniowym na terenie całego kraju bo jak podpiszecie to dowiecie się że nie należy się wam premia ogólnie nie jest to praca dla ambitnych brak perspektyw i możliwości rozwoju potężna rotacja

Wielki_Pan

Żenada, Umowa na najniższa krajowa i reszta w premii a co do czego przychodzi to straszenie że premie uwalą, pracując tam pracujesz również jako sprzątaczka, sprzątanie prywatnego terenu, koszenie trawy, wyrywanie chwastów wokół płota. bez szacunku dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Damiro Damian Midura - Żory

• Jak się pracuje w Damiro Damian Midura?

Zobacz opinie na temat firmy Damiro Damian Midura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damiro Damian Midura?

Damiro Damian Midura
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Damiro Damian Midura