Opinie o Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy pracodawca Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jan A.

Zdecydowanie nie polecam! Fatalna współpraca.

@Jan A.

Jestem klientem Montowni, Pan też? Jeśli tak, proszę o kontakt na b_fly@op.pl.

Maciek Z
@B_fly

Czemu? u nas nie było żadnego problemu, normalnie wszystko tak jak bylo umawiane, zawsze pod telefonem. Hm... moim zdaniem bardzo porządna firma

baltazar
@Maciek Z

Skoro jesteś zadowolonym klientem trollu, to czemu szukasz opinii o firmie? I to na nietypowym portalu jakim jest Gowork.

Maciek Z
@baltazar

Bo to portal który wyskakuje wysoko w google jak się wpiszę nazwę marki? A chciałem wystawić im pozytywne opinie po dobrej współpracy? Nie wiem czy nietypowy, moim zdaniem to dość znany portal. Nie będę się kłócić bo nie ma o co, u mnie usługa była wykonana dobrze i tyle

wiktor Nowy wpis
@Maciek Z

bo jest byłą wspolpracowniczką firmy. Proste.

Dariusz Nowy wpis

Jakich pytań można się na rekrutacji spodziewać?

ANTEK

Proszę uważać na tą firmę również zostałem (usunięte przez administratora) do dzisiaj ani towaru, ani pieniędzy. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.

Mateusz Nowy wpis
@ANTEK

A do której prokuratury Pan zgłosił sprawę? Moja odrzuciła postępowanie, więc może dorzuciłbym swoją dokumentację. Może coś ruszą. Mój adres mailowy; Mateusz.myc@gmail.com

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Moze Pan cos więcej napisac?

Kacper

@zzzxxx myśle ze to nie jest miejsce na takie komentarze. Masz jakieś info o tej firmie?

Norbert

Tu nie powinny znaleźć się opinie klientów lecz pracowników bo to forum dla wyrażania opinii o pracy.

Mateusz

Witam poszkodowanych przez (usunięte przez administratora) Drzwi.pl. Ode mnie też Pani nie odbiera telefonów, poczty, a Montownia Drzwi Pl powiedziała, że z Panią (usunięte przez administratora)nie ma nic wspólnego. Wyprodukowano dla mnie tylko drzwi zewnętrzne a wewnętrzne nawet nie zostały zgłoszone do produkcji. Pani Dominika Korol nie oddała mi reszty wpłaconych pieniędzy (prawie 8tys.) Proszę podeślijcie swoje kontakty i sprawy w których zostaliście poszkodowani. Mój mail to: mateusz.myc@gmail.com Pozdrawiam

OSZUKANA_KLIENTKA

(usunięte przez administratora) Nie wywiązali się z umowy od stycznia. Pieniądze utopione! Przed podpisaniem umowy wszystko jest idealnie i cudownie.Telefon10x dziennie. A jak tylko wpłaciłam części wartości umowy to kontaktu brak! nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Zwodzą że są w trakcie restrukturyzacji firmy... OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TEKSTY PANI ALEKSANDRY B. =SPRZEDAJĄCEJ !!!

Niezadowolony

Fatalna firma, brak współpracy, fuszerka przy montażu. Szkoda pieniędzy, czasu i nerwów.

@Niezadowolony

Jestem klientem Montowni, czekam na montaż. Proszę o kontakt na b_fly@op.pl.

@B_fly

U nas wszystko porządnie zamontowane :) nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy tej firmy i wykonania.

@Adam

No to super. A u mnie do umówionego montażu w ogóle nie doszło, bo firma odłożyła termin na nie-wiadomo-kiedy.

@B_fly

Spróbuj się z nimi jakoś skontaktować. U nas nie było problemu żadnego z kontaktem, dało się dogadać. Może koniec roku i dlatego... zwłaszcza że namiary mamy od znajomych którzy tez bardzo chwalili.

@Adam

Próbuję się skontaktować od miesiąca. Nie odpowiadają na listy polecone ani na maile, a telefonu do zarządu nie chcą mi podać.

wspólnik
@B_fly

Witam, Jeśli ktoś z Państwa został (usunięte przez administratora)i podpisał umowę z montownią drzwi proszę o kontakt jm@montownia-drzwi.pl - jestem byłą wspólniczką.

wspólnik

Witam, Jeśli ktoś z Państwa został (usunięte przez administratora) i podpisał umowę z montownią drzwi proszę o kontakt jm@montownia-drzwi.pl - jestem byłą wspólniczką.

Bart K.

Nie można tu wpisywać adresów innych stron, ale wpiszcie sobie adres taki jak ich strona, ale z com.pl na końcu

gąbka

Jest to nieformalna kontynuacja zamkniętego salonu marki drzwi.pl - sprawdźcie sobie opinie zamkniętego już salonu przy ul. Kopijników 75A. Jest sporo pozytywnych opinii, ale też b. dużo totalnych wpadek, gdzie ludzie tracą po kilka tysięcy złotych, firma zupelnie nawala, itd. Marta Dunajska, Dominika Korol, Justyna Korol (teraz Rosa)

Dagmara
@gąbka

Jestem zaskoczona, u nas wszystko porządnie zrobili i dość szybko, nie było problemów z terminami, płatnościami czy czymkolwiek. Dogadaliśmy i firma rzetelnie do wykonania usługi podeszła

@Dagmara

To co Pani w takim razie robi na tym forum? Do wyrażania swojego zadowolenia z usługi są inne serwisy. Czyżby tak Panią zachwyciła ta firma, że chce Pani dla niej pracować? ;-) Nie wierzę w ani jedno słowo z powyższej opinii.

Dagmara
@B_fly

Równie dobrze mogłabym zapytać czemu Pan wyraża tu niezadowolenie bo to też nie portal bezpośrednio do tego :) Ja jak współpracuję z firmą to przeglądam przeróżne serwisy nie tylko te które są do wystawiania pozytywnych opinii, tylko czytam, sprawdzam, przeglądam - to dość naturalne

też Dagmara
@Dagmara

To miłego przeglądania, a teraz p. Justyno i p. Dominiko oddajcie ukradzione ludziom pieniądze.

@też Dagmara

Proszę o kontakt na (usunięte przez administratora)

belzebub

Jest to nieformalna kontynuacja zamkniętego już warszawskiego salonu marki drzwi.pl. Sprawdźcie sobie opinie: (usunięte przez administratora)

Tatiana
@belzebub

Ja własnie po opiniach z tej firmy skorzystałam i były dobre, zresztą sama jestem zadowolona. Mamy u nich drzwi kupione i zamontowane prawie rok temu.

@Tatiana

Pytanie analogiczne jak do p. Dagmary poniżej. Co Pani robi na tym forum? Kolejna pozytywna opinia napisana po to, by zatuszować brak profesjonalizmu (żeby nie nazwać tego dosadniej) firmy Montownia Drzwi.

baltazar

Opinie w Google Maps o tej firmie są kupowane! Pięciogwiazdkowe wpisy z fejkowych kont.

Kacper

U nas firma się spisała, ekspresowy montaż, wszystko w terminie. I to z polecenia znajomych dostaliśmy na nich namiary więc nie tylko my zadowoleni

Bart j.

Ta firma to parodia, niekompetentni i niesłowni ludzie. Nie wywiązują się z umowy.

Anna K.

Zabawne. Najgorsza firma z jaka przyszlo mi wspolpracowac podczas wykanczania mieszkania to wlasnie Montownia Drzwi. Drzwi sa krzywe, niewyregulowane i brak jakiejkolwiek checi zmiany tego faktu. Montaz drzwi odbyl sie 28 lipca, poprawka uszkodzonej oscieznicy 27 PAZDZIERNIKA. Dzis 16 listopada i pozostale drzwi nadal niepoprawione. Nie polecam nikomu wspolpracy z ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o.
  • Płocka 15 lok. 66
    01-231 Warszawa

Montownia Drzwi.Pl Sp. z o.o.