Opinie o Avendi Company Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Avendi Company Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avendi Company Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avendi Company Sp. z o.o. w Tychy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Wiecie, czy Avendi Company Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Teresa Nowy wpis

Czy coś w tej firmie się zmieniło. Czy warto aplikować

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Avendi Company Sp. z o.o.?

Nie można dostać stałej umowy.

@Ewa

Dość pesymistyczna opinia na start z tego co widzę... A jaki jest do tego powód?

Ewa Nowy wpis
@Olga

Wystarczy poczytać wszystkie poniższe komentarze. Wielu byłych pracowników wypowiada się w tej kwestii.

Ewa Nowy wpis
@Olga

Idą święta więc pracy jest bardzo dużo. Możliwe, że zatrudnienie będzie trwało dłużej niż dwa tygodnie. Choć przeważnie mija okres próbny i wypad, zawsze do pracy ktoś się znajdzie, a wlasciele korzystają z tego. w avedni rotacja jest nieustanna. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Jaka umowa obowiązuje w Avendi Company Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Niki

Śmieciowa

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie, później obiecana jest umowa o pracę. Problem w firmie Avendi jest taki, że ciężko dostać jakąkolwiek umowę do ręki. (jest to wygodny sposób bo podczas zwolnienia dostajesz umowę, kopertę i ciepłe słowa PRZYKRO ALE NIE NADAJESZ SIĘ DO TEJ FIRMY) Jeżeli jakimś cudem zostaniesz dłuże( jest to zazwyczaj jak już firma nie ma pracowników) to jak wywalczysz to jest możliwość dostania umowy. Nie jest to łatwe bo zazwyczaj szefowa mówi, a to drukarka się popsuła, a to księgowa nie wysłała a to......... :)))) podsumowując szefowa woli pracowników przetrzymać jak najdłużej na zleceniu którym nic się nie należy a w razie czego jak za bardzo się upominasz zwolnić i zatrudnić nowych panuje zasada nie ten to następny

P....

Zapomniałaś dodać, że prawie zawsze na umowie jest najniższ krajowa, a reszta wynagrodzenia wypłacana jest pod " stołem "

Zośka
@P....

Kasia jawnie robi ludzi w kuku. Oboje z tym ukraińcem za nic mają ludzi. Zrób co masz zrobić i wypad z firmy. Kiedyś im się nogą powinie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Avendi Company Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Niki

Cały czas rotacja dwa tygodnie i wypad. Biorą następnych

Natalia
@Niki

Ciężko mi w to uwierzyć. Niby w jaki sposób opłaca się pracodawcy zatrudniać ludzi na dwa tygodnie i zaraz ich wyrzucać? Założę się ze cb zwolnili i teraz piszesz ze niby WSZYSCY?

@Natalia

Rotacja tam jest ciągle w momencie w którym pracowałam przyjęli osiem osób i wszystkie zwolnili po dwóch tygodniach a patrząc że wypowiedzi są z różnych okresów to proceder trwa dalej

@Natalia

Niestety w tej firmie nie ma szacunku do pracownika szefowa zwalnia ludzi bez powodu

Kamila
@Karolina

czemu po dwóch tygodniach zwolniono te osoby, jaka była przyczyna, źle pracowali, nie nadawali się czy jeszcze coś innego ?

Daria
@Kamila

Zatrudnia się ludzi na umowę zlecenie do wykonania określonych zadań i jak już są niepotrzebni to do widzenia, powód nie spełniają standardów firmy

blusia
@Blusia

Szefowa przyjmuje tylko pracownikow na moment wtedy gdy jest wiekszy ruch a potem do widzenia ,mimo ze podczas rozmowy obiecuje umowe na stałe nie polecam

Honorata
@Blusia

Nie prościej byłoby zatrudnić kompetentnych ludzi niż ciągle szukać kogoś i wywalać? Jaki w tym jest sens, ktoś wytłumaczy?

@Honorata

Problem nie jest w tym, że pracownicy są niekompetentni. Szefowa zatrudnia nowe osoby kiedy jest większy ruch np. przed świętami i stali pracownicy nie dają sobie rady. Kiedy ruch znowu wraca do normy po dwóch, trzech tygodniach nowe osoby zostają zwolnione, ponieważ nie są już potrzebne. Oczywiście szefowa podczas rekrutacji nie wspomina, że nie szuka pracowników na stałe tylko obiecuje złote góry i dalszą współpracę. O zwolnieniu informuje ostatniego dnia jak już wychodzą do domu, po przepracowanej dniówce. Jak gdyby nigdy nic wręcza kopertę przy wyjściu i mówi żeby już nie wracać. Co sezon to samo.

@Była pracownica

Jeśli naprawdę jest tak jak piszesz, to to jest szczyt chamstwa szczerze powiedziawszy. W czym problem, żeby wziąć ludzi na sezon na zlecenie? Nie byłoby tak łatwiej, gdzie haczyk?

Kornelia
@Honorata

Prosty zatrudnia się osoby do wykonania konkretnych zadań i jak są nie potrzebne dziękuję się im za współpracę

Kornelia
@Olga

Przyjmuje się na um zlecenie i wypłaca za wykonany czas pracy.

Mateusz
@Była pracownica

Nic się nie zmienia. Wypracowany system się powtarza. Brak mi słów do takich ludzi.

@Kornelia

No ale wychodzi na to, że nie informuje ludzi wprost, że za tydzień będą się żegnali. czasami warto być empatycznym i uczciwym, no chyba że tutaj są inne zasady?

Agnieszka

Nie w tej firmie

Koko
@Olga

Pani Katarzyna ma w głębokim poważaniu ludzi. Nie jest ona ani uczciwa ani empatyczna zwalniając pracowników bez uprzedzenia, którzy mają na utrzymaniu żony i dzieci. Nie ma większego chamstwa. Momentalnie zostawia ludzi bez środków do życia.

Zbyszek

Bo to zła kobieta była

@Koko

A ludzie w firmie odwzajemniają ten sam stosunek? Chodzi mi o to, że jest ta taka ala reguła jak kuba bogu ta bóg kubie i co jeśli ona również jest tak traktowana i to jest akt odwzajemnienia czegokolwiek? Bo ja nie wierzę, że człowiek sam z siebie może być zły, skądś to się musi brać. :/

Ola
@Olga

Choćby w tym że wtedy nikt by nie przyszedł. A tak jeszcze jakiś Jeleń się złapie

@Ola

Skoro tak to wszystko opisujecie, to ciekawa jestem jak to dalej z tym wszystkim będzie. Kiedy ostatnio był tu ktoś nowy?

@Olga

Olga, przepraszam, ale głupoty piszesz. Jak widać człowiek sam z siebie może być zły. Pani Katarzyna tylko patrzy żeby się jak najniższym kosztem dorobić. Pracownicy uczciwie pracują i boją się nawet słowem odezwać, tak są przez nią zastraszeni.

@Blusia

No być może i głupoty, bo nie znam sytuacji, jedynie z tego co piszecie mogę cokolwiek poskładać. Tylko właśnie takie sprzeczne może się wydawać to, że podobno tak okropnie ludzi traktuje a oni wciąż uczciwie pracują. To czemu wszyscy po prostu tego od tak nie zostawią i nie odejdą, jeśli serio takie warunki tu mają? :(

@Olga

Ale czego nie rozumiesz??? Ludzie od nich nie odchodzą tylko są zwalniani. Jasno każdy pisze. Nie każdy sprawdza opinie firmy do której skalda cv. Wiec chętni do pracy w avendi będą zawsze. Zatrudnienie pracownika na etat to koszt dla firmy. Widocznie im się opłaca co tydzień przyjmować nowy rzut.

@Ewa

Nikt nie sprawdza opinii zanim się tam przyjmie, bo szefowa celowo w ogłoszeniu nie podaje nazwy firmy. Nie ma poprostu jak.

@Blusia

Ludzie wolą pisać komenatrze w internecie, zamiast walczyć o swoje prawa. Ludzie!! Obudźcie się!

@Ewa

Tam panuje tak niezdrowa atmosfera, że gdyby ktoś się odważył walczyć o swoje to by miał w pracy tak prze..., że i tak by się albo sam zwolnił albo wcześniej dostałby wypowiedzenie. Zostaje tylko zawiadomienie Pipu, ale trzeba się liczyć ze zmianą pracy.

@Ewa

Tak, masz rację. Powinni walczyć o swoje prawa. Szefowa czuje się bezkarna. Ale spokojnie, w końcu trafi kosa na kamień i pip lub sąd pracy zrobi porządek z tą naciągaczką.

Była
@Ewa

Nie wiem czy jesteś byłą lub obecną pracownicą firmy? A może wogóle w niej nie pracowałaś? Bo wydaje mi się że zapomniałaś od czego jest ta strona. Tutaj nikt nie potrzebuje twoich "dobrych rad". Ta strona jest po to żeby nowi pracownicy wiedzieli co dzieje się w danej firmie przed rozpoczęciem pracy i sami zdecydowali czy chcą podejmować współpracę.

@Była

Nowi pracownicy nie powinni dawać się wykorzystywać. A moje cenne rady wziąć sobie do serca. Dziękuje. Pozdrawiam.

@Olga

To zatrudnij się w tej firmie jak będą szukać zobaczysz jak jest kolorowo

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Avendi Company Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Młoda

Są zwalniani pisze praktycznie prawie w każdym komentarzu

Aleksandra
@Młoda

Większość zostaje zwolniona, a ci którzy nie dostali wypowiedzenia sami się zwalniają z powodu panujących tam warunków, było kilka takich przypadków.

Długo szukałem pracy w końcu trafiłem do tej firmy. Najpierw miła rozmowa, wszystko ok. Pani Kasia na każdym kroku pytała czy Ok. Widziała że się staram. Zależało mi bardzo bo dwójka dzieci na karku. W jednym dniu przyjechał kontener i po powrocie do firmy dostałem kopertę i to był koniec. Pani Kasia stwierdziła że nie nadaje się. To był cios poniżej pasa. Tak się nie powinno ludzi traktować

Koko

Zdecydowanie nie polecam. Piękna ułuda. Pięknie wyglądające ogłoszenie o pracę. Pełny etat, dobre zarobki, atrakcyjne godziny pracy. W rzeczywistości: Brak przeszkolenia pracowników, opryskliwość kadry(jedna z " podobno"kierowniczek"), brak grafiku, godziny zupełnie inne niż w ogłoszeniu o godzinie pracy czy nadgodzinach dowiadujesz się w ostatniej chwili, po max dwóch tygodniach " dziękują ci" ale nie nadajesz się do tej pracy ( choćbyś na uszach stawał). Jeśli szukasz stałej pracy,to zdecydowanie nie jest miejsce dla Ciebie tylko dla taniej siły roboczej. Można tylko pogratulować sprytu właścicielce, że ciągle znajduje nowych jeleni

Mati
@Koko

Taka prawda że tam nawet konkretnej przerwy nie było, jesteś głodny to jedz ale jak jadłeś to była (usunięte przez administratora). Automat z kawą dla pracowników i klientów ale jak się podeszło pod Express to się patrzeli jakby cie zabić chcieli

Weronika

Witam, czy w Avendi Company zdarzają się może nadgodziny? Jeśli tak to zastanawiam się w jaki sposób jest się z nich rozliczanym. Czy jest jakaś ekstra stawka czy odbiera się te godziny w inne dni? Dajcie koniecznie znać jak to wygląda w firmie.

@Weronika

Nadgodziny się zdarzają, ale bardzo rzadko. Jak już to się dowiadujesz w ostatniej chwili. Stawka jest ta sama o ile w ogóle zostanie wypłacona. Szefowa najczęściej "zapomina" o przepracowanych dodatkowych godzinach, a nawet całych dniówkach.

@Anonim

Firma porażka dziewczyny wredne szefowa nie dbająca o pracowników

@Anonim

Miałem okazję pracować tam w zeszłym roku ale po tygodniu mnie zwolnili. Nie spełniałem standardów. A szczerze zastanawiam się o jake standardy chodziło. Nic mnie nie uczyli poza klejeniem etykiet i rozkładaniem towaru. Szefowa z początku miła potem potraktowała jak śmiecia. Oprócz mnie były przyjęte inne osoby ale też zostały zwolnione bez powodu. (usunięte przez administratora) to ich domena.

Była

Ta firma to jakaś kpina, na rozmowie pani Kasia miła, grzeczna, wszystko super pięknie. Rzeczywistość dziewczyny nie miłe, z pomocą zależy jak się komuś podoba ogólnie po dwóch tygodniach umowa rachunek koperta i wypad. Nie dostosowanie się do standardów firmy. Jakiś żart, nieporozumienie. Innaczej nie da się nazwać. Nie polecam

Aneta

Praca na tydzień góra dwa. Zatowarowanie sklepu magazynu. Potem do widzenia. Firma nie godna polecenia. Umowa śmieciowa i wykorzystywanie. Brak merytorycznego szkolenia. Szkoda czasu na takie firmy.

Bacha

Zostałam przyjęta do tej firmy do wykładania towaru i różnych prac na magazynie ,na początku miała być umowa zlecenie na miesiąc potem umowa o pracę ,wykonywałam swoje obowiązki a po tygodniu dostałam umowę zlecenie i słowo przykro mi musimy się pożegnać i nawet nie dowiedziałam się o co chodzi ,ze mną zostało zwolnionych jeszcze kilka osób także ,szukają tylko osób na tydzień ,dwa a potem się pracownika pozbywają i przyjmują następnych nie polecam tej firmy , współpraca z nimi to jakieś nieporozumienie i szkoda czasu

Bacha
@Bacha

P.S już wiem czemu płacą tygodniówki....

Mariusz
@Bacha

Witam, jak wyglądała sama praca, zakres obowiązków?

@Mariusz

Praca polega na wykładaniu towarów na Pólke dbanie o ekspozycje i przyjmowanie towarów z wysyłki co przyszły ale to była robota na tydzień wiec

Jak wygląda oferta u nich w firmie Avendi Company Sp. z o.o. w miejscowości Tychy? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Mateusz Bryniarski

Firma przyjmuje można powiedzieć tak zwana tania sile robocza na 2 tygodnie... pracuje się dobrze,wykonuje swoje obowiązki, rozmawia się z szefowa o dalszej współpracy na pełen etat a potem zostajesz zwolniony. Na umowę zlecenie dostanie się dopiero po jakimś tygodniu z koperta i miłymi swoimi pożegnania ze niestety ale pan się nie nadaje, jak pracowałem to było 4 nowych pracowników po tygodniu tez pani im podziękowała za prace a w umówię pisze ze pracujesz tam tylko 9dni a szefowa daje umowę po przepracowanych godzinach. sztuczne złudzenie dalszej pracy niestety. Poznałem tem znajomego akurat wczoraj dostal informacje po tygodniu ze panu dziękujemy jego znajoma również dostała taka informacje. Ale tu tutaj kolega również da wypowiedz bo jest trochę zniesmaczony taka sytuacja No bo przecież robota była zrobiona. Wszystko fajnie cacy praca zła nie była lecz pracownika trzeba szanować i chociaż powiedzieć ze szukamy kogoś na tydzień dwa bo jest za przeproszeniem zapierd*** i dwóch aktualnych pracowników nie daje rady wiec trzeba orać i orać bo przecież na amg się samo nie zarobi :) wiec szczerość to podstawa Pozdrawiam Mateusz Bryniarski

Kriss
@Mateusz Bryniarski

Oczywiście podpinam się pod opinię przyjęto nas czworo w jednym czasie na okres od tygodnia do dwóch zatowarowaliśmy sklep i magazyny. Po dwóch tygodniach z uśmiechem na twarzy zostaliśmy zwolnieni. Po tym okresie otrzymaliśmy umowy zlecenia za okres kilku dni rachunek i kopertę ponieważ nie wyrobiliśmy standardów. Tzn brak konkretnego wyjaśnienia zwolnienia. W czasie mojej pracy przewinęło się jeszcze kilka osób po jeden dzień. Nie polecam tej firmy i radzę się trzymać z daleka od nich

Zostaw merytoryczną opinię o Avendi Company Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Avendi Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avendi Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avendi Company Sp. z o.o.?

Avendi Company Sp. z o.o.
  • Bażancia 7A
    43-100 Tychy

Avendi Company Sp. z o.o.