Opinie o Zeus Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zeus Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zeus Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeus Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

pawcio

Proszę o poradę? Firma sprzedaje akumulatory Li-on firmy LG chem na allegro . Mam pytanie czy te akumulatory są nowe bo sa 3 razy tansze niz na rynku . Poza tym na allegro na 8 stron komentarzy nikt nie wystawił żadnej opinii. Nie można zapłacic przez Pay-u i tylko gotówka pobranie ....chciałbym bardzo kupić ale ....wszystko jest takie podejrzane jakieś?

Diana
@pawcio

Dzien dobry. A to dobrze wiedzieć że sprzedają akumulatory teraz bo wcześniej robił długopisy z logiem, zapłaciłam fakturę i nigdy nie dostałam paczki. Zwykły (usunięte przez administratora) Później wysyłałam e-maile i zero kontaktu.

szukam właśnie czegoś w marketingu w swojej okolicy w Bielsku. Tutaj nie mam pewności czy w ogóle przyjmują, bo mi ogłoszeń nie pokazywało, tylko od innej firmy o podobnej nazwie. Prócz tych długopisów o których pisaliście robią też bannery reklamowe i tym podobne? w tym mam doświadczenie

pawcio

@pawcio

Nooo jeśli 3 razy tańsze to serio idzie nabrać podejrzeń... Na 100% są z tej firmy? Może to jakiś zamiennik?

@pawcio

To może zadzwoń do nich i zapytaj ???? Ja kupiłem do fotowoltaiki 20 sztuk i jestem zadowolony

@Marcin

Przyjmując, że mogliby mieć coś za uszami serio sądzisz, że prawdę by powiedzieli? ;p No ale jeśli Ty masz przetestowane to może to dobrze wygląda i też gotówką za pobraniem?

@Wanda

A jaki masz problem zadzwonić do nich ? Ja się wybieram za niedługo po kolejne baterie na bank energii.. śmigają jak trzeba !

Diana Nowy wpis
@pawcio

Zeus Group Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Beata

parę razy sama firma pisała tutaj ze teraz nie szuka pracowników, no chyba że moze cos sie w koncu zmieni... czy ktos z Was pisał bezposrednio na maila z pytaniem o to czy nie ma jakiegos miejsca nawet na praktyki i dostał odpowiedz ?

ZEUS Group Nowy wpis
@Beata

Nie szukamy pracowników

Firma Zeus Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Andrzej Wierkowski

Przeglądałem ostatnio ogłoszenia o pracę. Natknąłem się na tę firmę i stwierdziłem przeczytam, jak sprawa wygląda na "Go Work". Ale żeby pracodawca naskakiwał na komentujących, tego jeszcze nie widziałem :O Panie Pracodawco, zwracanie się per "Ty" i "Nierobie" wobec osoby, której się w życiu na oczy nie widziało pokazuje chłopską mentalność i brak ogłady ... Grożenie, że sprawa wyląduje w sądzie w kontekście zniesławienia... bo ktoś wyraził swoją opinię też karygodne. Nawet nie chce myśleć, jak Pan musi traktować pracowników, w końcu daje im Pan jakiś rodzaj umowy. Wnioskuję, że ona zobowiązuje tylko osoby pracujące u Pana do pewnych aktywności, a Pan nie musi nic (no oprócz wyliczania ile oni Pana szanownego nie kosztują) PS. Z czystej ciekawości wręcza im Pan pozwy za spóźnienia, L4, nie wyrobienie normy ? :) PS. 2. Zdaniem każdego prywaciarza w Bielsku i okolicach, osoba do nich przychodząca na pensum - bagatela !!! - JEST LENIEM! Myślałem, że jedynie osoby dojące zasiłek i nie podejmujące, żadnej pracy zarobkowej zasługują na taki status. PS. 3. Mija się Pan w zeznaniach : Firma się rozwija i ma 7 osób (ogrom ! wręcz), które są zatrudnione od dawna. Z drugiej strony Pan szuka pracowników (podaje Pan maila w ogłoszeniu, ale każe dzwonić - to co nie chce Pan CV czy nie jest takie istotne?), których wyzywa od razu od najgorszych. Jednocześnie wspomina Pan o młodym POkoleniu z telefonem w ręku. Jak to jest wieloletni pracownicy przynależący do młodego pokolenia, zatrudniał ich Pan od "zerówki" czy może od 2 klasy Szkoły Podstawowej, jak nauczyli się podpisywać na liście obecności ? Średnio to z Pańskiej strony wygląda...

@Andrzej Wierkowski

zatrudniamy ludzi na produkcji, nie interesuje mnie jego CV tylko to co potrafi zrobić. Pracownik chodzący na L4 notorycznie nie jest mi do niczego potrzebny. Mamy dobrych pracowników którzy sumiennie pracują. Bardzo sobie selekcjonujemy ludzi ponieważ niestety 80% pracowników to ściemniacze i czatują na umowę żeby iść na L4. Niestety nauczeni złymi doświadczeniami postępujemy tak a nie inaczej. Tak są normy do wyrobienia i jeśli pracownik się nie wyrabia zostaje zwolniony albo odchodzi sam. Potrzebujemy ludzi którzy w banalnie prostej pracy wyrobią chociaż 70% tego co ja potrafię zrobić. Korzystanie z telefonu na produkcji jest zabronione. Więc może Pan być super (usunięte przez administratora) wykształcony 100x lepiej ode mnie ale jeśli w prostej pracy manualnej się Pan nie wyrobi to do widzenia. Bo skoro ja robię czegoś 1400 na godzinę a pracownik zarzeka mi się że 700 to max jaki się da, to proszę wybaczyć.. po co mi taki człowiek ? Pozdrawiamy dobrych pracowników !!! ZEUS Group

ZACIEKAWIONA
@ZEUS Group

A czy robi Pan te 1400 na godzinę przez 8 godzin dziennie, 5 razy w tygodniu?

@ZACIEKAWIONA

No a tego tak jakby w sumie nie napisał wprost?

Dx

Zdecydowanie nie polecam

@Dx

Bardzo ciekawe, nie było u nas żadnego kandydata od dłuższego czasu.. nikogo nie szukamy i nie przyjmujemy od zeszłego roku

@ZEUS Group

A może to ktoś kto był rok temu i dopiero teraz ogarnął, że istnieje to forum? Czy to raczej wątpliwa opcja? Dużo osób wtedy kandydowało?

Anonymous

Bo jest prawdziwa

Olga
@Dx

z jakich powodów nie polecasz ? pracujesz tutaj czy jak ?

@Olga

Nikt taki nie pracował i nie był u nas na rozmowę. Jest to tworzenie fałszywych negatywnych opinii

Beata
@ZEUS Group

no to rzeczywiscie dziwna sytuacja ze ktos sie wypowiada a wy od tak dawna nie zatrudniacie, moze to nie pracownik a klient pisze ?

Mieczysław

Cześć. Ciekawi mnie, czy w firmie Zeus Group można pracować np. tylko i wyłącznie na część etatu? Jest może tutaj osoba, która mogłaby to potwierdzić bądź zdementować taką możliwość? Chętnie się tego dowiem, więc myślę, że za Waszym pośrednictwem mi się to po prostu uda. Pomożecie? Dziękuję.

@Mieczysław

Na chwilę obecną nie szukamy pracowników, jeśli będziemy szukać na pewno ukaże się ogłoszenie o pracę

Czy Zeus Group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracujemy w godzinach 7-15

Patrycja

Można mieć ruchome godziny pracy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zeus Group Sp. z o.o.?

brzydal

Najgłupsze pytanie do pracodawcy jakie można zadać w czasach covid19....

BYLY KLIJENT

Nie polecam tej firmy. Mają tanie produkty, ale marną jakość wykonania. Zapłaciłem za towar dostałem (usunięte przez administratora) Nigdy więcej niezamowie, nic z tej firmy.

@BYLY KLIJENT

Przedstaw się były kliencie, Wiem co sprzedajemy i nie ma możliwości aby jakość nadruku była słaba. Takie brednie to sobie każdy może napisać. Tworzenie fałszywej antyreklamy oraz szkalowanie w sieci jest przestępstwem i nie pozwolę sobie aby ktokolwiek działał na szkodę spółki. Proszę się przedstawić albo usunąć tą opinię. W przeciwnym wypadku będziemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej oczywiście oczekując sowitego odszkodowania. Nikt w sieci nie jest anonimowy więc odpowiednie służby znajdą autora posta. Pozdrawiamy Zespół ZEUS Group

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zeus Group Sp. z o.o.?

ZEUS Group

A jaki problem sprawdzić ? wystarczy zadzwonić na telefony firmy i spytać pracowników.. Jak bym nie odpowiedział uznacie że moja odpowiedź jest niewiarygodna.....

Płacze gdy czytam

A co Państwo jeszcze proponują,poza oczywiście wypłatą i premią(zależną od chorowania-co swoją drogą jest dziwne ,nie mówię o zwykłym katarku ,ale zdarzają się różne sytuacje losowe ,zabiegi ,operacje itd ).Czy można liczyć na jakieś dodatkowe premię, wczasy pod gruszą choćby symboliczne ,pieniążki na święta,czy można przystąpić do PPK? Na dzień dzisiejszy po tym co czytam ,jeszcze opiniach pracodawcy, który wystawia sobie wizytówkę swoimi wypowiedziami na forum ,to nie firma a jakaś kpina .

@Płacze gdy czytam

Załóż sobie firmę "cfaniku", zatrudnij 8 osób to zobaczysz o o chodzi. ciekaw jestem czy w ogóle jesteś w stanie prowadzić firmę jednoosobową bo skoro szukasz pracy to zakładam że nie, za cienki jesteś. Same wymagania.. może jeszcze 5000 na łapkę 35 godzin tydzień pracy przerwa płatna 1h wakacje na majorce i wór pieniędzy na święta. Zapomniał bym o premii 5000 na łapkę... Tak to byś chciał pracować ? Gdzie pracować... siedzieć przed kompem grać czatować i pornosy oglądać. Tak byś chciał żeby twoja praca wyglądała. To teraz sobie wyobraź sytuację.. masz 8 ludzi każdy na innym stanowisku robi swoją robotę. Nagle 2 osoby idą na L4 na 2 tygodnie bo mają katarek.... a ty masz zamówienia do zrealizowania sam oczywiście nie dasz rady, inni pracownicy też nie bo mają swoją robotę i co się dzieje ? Tracisz pieniądze, tracisz klientów i reputację, i co ? dał byś im jeszcze premię ? człowieku zastanów się nad sobą i postaw się w sytuacji innych. Po tym co piszesz to 100% wiem że jesteś cholernym egoistą i leniem śmierdzącym. nic nie robić i 5000 zarobić.. Kpina to ty jesteś a nie moja firma. Ludzie u nas pracują latami i skoro pracują widocznie są zadowoleni z pracy i finansów... bo jak by nie byli to by nie pracowali, pracy teraz jest dużo, pewnie też lepiej płatnej ale u nas też liczy się atmosfera w pracy, Nie stopimy nad pracownikami z batem.. (usunięte przez administratora) bo Cie zwolnię!!!" Tak właściwie to 3 dni w tygodniu nie ma mnie nawet w firmie na minute.. a jak przyjadę ja czy wspólniczka to na 30 minut zobaczyć co się dzieje.. Każdy ma swoje zadania i jak ich nie zrobi to od razu widać. Więc nie ma potrzeby abym tam siedział i truł (usunięte przez administratora) Też kiedyś pracowałem u kogoś i wiem jak to jest jak szef stoi za plecami i jęczy... u nas tego nie ma. Więc daruj sobie gościu takie komentarze bo to jest żałosne i dziecinne... Wszyscy którzy tu piszą z jakimiś wyrzutami to tylko i wyłącznie lenie i nieroby, ktoś kto jest lojalny wobec swojego pracodawcy nie pisze takich rzeczy. A co do sytuacji losowych to przymykamy oko, każdemu może się coś przytrafić. Na szczęście nikt kto tu pisze nie będzie u mnie pracował bo leni i nierobów wyczuwamy na kilometr...

@ZEUS Group

Niestety muszę Pana zmartwić-pracy nie szukam i zmieniać nie zamierzam, od 15 lat pracuje w jednej firmie ,do napisania komentarza skłoniły mnie wypowiedzi i opinie zamieszczone poniżej A raczej Pana odpowiedzi .Zastanawia mnie tylko fakt co Pan jest w stanie zaoferować poza pensją, nie mówię tu o pracownikach produkcyjnych ,bo i akurat takiego stanowiska nigdy nie piastowałam. Chodzi bardziej o to, że to jak pracownik traktuje swojego pracodawcę jest równoznaczne z tym jak pracodawca traktuje pracownika .Co Pan wie o mnie ,mojej pracy ,stanowisku jakie wykonuje ,czy wykształceniu jakie posiadam nazywając kogoś nierobem ? Znam swoją wartość jak również nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek niezadowoleniem że strony mojego pracodawcy i chwała Bogu ,że mam takiego, który również dba o mój rozwój. Każdy komentarz traktuje Pan jako atak A konstruktywna rozmowa chyba nie na tym polega .Jesli ma Pan pracowników, którzy pracują od lat ,to dobrze ,to znaczy ,że chwalą sobie współpracę z Pana firmą ,natomiast mnie jako obserwatora ton Pana wypowiedzi zniechęca do rozmowy.Jest spore grono osób, które chce pracować, chce podnosić kwalifikacje ,szkolić się i sa świetnymi pracownikami ,więc po co wytykać garstkę osób, które zatrudniając się, myślą, że siedzeniem i obijaniem się zarobią konkretne pieniądze .Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora .Moja opinia była umotywowana czystą ciekawością A posypały się dziwne oceny ,zupełnie niepotrzebnie .Przepraszam ,ale takie podejście jest bardzo profesjonalne i bardzo nie na miejscu

@Odpowiedz

Pana wypowiedź była ewidentnym atakiem i naśmiewaniem się. U nas jest produkcja więc możliwości rozwoju o którym Pan mówi to raczej nie ma za bardzo mowy. Ma Pan rację nie znam Pan itd itp. Natomiast takie wypowiedzi jak Pana (pogardliwe) traktuję tak samo. I niestety już mieliśmy przypadki że ludzie zamiast pracować pieprzyli za przeproszeniem na telefonie. Takie podejście do pracy jest nie do zaakceptowania. W pracy, jesteś w pracy a nie na wczasach. tu się pracuje a nie czatuje na mesangerze. I niestety wszystkich którzy tutaj piszą atakując nas czy wyśmiewając, wrzucam do jednego wora jak to Pan określił. Skoro pracuje Pan u jednego 15lat to jest Pan już starszą osobą i może nie dostrzega Pan problemu pracowników którzy ledwo 20 lat skończyli. TO pokolenie to jakaś masakra, telefon siedzieć nic nie robić i jeszcze premię by chcieli za to że w ogóle przyszli do pracy-posiedzieć

Były klient
@ZEUS Group

"Tracisz pieniądze, tracisz klientów i reputację, i co ? " Reputację to Pan stracił pisząc komentarze w takim tonie. Już więcej nie skorzystam z Państwa usług.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zeus Group Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

brzydal

a co to wigilia to jakiś szczególny dzień ? Wg prawa to zwykły dzień pracy, ludzie skąd wam się biorą taki pytania.

Ghost

SPRZEDAJĄCY cnc_bielsko ZEUS Group Sp. z o.o. ADRES ul. Alabastrowa 10 43-382 Bielsko-Biała TELEFON +48 609 199 115 E-MAIL sugj45nvfa@allegromail.pl Szef tej firmy jest niekompetentnym (usunięte przez administratora) zastraszającym ludzi bez podstaw , odwołującym się do nie wiadomo jakich paragrafów prawnych ,brak posiadania podstawowej wiedzy na ten temat . Nie polecam czegokolwiek tam załatwiać . Firma sprzedaje nr telefonów do firm marketingowych Pozdrawiam

@Ghost

Witam wszystkich czytający te obraźliwe brednie. Na szczęście w internecie nie jest się anonimowym i z tych publicznych oszczerstw zostaną wyciągnięte konsekwencje. Jeżeli byłbym niekompetentnym to firma nie istniała by od około 7 lat i nie rozwijała by się i nie zatrudniała ludzi. W tej chwili zatrudniam 7 osób i jakoś wszyscy dobrze pracują i wątpię aby ktokolwiek czuł się zastraszany. A stwierdzenie że sprzedajemy kontakty do firm marketingowych jest wyssane z palca. Są to zwykłe pomówienia.

Coś jest nie tak

Mogę zdradzić, że ogłoszenia o pracę pojawiają się bardzo często. Praca za najniższą krajową + premia, której pewnie nikt nie widział. Sama treść ogłoszenia (zawsze ta sama) jest bardzo odpychająca i pokazuje, że pracownika mają tam za nic. Wygląda mi to na wyzysk. "Szukamy osoby , która chce pracować . Jeśli szukasz pracy bo musisz i masz pracować ,,za karę,, to nie u nas bo bardzo szybko to zauważymy. Jeśli jesteś uzależniony/a od telefonu to nie nadajesz się do pracy produkcyjnej na żadnym stanowisku u nas. Nie zatrudniamy ludzi stwarzającą niemiły klimat i uważających , że wszystko wiedzą lepiej , Wszystkich traktujemy tak samo więc jeśli jeden pracuje ambitnie i stosuje się do zasad , a drugi kombinuje, obija się , ciągle gada i pisze na telefonie to nie może pracować w tym zespole. Pracodawca nie uznaje odpowiedzi - ,,nie , nie zrobię tego ,, ,, nie , nie przyjdę w sobotę,, ,, nie , nie zostanę po godzinach ,, . Wypłata netto z premią 1935 zł zł . Jeśli komuś nie odpowiada to są u innych trzy-zmianówki , dobrze płatne soboty i niedziele . "

Zeus
@Coś jest nie tak

A tu osoba się wypowiada a nawet nie była w tej firmie. Pewnie Pan/Pani jest osobą która się obija zamiast pracować dlatego taki wpis.. Zamiast krytykować proszę sie postawić na miejscu pracodawcy i odpowiedzieć na proste pytania. 1. Czy chciałby Pan/Pani mieć pracownika który zamiast pracować siedzi na telefonie i nie wyrabia się z pracą ? 2. Czy chciałby Pan/Pani pracownika który kiedy jest zapotrzebowanie na przykład okres sezonowy nie zostawał po godzinach i nie przychodził w soboty ?? 3. czy chciałby Pan/Pani pracownika który ciągle chodzi na L4 i nie ma kto zrobić roboty ? Pewnie pytań jest więcej więc zamiast krytykować proszę się puknąć w głowę i logicznie pomyśleć. Premia jest zawsze pod tylko jednym warunkiem i nie ma od tego odstępstw. Wyrobiona norma godzinowa czyli jeśli miesiąc ma 168godzin tyle musi być na liście obecności. Jeżeli nie ma to premii nie ma, proste. Doceniamy tylko lojalnych i uczciwych pracowników. Jeżeli ktoś ma zamiar kombinować a w brew pozorom wszystko widać bo jesteśmy małą firmą, to nie masz czego u nas szukać . Z pozdrowieniami Właściciel Zeus Group Sp. z o.o. :)))

Antykorpo
@Zeus

Teraz jeszcze dodaliście fragment o małych dzieciach. Bardzo nie po chrześcijańsku hahaha Każda w miarę inteligentna osoba patrzy na to i kręci głową. A te wpędzające w poczucie winy teksty o obijaniu się rodem z komuny, są po prostu żenujące. Napiszcie normalną ofertę, jak normalne firmy to robią zamiast pokazywać publicznie, że osoba zarządzająca firmą cierpi na nieleczony bipolar. Po prostu obciach.

Antykorpo
@Antykorpo

Dodam tylko, że lojalni i pracownici ludzie, nie lubią być traktowani w ten sposób. Despotyzmem lojalności się nie dorobicie. To może działało 50 lat temu, warto trochę wyjść poza zaściankowość drodzy perfekcyjni chlebodawcy ...

Zeus
@Antykorpo

Ci lojalni ludzie pracują u nas od ponad lat ! Nie chorują, pracują bardzo sumiennie i są za to doceniani. A ci co nie umieją pracować niestety jak pisałem wcześniej nie są nam do niczego potrzebni. Nie po to zatrudniam ludzi żebym musiał za nich pracować. Szukamy pracowników a nie leni uzależnionych od telefonów i facebooka Odnośnie że nie po chrześcijańsku... Załóż sobie człowieku firmę, opłać wszystko, zatrudnij sobie osobę i niech Ci idzie na L4 i zostaniesz z ręką w nocniku. Jesteśmy małą firmą gdzie każdy ma swoją pracę a nie liną produkcyjną gdzie przy braku pracownika zmniejsza się norma.Pisząc takie brednie od razu widać że nie macie pojęcia o prowadzeniu firmy i zatrudnianiu ludzi. Więc nie wypowiadajcie się na temat na którym się nie znacie.

Grzegorz
@Antykorpo

Możesz napisać coś więcej o doświadczeniach z ta firmą? Faktycznie wypominanie, że ktoś zachorował nie brzmi profesjonalnie. Jak wiadomo nie na wszystkie rzeczy w życiu ma się wpływ, a to jest właśnie jedna z nich. Jestem ciekaw jak to było u Ciebie?

Xxxx

Rzetelny pracodawca raczej nie ma problemu ze znalezieniem pracownika więc chyba rzeczywiście jest tu coś nie tak. A tu ogłoszenie za ogłoszeniem się pojawia.

ZEUS
@Xxxx

Mamy problem tylko na jedno stanowisko gdyż wymagane są zdolności manualne, osoba musi być szybka zwinna a przy tym bardzo dokładna. Niestety na 10 osób które przychodzą na próbę czasami żadna się nie nadaje. A jak się już ktoś znajdzie to po jakimś czasie okazuje się że jest za wolna i nie wyrabia nam normy dziennej i musimy brać osoby do pomocy albo sami robić... Nie na tym rzecz polega. Wiemy że się da i będziemy szukać aż znajdziemy odpowiedniego pracownika, rzetelnego i lojalnego, postawiliśmy teraz na osoby po 30 rokiem życia bo to młode po 20 to jakaś porażka jest... robić nie umieją, telefon w ręce non stop... sorry ale to nie przejdzie... Przychodzi się pracować a nie siedzieć na facebooku

Śmiech na sali
@ZEUS

Byłam w tej firmie tylko kilka godzin i tyle mi wystarczylo. Pisze pan o normie dziennej ale ta norma dzienna jest nie do wyrobienia przez jedną osobę. Fajnie że tyle zamówień prawda? Ale trzeba wziąć pod uwagę że jeden pracownik nie da rady sam tego ogarnąć. Takze powodzenia w poszukiwaniach pracownika robota.

ZEUS
@Śmiech na sali

Da da.. trzeba być ogarniętym. Przeciętny pracownik robi 500 kubków spokojnie nie spiesząc się. Byli tacy co robili 700 a nawet 800. Więc trzeba pracować a nie udawać że się pracuje. Jak pisałem wcześniej wiele razy, to jest praca a nie wczasy z telefonem w ręku Poza tym nie spotkałem się aby ktoś gdziekolwiek po pierwszym dniu doszedł tak do wprawy żeby wyrabiał normę. Więc moim zdaniem ten wpis jest nie na miejscu. Wydaję mi się że po prostu jest Pani złośliwa że nie przyjęliśmy bo ktoś był lepszy. NO takie życie, taka rzeczywistość. Trzeba się ogarnąć a nie liczyć że ktoś zrobi robotę za Panią.

Jarek

"Osoby , które mają małe dzieci prosimy, aby nie zgłaszały kandydatury" . Proponuje dodać jeszcze podpunkt o posiadaniu gwarancji na zdrowie i braku wypadków. No i koniecznie sprawdzajcie kandydatki pod kontem przebytej choroby nowotworowej bo to się osobom w wieku 20-45 coraz częściej zdarza. Jestem osobą postronną, w życiu bym nie kandydatował do pracy w takiej psychozie i uczciwie radzę zmienić ton bo potencjalni klienci widząc takie opinie o państwa firmie po prostu nie skorzystają z waszych usług. Chytry dwa razy traci, a z niewolnika nie ma pracownika. Żądacie lojalności w zamian za ciastko i

@Jarek

Nieroby, tylko byście chorowali. Ja przez 20 lat pracy byłem raz na L4 bo złamałem nogę. A wy młodzi myślicie tylko żeby iść do pracy siedzieć nic nie robić i najlepiej zarobić 3000zł na łapę. Tragedia. Ja się wcale nie dziwię tej firmie że takie ma wymagania bo z waszym podejściem do pracy to małe firmy będą padać bo nie ma komu pracować. Nie znacie czasów kiedy pracy nie było a bezrobocie bardzo duże było. Ale spokojnie te czasy was spotkają za kilkanaście lat jak to wszystko co się teraz urodziło dorośnie i zacznie was wtedy starszych ludzi wygryzać z pracy. Będziecie kwiczeć i prosić się żeby was ktoś choćby za minimum krajowe zatrudnił a za L4 wylecicie z roboty. Weźcie się gówniarze do roboty bo widzę jak przychodzą młodzi i pracować nie umieją. Nie ma kasy za leżenie i zbijanie bąków ani granie na telefonie. I brawa dla tej firmy że otwarcie potrafi powiedzieć jakie warunki zatrudnienia. LENIOM stanowczo mówimy NIE !!!!

ats

Czy, wie ktoś coś na temat warunków w tej firmie, widziałem ogłoszenie w internecie, treść jest interesująca. Może wypowie się ktoś kto tam pracował?

Kaczorek

Zamówiłem kubeczki i smycze reklamowe do swojej firmy. Rewelacja, piękne czyste kolory a smyczki naprawdę ładnie szyte. Na pewno do nich wrócę !

Zostaw merytoryczną opinię o Zeus Group Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zeus Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeus Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zeus Group Sp. z o.o.
  • Alabastrowa 10