Quality Service Łukasz Kiecza

Bielsko-biała

Opinie o Quality Service Łukasz Kiecza

Ada

Ja doskonale pamietam tych ludzi , totalni oszuści jeden drugiego warci a ta gruba baba z tym pieprzem Wieprzem powinna schować się bo dziwota ze jeszcze ktoś z dzida jej nie pogonił hahah

Ada

ssssssss

Ja wam napisze opinie na temat pracy w quality:) 1.jest tam jedna liderka przez ktora panuje rygor robi z siebie szefowa wszystkich szefow a jak by przyszlo co do czego to jest pionkiem w BB. 2.nie sa wyplacalni ,albo myla sie w rachunkach,wyplacaja w sferze haha,kiedys zrobili najazd na kiecze zeby wyplacil kase jak nie to w [usunięte przez moderatora] wyplacil 3.ludzie sa swietni:) 4.dokladnie zgadzam sie z wczesniejszymi opiniami...sciemniacze ale los im sie odwroci jeszcze!!

!!!!!!anonim

ODDAWAJ [usunięte przez moderatora]Z TYM DUZYM PIEPRZEM PIENIADZE HAHA [usunięte przez moderatora]..

co_to_ma_byc

Nie wiem, który [usunięte przez moderatora] to napisał, ale zmień dilera albo bierz połowę! QS byłoby spoko firmą, gdyby nie te ciągłe ściemy ze strony kierowniczej pary. W ogóle to może kiedyś się ogarną i będą mniej walić ściemę przy prowadzeniu interesu, na razie nie jest tam dobrze, ale dla młodych jest praca ok, zarobić się da - o ile jest akurat praca, jak nie ma to nie ma i pa.

Zostaw opinię o Quality Service Łukasz Kiecza - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Service Łukasz Kiecza