Opinie o Evo Solutions Sp. z o.o. w Mława

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Evo Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Evo Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evo Solutions Sp. z o.o. w Mława

Witam, Znalazłam zatrudnienie przez firmę Evo Solutions. Rekrutacja i proces zatrudnienia przebiegł bardzo sprawnie i zorganizowany. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Evo Solutions. Polecam.

Iwona

Od kilku miesięcy jestem zatrudniona za pośrednictwem firmy Evo Solutions. Rekrutacja przebiegała w kilku etapach. Proces zatrudnienia był bardzo sprawny i dobrze zorganizowany. Wszystko było przygotowane i jasno wyjaśnione. Jestem zadowolone ze współpracy z firmą, na każdym etapie można liczyć na wsparcie. Polecam.

Maras69

Witam, znalazłem zatrudnienie przez Evo Solutions na stanowisko "pracownik działu kadr". Jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Rekrutacja i test kompetencji odbyła się w luźnej atmosferze z miłą i kompetentną rekruterką. Polecam.

TOMEK

Osoby z rekrutacji, ale i osoby koordynujące bardzo sympatyczne i kompetentne, a co najważniejsze została mi dobrana praca odpowiednia do mojego charakteru, która sprawia mi przyjemność, pozwala się wyciszyć. Mam samodzielność w zadaniu i spokojny czas na na jego ukończenie. Polecam współpracę z tą firmą.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evo Solutions Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bardzo dobry kontakt, rekrutacja przebiegła sprawnie i szybko! Pełen profesjonalizm. Stała opieka koordynatora w czasie zatrudnienia. Polecam.

Iwona

Bardzo Szczerze polecam tę Firmę !!!! Praca którą mi znalazła Evo Solutions Sp.o.o. jest satysfakcjonująca. Sama w/w Firma jest kompetentna i bardzo pomocna. Iwona

Wiesław

Pracuję zdalnie już od 14 lat a w firmie Evo Solutions Mława od grudnia 2019 atmosfera tu jest jak w dobrej rodzinie. Profesjonalne podejście podczas rekrutacji a także profesjonalna pomoc koordynatorów podczas całego zatrudnienia. Bardzo polecam firmę Evo Solutions Mława. Świetnie się pracuje oby takich firm było jak najwięcej.

Żaneta

Serdecznie polecam, wspaniałe miejsce pozwalające na rozwój kompetencji i przyjazną pracę co jest szczególnie ważne dla osób niepełnosprawnych. W miłej , przyjaźniej i pozytywnej atmosferze pracownik z przyjemnością wykonuje wszystkie obowiązki. To również miejsce gdzie można poznać koleżanki o kolegów i nawiązać przyjaźń.

Danuta

Polecam firmę Evosolutions.

Krzysio

Dzięki Evo Solutions Sp. z o.o. uzyskałem upragnioną pracę uwzględniającą moje możliwości i ograniczenia (jestem osobą niepełnosprawną). W trakcie rekrutacji pracownicy Firmy wykazali ogrom empatii i zrozumienia. W trakcie obecnej pracy mogę także liczyć na pomoc i wsparcie w rozwiązywani bieżących problemów. Evo Solutions Sp. z o.o. to: indywidualne podejście do każdego, solidność, sumienność, pełny profesjonalizm. Gorąco polecam tę Firmę.

Dzięki evosolutions znalazłam pracę w zawodzie. Nie do końca wierzyłam, że to się może udać, ponieważ poszukiwałam bardzo długo pracy zdalnej. Spróbowałam i się udało. Polecam z całego serca tę agencję!

Basia
@Monika

W jakim zawodzie Pani pracuje ?

Aga

Polecam tę agencję pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Szybki kontakt ze strony Rekruterów, którzy potrafią człowieka wysłuchać. Kiedy bym nie napisała zawsze otrzymuję odpowiedź. Fajnie, że jako nieliczni potrafią dać feedback po rekrutacji.

Mateusz

Bardzo dobry kontakt, rekrutacja przebiegła sprawnie i szybko! Pełen profesjonalizm, zachęcam do aplikowania na oferty wystawiane za pośrednictwem Evosolutions.

Nicki

Gorąco polecam firmę Evosolutions. Mimo braku doświadczenia firma uwierzyła w moje możliwości i dała mi szansę na rozwój. Jestem bardzo wdzięczna!

Agnieszka

Po wysłaniu CV bardzo szybko firma się do mnie odezwała z propozycją pracy. Musiałam jedynie dosłać parę rzeczy. Obecnie pracuję w niej i jestem bardzo zadowolona - praca od 8 do 15, bardzo miła atmosfera, bardzo duże i pomocne wsparcie od przełożonego.

Strega

Od jakiegoś czasu się ze mną kontaktują, ja ciągle biorę udział w rekrutacjach i rozmowach, ale nic z tego nie wynika. Podejrzewam, że to fikcja

Aga
@Strega

Nie, to nie fikcja. Prawdopodobnie pracodawca wybrał innego kandydata. W wielu firmach, jeśli nie zostaliśmy wybrani nie otrzymujemy informacji zwrotnej. Może być też tak, że nikt nie odpowiada na nasze CV ponieważ np. nie wpisaliśmy klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych - bez niej, nasze CV nie może brać udziału w rekrutacji.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Evo Solutions Sp. z o.o.?

Krzysiek

Prawidłowe relacje . Zapytaj proszę bardziej szczegółowo

ona95

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie EvoSolutions. Dzięki tej firmie mogę się rozwijać. W pracy panuję super atmosfera, bardzo życzliwi ludzie.

Magda

To firma się nie kontaktuje z wybranymi osobami?

@strega na ilu byłeś rekrutacjach?

Strega
@Marcin

kilku

Zostaw merytoryczną opinię o Evo Solutions Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Evo Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evo Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evo Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Evo Solutions Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Długa 12B
    06-500 Mława