Opinie o Virgam Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Virgam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Virgam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virgam Sp. z o.o. w Gdynia

Mariusz Nowy wpis

No a wiecie może co teraz się dzieje z firma ?

Fundacja Nowy wpis

Nie będziemy wystawiać opinii o sprzedawanych przez firmę produktach. Nie oceniamy czy są dobre czy złe. Czy warto je kupić czy nie . Śmiało możemy jednak stwierdzić, że firma utrudnia zwrot towau zakupionego podczas pokazu/prezentacji. Jeśli i Ty – kupiłeś i chcesz oddać – a firma robi z tego problem … uniemożliwia , utrudnia, robi problemy… ZGŁOŚ SIEDO FUNDACJI DAJE SIEBIE – kompleksowo pomożemy Ci w rozwiązaniu problemu z odstąpieniem od umowy. KONSUMENCIE PAMIĘTAJ – masz prawa – MY JE ZNAMY – i stosujemy FUNDACJA DAJE SIEBIE – www.dajesiebie.com

Pomagamy

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w odstąpieniu od umowy lub nie wie jak to skutecznie zrobić zapraszamy do kontaktu 518 668 552 . Pomagamy . Od każdej umowy można odstąpić w ciągu 14 dni !

@Pomagamy

Po miesiącu podpisania umowy . Dziś ojciec otrzymał umowę wraz z ratami za sprzęt. Co zrobić aby zrezygnować, sprzęt jeszcze w kartonie. Ewa

Nie UFAĆ
@Pomagamy

człowiek stary - a głupi. Pierw mnie oszukali na pokazie A potem ten koleś chciał mnie na kasę naciągnąć !!!! NIE UFAĆ TEMU KOLESIOWI BO NIBY WSZYSTKO PIĘKNIE ŁADNIE A NAGLE SIE OKAZUJE ŻE TERMIN MINĄŁ.

Pomagamy Nowy wpis
@Nie UFAĆ

hahaha ;) prowizja od sprzedaży uciekła xD ? poczekajcie kilka dni już nie długo będziecie mieli jeszcze więcej odstąpień od umowy Trzymajcie się tam cieplutko ;) wł. numeru

Pomagamy Nowy wpis

Ooo , zapraszam do kontaktu chętnie poznam autora tej wypowiedzi ;) Konsumencie Pamiętaj masz 14 dni na odstąpienie od umowy , nie wierz pracownikowi tej firmy że nie można odstąpić od umowy ,że to produkt medyczny i tym podobne sztuczki stosowane przez firmę .Nie wiesz jak to skutecznie zrobić Możesz się zgłosić do mnie , do fundacji , do rzecznika praw konsumenta , do UOKiK-u . Nie daj się zmanipulować firmie i opiniami .

Tomasz z Gdańska

Pracuję w firmie Vigram już jakiś czas i mogę przekazać swoje obserwacje. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby klienci na pokazach, które współprowadziłem byli niezadowoleni, czy znudzeni. Wydaje mi się, że prezentujemy produkty unikatowe, które spełniają oczekiwania. Poza tym prezentowane sprzęty są naprawdę wysokiej jakości dzięki czemu mogą służyć im przez długi czas. I jeśli chodzi o warunki pracy - naprawdę nie mogę narzekać. Nie brakuje mi motywacji, widzę, że to co robię jest doceniane i odpowiednio nagradzane - wiadomo, że to przede wszystkim się liczy. Z pewnością jeszcze długo pozostanę wierny firmie, bo czuję, że robimy razem coś naprawdę fajnego i zwyczajnie po ludzku lubię tę robotę.

marketing
@Tomasz z Gdańska

panie szanowny wszystko ładnie zamotacie w głowie to za darmo to drugie za darmo a trzeci produkt trzykrotnie droży i to są wasze pokazy i starszych osób omotacie że nie wiadomo kiedy podpisują umowę odczułam to na własnej skórze

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Virgam Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
rodzina ofiary

Jeden wielki teatr i (usunięte przez administratora). Jak mozna tak zerowac na starszych osobach. Do wszsytkich, ktorzy biora udzial w tej szopce .... powariowaliscie! starsze osoby moga wpasc w powazne tarapaty przez WAS!

Fundacja

Kupiłeś ? Chcesz oddać ? Nie wiesz jak się za to zabrać ? Skorzystaj z NASZEGO doświadczenia !!! Fundacja Daje Siebie- ORGANIZACJA KTÓRA POWSTAŁA Z MYŚLĄ O KONSUMENTACH po to, by pomóc im w rozwiązaniu niekorzystnej umowy, podpisanej na pokazach / prezentacjach. Fachowa pomoc, skuteczne odstąpienie, anulowanie kredytu !!! Więcej dowiesz się na stronie www Daje Siebie com lub pod NUMEREM TELEFONU 729-960-160 (od 11 do 20)

Barbara

Czy ktoś z Was pracuje obecnie w firmie? Może są na forum także byli lub nowo zatrudnieni pracownicy? Jeżeli tak, podpowiedzcie nam proszę, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy firma posiada swoją stronę internetową, na której można śledzić aktualności związane z jej działalnością? Nie mogę znaleźć wielu informacji na ten temat w Internecie, zatem liczę, że ktoś poświęci chwile i powie nam, jak się pracuje w Vigramie. Przypominam także, że reklamowanie usług innych firm nie jest dozwolone w serwisie GoWork.pl. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Osoba pokrzywdzona

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) osobą starszym potrafią zrobić takie pranie mózgu że całą kasę z nich wyciągną na bezwartościowe i słabe jakościowo rzeczy nie warte nawet tysiąca złotych, gdy próbowałem się z nimi kontaktować to mówili, że wylosowanych i przecenionych rzeczy nie można zwrócić - (usunięte przez administratora) prawda! Macie 14 dni na zwrot towaru od momentu zakupu. Moje sugestie dla Virgam Sp. z o.o.: Nie przestaną naciągać i oszukiwać ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zakończyć działalność

Fundacja Daje Siebie

Kopiłeś coś na pokazie / prezentacji? Kopiłeś i chcesz oddać? MASZ DO TEGO PRAWO !!! Pomoc w odstąpieniu od umowy oferuje Fundacja Daje Siebie (usunięte przez administratora)

Grzesiek
@Fundacja Daje Siebie

zgadza, się że każdy ma prawo. Piszecie, że oferujecie pomoc w odstąpieniu umowy ... szkoda tylko, że nie piszecie, że jest to płatna pomoc. Tak naprawdę każdy może zwrócić pieniądze. Moim zdaniem nazywanie siebie w tym przypadku fundacją to nieco naciąganie rzeczywistości. Z tego co mi wiadomo to fundacje "dają coś od siebie" a nie próbują zarobić na innych osobach.

Fundacja Daje Siebie
@Grzesiek

Naciąganie odbywa się na pokazie / prezentacji - zdaniem konsumentów którzy zwracają się do nas z prośba o pomoc. Fundacja, osoby ją tworzący i wolontariusze poświęcają mnóstwo czasu i energii na rozwiązaniu problemu każdego z konsumentów. Przeczytać to można m.in. na (usunięte przez administratora) A teraz, wyjaśnij, co miałeś na myśli pisząc że nasza POMOC jest płatna.

@Fundacja Daje Siebie

Zdecydowanie POLECAM i POTWIERDZAM skuteczne działanie tej fundacj. Jeśli ktoś dał się naciągnąć na pokazie na zakup mat wigracyjnych z garnkami i odkurzaczem w zestawie, to niech się nie waha tylko śmiało zwraca sie do fundacji DajeSiebie - bo na pewno pomogą. Z czystym sumieniem - polecam.

ostrzegam

To nie jest dobry pomysł , żeby w uporaniu się z problemem , wartym kilka tysięcy złotych, oddawać sprawę w ręce faceta, który nie do końca zdjae sobie sprawę z tego, że jak nie pomoże, to nie on - a klient - będzie musiał spłacać raty za nic nie wart sprzęt !!! Jak dla mnie - nie warto oddawać sprawę komuś "podejrzanemu"

SamaPrawda

Firma stosująca nieuczciwe praktyki konsumenckie, naciągają starsze osoby na zakup kosztownych "magicznych" urządzeń, po czym straszą ich karami umownymi w razie próby odstąpienia od umowy. Moje sugestie dla Virgam Sp. z o.o.: (usunięte przez administratora)

518 668 552 to oszust

ostrzegam - to oszust. Pracownik innej firmy który chce wyciągną od was dane kto we do czego je dalej wykorzysta) Chce przy okazji skasować za "usługę" (usunięte przez administratora)

Pomagam
@518 668 552 to oszust

uśmiałem się , dziękuje za poprawienie mi dnia :) A moje imie to numer telefonu :)

Maciej Mazurek

Pracę w firmie Virgam zacząłem krótko po studiach i wspominam ją jako jeden z bardziej wartościowych momentów w moim życiu. Nie tylko zaoferowali mi pracę na sensownej, bezpiecznej umowie, ale także zadbali o to, abym dobrze czuł się na swoim stanowisku i szybko wdrożył się w pracę firmy. Dodatkowo w trakcie mojej pracy w tej firmie miałem zapewniona możliwość rozwoju. Nigdy też nie miałem problemu z moim szefostwem. Gdy potrzebowałem wolnego z przyczyn losowych, nikt nigdy nie robił mi pod górę, a wręcz otrzymywałem wsparcie od współpracowników. Zarobki uważam za adekwatne w stosunku do ciężkości wykonywanej pracy, nie mogę narzekać. Polecam tę firmę, każdemu kto rozważa podjęcie w niej pracy.

Danusia

W swojej karierze zawodowej nie spotkałam się jeszcze z tak wyrozumiałym pracodawcą. Czas współpracy wspominam bardzo dobrze. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem. Zawsze było regularnie, w ustalonym czasie a także jego wysokość była zadowalająca. W miesiącach, kiedy włożyłam więcej pracy oraz czasu w pokazy, to moje zarobki osiągnęły bardzo przyzwoite kwoty. W każdej sytuacji mogłam liczyć na wsparcie kadry kierowniczej. Posiadają świadomość, że to w zgranym zespole tkwi siła. Każde pytanie zostawało dogłębnie wyjaśnione. Udzielali skutecznych porad, które pomagały w lepszym świetle przedstawić produkty. W tej firmie liczą się ludzie. Są oni na pierwszym miejscu, zarówno jako klienci a także jako pracownicy.

Bogusia

Na pokazie firmy znalazłam się jako osoba towarzysząca mojej przyjaciółki, która nie chciała udać się na niego samotnie i poszukiwała towarzystwa. Początkowo byłam niechętnie nastawiona, jednak później stwierdziłam, że raz kozie śmierć i poszłam. Od samego początku panowała przyjazna atmosfera, dla gości był przyszykowany pyszny poczęstunek. Pokaz został przeprowadzony w fachowy sposób, pracownicy firmy w pełnym poszanowaniu dla klienta przedstawiła swoje produkty. Z wielką cierpliwością oraz zaangażowaniem udzielali odpowiedzi na nurtujące widzów pytania. Zauważalne było, że zależy im na zdobyciu uznaniu gości, jednak nie została przy tym stworzona sztuczna atmosfera. Polecam, przy najbliższej okazji również się wybiorę.

Oliwia Gierkowska

Osobiście byłam 3 razy na pokazach firmowych i muszę przyznać, że spełniły moje oczekiwania całkowicie. Zaciekawiły mnie prezentowane sprzęty i kupiłam dwa z nich. Cena jest okej, nie mam w tej kwestii zastrzeżeń. Jakościowo jest super, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, muszę przyznac, ze mocno przydają się w codziennym życiu. Bardzo spodobała mi się także forma pokazów. Prowadzący opowiadali ciekawie i konkretnie, bez lania wody. W razie jakichkolwiek pytań można było śmiało podejść i porozmawiac. Podobało mi się również to, ze sprzedawcy nie byli nachalni, jak to często bywa ja takich spotkaniach. Generalnie jestem bardzo zadowolona i jeśli będę miała okazje to z pewnością wybiorę się raz jeszcze.

Wojciech

Mam taką zasadę, że by o czymś się wypowiedzieć muszę to zobaczyć lub przeżyć. Tak też było z pokazami firmy Virgam. Poszedłem tam z neutralnym nastawieniem. Byłem ciekawy co takiego może mi ta firma zaoferować. Spotkanie odbyło się w bardzo ładnej, czystej sali. Pani prowadząca była sympatyczna i dużo się uśmiechała. Produkty przez nią prezentowane moim zdaniem były warte swojej ceny więc je kupiłem. Korzystam z nich do dnia dzisiejszego. Myślę, że była to udana transakcja. Czy wrócę jeszcze raz na prezentację? Jeżeli mnie zaproszą to na pewno nie odmówię. Kto wie, może trafi się coś równie interesującego.

Bella

ie mogę narzekać na swojego pracodawcę. Umowa jest. Pieniądze się zgadzają a i premia czasami się zdarzy. Za ładne oczy nikt tu nie płaci więc trzeba czasami popracować więcej ale cóż tak już w życia bywa prawda? Praca generalnie jest całkiem przyjemna. Spotykasz ciekawych ludzi na prezentacjach i masz okazję poznać ich czasami bardzo ciekawe historie. Prezentacje są w różnych miejscach więc jest okazja to poznania kawałka świata. Nie ma co narzekać. Mogło być gorzej. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z moją firmą mogę doradzić by spróbowali i sami się przekonali, czy piszemy tutaj prawdę czy nie.

Dorota

Czas, kiedy pracowałam w tej firmie, to jeden z najlepszych okresów. Znalazłam się w niej z polecenia mojej dobrej znajomej i do tej pory jestem jej za to wdzięczna. Rozwinęłam się dzięki firmie w wielu kierunkach. Nabyłam mnóstwo umiejętności, które znacząco ułatwiają mi do tej pory codzienność. Znajomości zawiązane w czasie pracy opierały się na wzajemnej pomocy, zawsze mogłam liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych osób. Wzajemna pomoc, sympatyczna atmosfera pozwalała na osiągnięcie znakomitych efektów pracy, co przekładało się na spełnienie moich wymagań finansowych. Z pracy odchodziłam z bólem serca, jednak było to wówczas konieczne z racji zmiany miejsca zamieszkania. Zdobyte umiejętności pozwoliły mi zdobyć bardzo dobrą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Virgam Sp. z o.o. - Gdynia

Virgam Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Starowiejska 16 lok. 2
    81-356 Gdynia