Opinie o DLF Sp. z o.o.

Niezadowolony

Niestety podejście do klienta w kwestii reklamacji pozostawia wiele do życzenia. Zaczęło się bezproblemowo. To się nazywa klasyczną spychologią. Zamawiasz przedmiot - skądinąd bardzo drogi - z opisu wynika, że wysokiej jakości, a psuje się po ok. 1 miesiącu użytkowania. Ok - to nie wina sprzedawcy, ale gdy zgłaszasz się do sprzedawcy z reklamacją, a on odpisuje, że proszę zgłosić się bezpośrednio do producenta to człowiek czuje się jakby usłyszał (usunięte przez administratora) dziadu". Gdy zgłaszasz się do producenta i po kilku dniach przepychanki "wysłaliśmy kuriera" - "Nie wysłali Państwo, nie było go", "wysłaliśmy kuriera" - "Nie wysłali Państwo, nie było go" to człowiek czuje się jakby wrócił do przedszkola. Gdy po utracie cierpliwości żąda się zwrotu pieniędzy za bubel, którego nich nie chce naprawić, a tym bardziej wziąć za to odpowiedzialności słysz żeby zwrócić się do sprzedawcy, bo importer za to nie odpowiada. Wówczas człowiek czuje się jakby dostał dwukrotnie w twarz i usłyszał "Spadaj (usunięte przez administratora) - tu jest Polska, dziki kraj i tu się oszukuje".

dlf
@Niezadowolony 06.12.2017 16:10

Przykro nam, że spotkali się Państwo z taką sytuacją. Chcielibyśmy mieć możliwość jej zweryfikowania. Prosimy więc o kontakt na adres: bok@dlf.pl z podaniem nazwy sprzętu, nr seryjnego oraz Państwa danych kontaktowych.

Zainteresowany

Pytanie do osób uczestniczących w rekrutacji na woj. małopolskie czy dostaliście info zwrotne odnośnie wyników procesu rekrutacyjnego ?

Karolina

Nad Waszymi komentarzami, w zakładce rozmowy kwalifikacyjne, możecie znaleźć relację z jednej z nich. Jak wyglądały rekrutacje na wybrane przez Was stanowiska w firmie DLF Sp. z o.o.? Możecie opisać dotychczasowe doświadczenia z tym pracodawcą? Opinie przydadzą się wszystkim zainteresowanym współpracą z tą firmą.

zibizc

chciałbym wyrazić uznanie dla jakości obsługi w sprawie reklamacji irobota roomba. dziękujemy za profesjonalne załatwienie reklamacji, godną polecenia wg mnie firmę ocenia się po jakości załatwiania reklamacji a nie sprzedaży samego produktu Brawo! Jedyna uwaga to zastanowienie się nad wyborem współpracy z Firmą DHL, która odbierała przesyłkę przez 6 dni, pozdrawiam

arek

a gdzie widziales oferty pracy? mnie intersuje stnwosiko logistyka tylko nie widzialem, by teraz pozukiwali kogoś?

arek

ktoś_3' wiesz co widziałem ogłoszenie na Secjaliste ds. marketingu, nie wiem jakie ty masz doswiadczenie ale oferuja umowe o prace i wsparcie merytoryczne.

ktoś_3

do dawid; napisz jeśli masz jakieś konkrety, to co napisałeś to tylko po to żeby coś napisać. nic z tego nie wynika :(

dawid

rekrutacja przebiega jak w każdej innej firmie @ktoś_3, aplikujesz jeśli spełniasz wymagane przez firmę oczekiwania jesteś umówiony na rozmowę kwalifikacyjną

ktoś_3

był ktoś ostatnio na rozmowie? jak przebiega rekrutacja na PH?ilu ph jest w Polsce? jeśli ktoś zna odpowiedzi, proszę o info.

lech

też się nad tym zastanawiam ale z doświadczenia wiem @pegier, że podstawa to jakieś 2000 netto plus do tego prowizja od sprzedaży więc dużo tutaj zależy od Cb

pegier

ile faktycznie może zarobić PH, jakim jeździ samochodem, jak nazywa się dyrektor sprzedaży???

Marcin

Programy graficzne trzeba znać niby na którym stanowisku, z tych, na które są teraz oferty @lechu? Przejrzałem wszystko i nie widzę. No ale i tak programów graficznych nie znam. Znam się natomiast na handlu i dlatego wysyłam cv na ph w Gdynii. Telefon służbowy i auto mam zapewnione.

lechu

Mają podstawowoe wymagania względem pracownikó na adekwatne do nich stanowiska,musza wymagać wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia, trzeba również znać programy graficzne i inne pokrewne.

ryba

Trzeba byc ostro nawiedzonym , żeby z pasją wciskać ludziom jonizatory powietrza albo odkurzacze z magią , które same sprzątają. Boże co za tragedia / kto tam idzie pracować _

vivi

To w 21-szym wieku jeszcze zatrudniają domokrążców? Ta firma ogłasza się wszędzie gdzie tylko można, na OLX mają ze 100 ogłoszeń chyba we wszystkich miastach w Polsce. Dlaczego? A no dlatego że nikt nigdy nie dorobił się na akwizytorstwie. Trzeba być prawdziwym desperatem żeby wbijać się w takie goowno.

tkm

Pracuję w DLF od ponad miesiąca, jest ok ,ludzie w porządku , stała na koncie o czasie i z premią za sprzedaże też nie ma problemu. Przygotowanie do pracy na najwyższym poziomie, atmosfera w pracy bardzo dobra ,klienci również w porządku.

mariusz

@emka, podtrzymuje Twoje pytanie, bo to w sumie ciekawy temat i tez bym się chętnie dowiedział. Ja się zainteresowałem firmą, bo mają ciekawy produkt. Mianowicie jest to roboclen, który filtruje, jonizuje i odświeża powietrze, utrzymując jednocześnie optymalny poziom nawilżenia. Fajna i pomocna sprawa szczególnie jak się ma małe dziecko w domu. Przejrzę jeszcze inne produkty, bo może sie coś trafi, praktyczne rzeczy i nie takie drogie mają, a firma działa od 20 lat i nadal się rozwija, więc nie ma strachu.

to ja
@mariusz 08.07.2014 17:45

to ja mowiłem, przedstawicel handlowy ...:-)

xxxx

firm oki ale praca dla ludzi o mocnych nerwach

emka

witam w poniedzialek ide na rozmowe jako przedstawiciel. O co pytaja na takiej rozmowie?

jolka

rekrutacja to nawet już wygasła, bo nie widzę już żadnych nowych ogłoszeń...ale informacje o zarobkach i formie umowy jak najbardziej się przydadzą, więc jeśli ktos osiada takie informacje i chciałby się nimi podzielić, to z góry bardzo dziękuje

polska

przeczytalem forum, ale czy ktoś napisze jakie sa warunki tej pracy (socjal, umowa itd.). Potrzebuje pilnego info, bo rekrutacja wygasa. :)

tuki

dobrze wiedzieć, że trwa ;) ale jeżeli ktoś na tym forum zna odpowiedz na takie pytania to lepiej być już na tej rozmowie przygotowanym na ich odpowiedź na to pytanie :)

rock
@anonim 29.04.2014 18:59
ok, i i le w takim razie taki przedstawiciel handlowy może w taki sposób zarobić będąc pracownikiem difa?...

Trwa rekrutacja.Idz na rozmowe i zapytaj...

wener

rock
@wener 21.04.2014 14:00
jestem ciekawy w jaki sposób będą rozliczać takiego przedstawiciela handlowego skoro ma nienormowany czas pracy...

w bardzo prosty - efekty pracy: sprzedaż/ ankiety z poleceniami

ml

a jeśli chodzi o prace biurową? Pojawiło się ogłoszenie na asystentkę.. jakieś rady?

Cimber

Wydaje mi się, że w dlf praca jest adekwatna do wysokości zarobków. Kadra jest wyrównana i pracuje całkiem nieźle.

winny

to dobrze jeśli kasa jest na czas. A nie powinno dziwić, że przedstawiciel handlowy musi umieć dogadać się z ludźmi...

a wtedy firma oferuje jakieś narzędzia pracy auto slużbowe po np 3 próbnych miesiącach czy wszystko we wlasnym zakresie? no i na jakich umowach się pracuje i jaka jest prowizja od sprzedaży ile %?

petko

Firma jest ok, kasę wypłacają na czas. Ale zasada jest jedna, jeśli chcesz być handlowcem, to musisz lubić prace z klientem. W firmie jest sporo osób, które pracują już wiele lat , tylko żyją ze sprzedaży produktów i całkiem dobrze sobie żyją. Ale jeśli ktoś liczy na łatwe i szybkie pieniądze bez zaangażowania, to nie będzie zadowolony.

Napisze ktoś może coś więcej o pracy w dlf? Na jakim stanowisku pracujecie i jak przebiegała do niego rekrutacja? Może wiecie, czy szukają kogoś, zaniósłbym CV.Jak się pracuje, ile płacą? Pensja dociera na czas? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności od kolegów/koleżanek?

ktos

Hej.. Może ktoś doradzić jak rozwiązać umowę z DLF. Znalazłem sobie inne zajęcie - które bardziej mi odpowiada... Pzdr

zielony jak groszek

Mam pytanie. Czy firma ta zatrudnia na zasadzie umowy zlecenia czy działalności gospodarczej. Czy umowę taką zgłaszam w pup (jestem niestety bezrobotny). Czy w ogóle ładować się w to. Na jaki okres jest podpisywana umowa - czy można zrezygnować.. Czy będę musiał płacić za przesylki i paliwo Proszę o pilną opinie Strasznie niezdecydowany...

Piotr

Polecam. Jak pracujesz – zarabiasz. Spotkałam się tam z bardzo sympatycznymi ludźmi. Jeśli chcesz pracować – pomagają, szkolą.

Zostaw opinię o DLF Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DLF Sp. z o.o.