Opinie o DLF Sp. z o.o.

pracodawca

Godło „Dbamy o Jakość Obsługi 2018” dzięki naszym zadowolonym klientom.

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF Sp. o.o. otrzymała certyfikat "Dbamy o Jakość Obsługi 2018" przyznany przez Polski Program Jakość Obsługi.
Głównym celem badania ankietowego była weryfikacja jakości obsługi klienta w sklepie internetowym oraz we wszystkich formach kontaktu w Biurze Obsługi Klienta firmy DLF. Wyniki badania przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Wszystkie badane aspekty były oceniane bardzo pozytywnie. Na szczególne wyróżnienie w ocenie naszych klientów zasłużyły działanie sklepu internetowego oraz organizacja i czas obsługi w sklepie internetowym. Bardzo wysoko oceniana jest również Infolinia.

Bardzo dziękujemy za oceny. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

pracodawca

Trzy wyróżnienia w plebiscycie Złota Villa 2018 dla produktów z portfolio DLF Sp. z o.o.

Tegoroczna Gala wręczenia nagród Złota Villa 2018 była dla naszej firmy szczególnie owocna, gdyż odebraliśmy aż 3 nagrody!
Robot Odkurzający iRobot Roomba 896 zdobył statuetkę w kategorii Odkurzacze Oczyszczacz powietrza Stadler Form VIKTOR zdobył statuetkę w kategorii Oczyszczacze i nawilżacze powietrza Kolekcja High Gloss marki Breville zdobyła laur w kategorii Małe AGD
Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najlepsze urządzenia AGD, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku. Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA.

DLF Sp. z o.o. po raz czwarty Gazelą Biznesu

Kilkanaście godzin temu, podczas uroczystej gali „Gazele Biznesu 2017”, która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, firma DLF odebrała po raz czwarty wyróżnienie tego prestiżowego rankingu.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Karolina

@Kot, swój post poświęcasz na wyrażenie swojego zdania na temat rekrutacji w DLF Sp. z o.o. w której brałeś udział. Rozumiem, że nie zostaniesz pracownikiem tej firmy. Czy jednak mógłbyś opisać z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny i przytoczyć treść kilku pytań usłyszanych na rozmowie kwalifikacyjnej?

Kot

Nie wiem czy rekrutacja zawsze jest prowadzona w taki dziwny sposób.... Nie rozumiem po co tracili mój i swój czas skoro mnie olali, nie potrafili odpowiedzieć na bardziej szczegółowe pytania, za to próbowali wyciągnąć informacje o konkurencji Okazało się że docelowe miejsce pracy jest na drugim końcu miasta Nie polecam ani nie odradzam bo wiadomo że nie mogliśmy się dogadać.

janosik

Jeśli wszystkie firmy miałyby taki serwis jak DLF to swiat byłby lepszy.Jestem bardzo zadowolony z reklamacji robota rooba w firmie DLF. Od samego poczatku miły i rzeczowy kontakt z Panią w celu zamówienia kuriera.Wysyłka zaraz po świetach. Po Nowym Roku miła informacja,ze robot zostanie wymieniony na nowy.Błyskawiczna wysyłka.Jeszcze jeden telofon z DLF czy potwierdzam adres na jaki ma być wysłany. Super! Tak trzymać. Jedno tylko mi nie pasuje.Pan który zaproponował mi kupno nowego akumulatora nie wiem na jakiej podstawie stwierdził ,że stary jest do wyrzucenia. Zakupiłem zamiennik za 150 zł i co się okazało zupełnie niepotrzebnie.Zasugerowałem się tym ,że rommba nie ładuje baterii bo przycisk clean cały czas swiecił na zielono a migała na czerwono jedynie ikona akumulatora na obudowie po czym po 60s obie diody gasły.Okazało się,że w tym modelu to normalny proces ładowania.Roomba po 60s wyłącza wszystkie diody w celu oszczedzania energii. Po naładowaniu 2 letnia bateria śmiga przez 3,5h na nowej roombie.Tak,że nie wiem na jakiej podstawie serwis stwierdził ,ze jest padnięta i nalezy ją wymienić? Niepotrzebnie poniosłem koszt zakupu drugiej.W innym wypadku nie mam sie do czego przyczepić.

Niezadowolony

Niestety podejście do klienta w kwestii reklamacji pozostawia wiele do życzenia. Zaczęło się bezproblemowo. To się nazywa klasyczną spychologią. Zamawiasz przedmiot - skądinąd bardzo drogi - z opisu wynika, że wysokiej jakości, a psuje się po ok. 1 miesiącu użytkowania. Ok - to nie wina sprzedawcy, ale gdy zgłaszasz się do sprzedawcy z reklamacją, a on odpisuje, że proszę zgłosić się bezpośrednio do producenta to człowiek czuje się jakby usłyszał (usunięte przez administratora) dziadu". Gdy zgłaszasz się do producenta i po kilku dniach przepychanki "wysłaliśmy kuriera" - "Nie wysłali Państwo, nie było go", "wysłaliśmy kuriera" - "Nie wysłali Państwo, nie było go" to człowiek czuje się jakby wrócił do przedszkola. Gdy po utracie cierpliwości żąda się zwrotu pieniędzy za bubel, którego nich nie chce naprawić, a tym bardziej wziąć za to odpowiedzialności słysz żeby zwrócić się do sprzedawcy, bo importer za to nie odpowiada. Wówczas człowiek czuje się jakby dostał dwukrotnie w twarz i usłyszał "Spadaj (usunięte przez administratora) - tu jest Polska, dziki kraj i tu się oszukuje".

dlf
@Niezadowolony 06.12.2017 16:10

Przykro nam, że spotkali się Państwo z taką sytuacją. Chcielibyśmy mieć możliwość jej zweryfikowania. Prosimy więc o kontakt na adres: bok@dlf.pl z podaniem nazwy sprzętu, nr seryjnego oraz Państwa danych kontaktowych.

Zainteresowany

Pytanie do osób uczestniczących w rekrutacji na woj. małopolskie czy dostaliście info zwrotne odnośnie wyników procesu rekrutacyjnego ?

Karolina

Nad Waszymi komentarzami, w zakładce rozmowy kwalifikacyjne, możecie znaleźć relację z jednej z nich. Jak wyglądały rekrutacje na wybrane przez Was stanowiska w firmie DLF Sp. z o.o.? Możecie opisać dotychczasowe doświadczenia z tym pracodawcą? Opinie przydadzą się wszystkim zainteresowanym współpracą z tą firmą.

zibizc

chciałbym wyrazić uznanie dla jakości obsługi w sprawie reklamacji irobota roomba. dziękujemy za profesjonalne załatwienie reklamacji, godną polecenia wg mnie firmę ocenia się po jakości załatwiania reklamacji a nie sprzedaży samego produktu Brawo! Jedyna uwaga to zastanowienie się nad wyborem współpracy z Firmą DHL, która odbierała przesyłkę przez 6 dni, pozdrawiam

arek

a gdzie widziales oferty pracy? mnie intersuje stnwosiko logistyka tylko nie widzialem, by teraz pozukiwali kogoś?

arek

ktoś_3' wiesz co widziałem ogłoszenie na Secjaliste ds. marketingu, nie wiem jakie ty masz doswiadczenie ale oferuja umowe o prace i wsparcie merytoryczne.

ktoś_3

do dawid; napisz jeśli masz jakieś konkrety, to co napisałeś to tylko po to żeby coś napisać. nic z tego nie wynika :(

dawid

rekrutacja przebiega jak w każdej innej firmie @ktoś_3, aplikujesz jeśli spełniasz wymagane przez firmę oczekiwania jesteś umówiony na rozmowę kwalifikacyjną

ktoś_3

był ktoś ostatnio na rozmowie? jak przebiega rekrutacja na PH?ilu ph jest w Polsce? jeśli ktoś zna odpowiedzi, proszę o info.

lech

też się nad tym zastanawiam ale z doświadczenia wiem @pegier, że podstawa to jakieś 2000 netto plus do tego prowizja od sprzedaży więc dużo tutaj zależy od Cb

pegier

ile faktycznie może zarobić PH, jakim jeździ samochodem, jak nazywa się dyrektor sprzedaży???

Marcin

Programy graficzne trzeba znać niby na którym stanowisku, z tych, na które są teraz oferty @lechu? Przejrzałem wszystko i nie widzę. No ale i tak programów graficznych nie znam. Znam się natomiast na handlu i dlatego wysyłam cv na ph w Gdynii. Telefon służbowy i auto mam zapewnione.

lechu

Mają podstawowoe wymagania względem pracownikó na adekwatne do nich stanowiska,musza wymagać wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia, trzeba również znać programy graficzne i inne pokrewne.

ryba

Trzeba byc ostro nawiedzonym , żeby z pasją wciskać ludziom jonizatory powietrza albo odkurzacze z magią , które same sprzątają. Boże co za tragedia / kto tam idzie pracować _

vivi

To w 21-szym wieku jeszcze zatrudniają domokrążców? Ta firma ogłasza się wszędzie gdzie tylko można, na OLX mają ze 100 ogłoszeń chyba we wszystkich miastach w Polsce. Dlaczego? A no dlatego że nikt nigdy nie dorobił się na akwizytorstwie. Trzeba być prawdziwym desperatem żeby wbijać się w takie goowno.

tkm

Pracuję w DLF od ponad miesiąca, jest ok ,ludzie w porządku , stała na koncie o czasie i z premią za sprzedaże też nie ma problemu. Przygotowanie do pracy na najwyższym poziomie, atmosfera w pracy bardzo dobra ,klienci również w porządku.

mariusz

@emka, podtrzymuje Twoje pytanie, bo to w sumie ciekawy temat i tez bym się chętnie dowiedział. Ja się zainteresowałem firmą, bo mają ciekawy produkt. Mianowicie jest to roboclen, który filtruje, jonizuje i odświeża powietrze, utrzymując jednocześnie optymalny poziom nawilżenia. Fajna i pomocna sprawa szczególnie jak się ma małe dziecko w domu. Przejrzę jeszcze inne produkty, bo może sie coś trafi, praktyczne rzeczy i nie takie drogie mają, a firma działa od 20 lat i nadal się rozwija, więc nie ma strachu.

to ja
@mariusz 08.07.2014 17:45

to ja mowiłem, przedstawicel handlowy ...:-)

xxxx

firm oki ale praca dla ludzi o mocnych nerwach

emka

witam w poniedzialek ide na rozmowe jako przedstawiciel. O co pytaja na takiej rozmowie?

jolka

rekrutacja to nawet już wygasła, bo nie widzę już żadnych nowych ogłoszeń...ale informacje o zarobkach i formie umowy jak najbardziej się przydadzą, więc jeśli ktos osiada takie informacje i chciałby się nimi podzielić, to z góry bardzo dziękuje

polska

przeczytalem forum, ale czy ktoś napisze jakie sa warunki tej pracy (socjal, umowa itd.). Potrzebuje pilnego info, bo rekrutacja wygasa. :)

tuki

dobrze wiedzieć, że trwa ;) ale jeżeli ktoś na tym forum zna odpowiedz na takie pytania to lepiej być już na tej rozmowie przygotowanym na ich odpowiedź na to pytanie :)

ok, i i le w takim razie taki przedstawiciel handlowy może w taki sposób zarobić będąc pracownikiem difa?

rock
@anonim 29.04.2014 18:59

Trwa rekrutacja.Idz na rozmowe i zapytaj...

wener

jestem ciekawy w jaki sposób będą rozliczać takiego przedstawiciela handlowego skoro ma nienormowany czas pracy

rock
@wener 21.04.2014 14:00

w bardzo prosty - efekty pracy: sprzedaż/ ankiety z poleceniami

Zostaw opinię o DLF Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DLF Sp. z o.o.