Jagr Plus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Langowski

Gdynia

Opinie o Jagr Plus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Langowski

AbC

Szczerze nie polecam. Praca na chłodni, a pomimo tego pot z czoła leci. A do tego to i tak za mało pracy zrobione. Wieczne ciśnienie i nerwy. Krzyki, wyzwiska itp. Mało miejsca i dużo dźwigania. Sprzęt tragiczny. Problemy z urlopem. Ciągła kontrola i niezadowolenie ze strony kierownictwa. O jakichkolwiek przestrzeganiu przepisów można zapomnieć.

ADAM

Nie warto, szkoda nerwów i zdrowia. Poniżanie ludzi, brak szacunku, wszechobecna głupota.

Marcin

Absolutnie nie polecam bez względu na wynagrodzenie. Brak szacunku dla ludzi, mobing, brak podstaw dobrego wychowania u kadry kierowniczej. Dotyczy to także zarządu - niestety.

Tomasz

Zdecydowanie nie polecam. Mobing przez duże M. Brak szacunku dla ludzi.

katarzyna

Absolutnie firma której nie polecam(usunięte przez administratora) Z daleka od tej firmy nawet za dużą kasę.

Zostaw opinię o Jagr Plus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Langowski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jagr Plus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Langowski