opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kli456

    13.11.2023 10:54

    Inne

    Ludzie ostrzegam ! Nie robicie wpłat w sklepie sieci zabka . Osobiście zostałem (usunięte przez administratora)z własnych pieniędzy przy transakcji wpłaty na własne konto przez sklep zabka . Nie była to mała kwota . Kasy nie ma .... na moim koncie . OSTRZEGAM i nie polecam robić wpłat ,opłacać rachunki to bardzo niebezpieczne źródło .
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    10.11.2023 05:31

    Pracownik

    Nie polecam nikomu pracy w żabkach. Pracuje w handlu bardzo długo i w życiu nigdzie nie wywierano aż takiej presji odgórnej mam na myśli weryfikację a oprócz tego bardzo dużo pracy. Nigdy nie miałam problemu z ilością pracy ale tu jest taka presją że siadam psychicznie.Chcialabym aby Ci którzy siedzą na ciepłych krzesełkach poszli do pracy na miesiąc i zobaczyli jak w rzeczywistości wyglądają ich świetne pomysły. Myślę że żadna z tych osób nie miała by weryfikacji na 100%
    ReviewUserIcon
    Samotny

    31.10.2023 13:44

    Inne

    Witam chciałabym się podzielić opinią pani obsługującej na popołudniu pracującej w Żabce na Fabrycznej jest nie miła nie sympatyczna opryskliwa nie polecam tam kupować
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    29.10.2023 14:49

    Inne

    Byłem w Żabce na Fabrycznej 2 dwa dni temu chciałem Hodoga pani mi nie sprzedała bo powiedziała że już sprzedała i nie będzie już wykładać nowych bo niesprzeda i szefowa każe jej zapłacić jestem rozczarowany???? obsługą
    ReviewUserIcon
    zniszonyczlowiekprzezzabke

    03.10.2023 11:00

    Inne

    Pięknie namawiacie do współpracy której nie ma. Wierzyłem/am ze to nie prawda no niestety przeliczyłam/em się na własnej skórze przekonała/em się jak mnie wyrzucono z sieci jak (usunięte przez administratora)i zniszczono mi rodzinę oraz moich żyrantów. Wyrzucają nas za nic za krzywy uśmiech za, to ze ktoś znajomy ich chce sklep. Dzieje się bardzo źle niszczy się ludziom życie dosłownie tego słowa a menadżerowie dalej sobie pracują i śpią spokojnie bo mają plecy w sieci. Jednym pstryknięciem ludzie są niszczeni za dzieżką pracę za dobre wyniki.To już nie są żarty mam nadzieję ,że kiedyś skończy się takie traktowanie ludzi.
    ReviewUserIcon
    Agatka

    28.10.2023 23:06

    Były pracownik

    Zgadzam się. Zabka zniszczyła życie mi i moim współpracownikom, szefowi, każdemu bo i klientom, którzy nas kochali. Nie obchodzi ich los ludzi tam pracujących bo ich nie zatrudniają. Nie obchodzi ich to że przed samym świętami ludzie stracili pracę! Mają gdzieś że ajent musi sprzedać wszystko co ma żeby mieć z czego ich (zabe) spłacić ! To że w miesiąc każdy musi znaleźć sobie pracę! Nie ważne że masz 3miesieczny czas wypowiedzienia umowy. Zniszczyli piękne lata zgranego zespołu, szanowanych przez klientów ludzi którzy z chęcią otwierali dla nich sklep! Mam nadzieję, że ludzie, którzy myślą o wejściu do tej (usunięte przez administratora) pójdą po rozum do głowy i nie dadzą się omamić pięknymi słowami i zapewnieniami o super dochodzie. Nie polecam !!! Ps usuwacie prawdę w opiniach, czym udowadniacie, że nie jesteście uczciwi.
    ReviewUserIcon
    Klienta

    27.10.2023 18:24

    Inne

    Dzisiaj byłem w Żabce była pani w kasztanowych włosach i poprosiłem ja aby mi pokazała gdzie leżą chusteczki nawilżające powiedziała że złościa że tam są i żebym się sam obsłużył bo ona ma przerwę i mam jej nie przeszkadzać nie do pojęcia że takie Panie pracują w Żabce na Fabrycznej 2 nie polecam tej Żabki
    ReviewUserIcon
    Lola

    26.10.2023 14:33

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) . Zero przerw na zjedzenie bułki. Non stop praca praca i praca , dźwiganie ciężarówn wyolenianie pustek na półkach praca stojąca na nogach za marny grosz. Nigdy więcej. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Ko

    29.04.2023 09:25

    Pracownik

    Dzień dobry. Jaki zarobek jest w żabce na umowę zlecenie w wieku 20lat. Ja otrzymyle 15zl. netto
    ReviewUserIcon
    Kris

    09.05.2023 01:18

    Inne

    Jesteś wysyskiwana/ny minimalna stawka na rękę do 26 lat to około 22zl w zależności czy chcesz płacić chorobowe czy nie
    ReviewUserIcon
    Nie poznasz

    15.10.2023 18:29

    Pracownik

    15 netto to minimalna dla wszystkich, a nie dla ciebie
    ReviewUserIcon
    nola77

    05.10.2023 15:33

    Kandydat

    chcialabym sie dowiedziec, czy szkolenie na temat terminali on-line powinno byc przeprowadzone przez pracownika w godzinach pracy, czy w dniu wolnym np. w domu z osobistego komputera.
    ReviewUserIcon
    @pracownica

    30.09.2023 08:08

    Inne

    Sklep ogólnie ok ale obsługa to jakaś masakra,wczoraj po koncercie poszłam z koleżankami po jedzenie a pani kasjerka darła się że jest tylko 1 kabanos,nie chciała mi podgrzać panini i oceniała po wyglądzie
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.09.2023 10:17

    Inne

    Jak jest z pakietem medycznym w Żabka Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?
    ReviewUserIcon
    Mora89

    29.09.2023 18:21

    Pracownik

    Tak można nie ma w tym problemu :) to samo z kartą Multisport:)
    ReviewUserIcon
    Ludka-L3

    28.09.2023 10:20

    Inne

    Wszystkie złe emocje burzą się we mnie ! Spośród wszystkich sklepów sprzedających alkohol ta sieć jest najbardziej odpowiedzialna za rozpijanie klientów poprzez najbardziej n a c h a l n e reklamy alkoholu (szczególnie " n i e w i n n e g o" piwa).
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    22.09.2023 21:24

    Inne

    Żabka ząbkowska 14 Warszawa prowadzi pani z Ukrainy porażka 1 sprawa wystawiła na całym sklepie wizerunek złodzieja co nie jest zgodne z prawem 2 sprawa ceny na półkach inne niż w systemie po zeskanowaniu aplikacji niby z aplikacją taniej przykład cola 1.5 litra przy zakupie 2 cena 4.99ale przy kasie 7.99 bo pracownik wstawił cole nie w to miejsce i ich to nie rusza .To nie zgodne z prawem konsumenta
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2023 15:15

    Pracownik

    Szczerze z całego serca nie polecam. Przy otwarciu sklepu franczyzobiorca był miły, pomocny. Do czasu... Szkolenia - zero, zaczęły się wieczne pretensje, że tu towar nie wyciągnięty, tu coś źle zrobione, a człowiek się nie rozdwoi bo tu klienta obsłużyć, tutaj hot doga, frytki, nuggetsy zrobić i jeszcze dostawę odebrać. Jest to moja pierwsza praca, a bez przeszkolenia zostałam sama zamknąć sklep i przyszłam otworzyć jak dopiero co zaczęłam pracować. Nowym pracownikom też ja musiałam tłumaczyć co i jak bo własciviel się nie pofatygował. Zdążyłam już nawet słyszeć groźby o karach które my (nie przeszkolone) pracownice będziemy płacić jak zostaną one nałożone na sklep. Pracuje na umowę zlecenie, a własciciel papiery załatwia na ostatnią chwilę, dzisiaj mamy 20 września, a ja wciąż nie dostałam umowy za ten miesiąc. Przez to że są ciągłe inspekcje, człowiek żyje stale w stresie. Nie zlicze ile razy po pracy wróciłam i płakałam z frustracji i zdenerwowania. Klienci nigdy się na mnie nie skarżyli, staram się być miła obsługując każdego, a jednak i do tego właścicielka się przyczepia. Szczerze, gdyby nie to że to mój ostatni miesiąc w pracy to pokusiłabym się nawet zgłosić ich o mobbing. Jeszcze raz nie polecam, człowiek nie jest doceniany, na wakacje to lepiej nawet pracować na polu na zbiorach niż do tego ,, sklepu".
    ReviewUserIcon
    jia

    12.02.2023 17:05

    Inne

    Jeszcze raz do Zarządu . Po co karzecie sprzedawcy co chwila pytać o aplikację czy proponować kawę? jako klientka nie jestem p...... i wiem, co mam kupić i widzę że stoi automat z kawą bo mam oczy i sama będę decydować jakie aplikacje ściągać i czy mieć tel. komórkowy czy nie. Pracowałam w Niemczech, w Anglii i robiłam zakupy we wszystkich małych sklepach świata i tam mi nikt niczego nachalnie nie proponował jak w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Mora89

    11.05.2023 19:37

    Pracownik

    Pochodzę z biednej rodziny gdzie czasami nie było co jeść a nie ze wsi. Ale i tak nie uważam ludzi ze wsi za gorszych . Za gorszych uważam tylko głupich. Nie wiem jak ty ale dla mnie zarabianie 30-50 tyś miesięcznie to są duże pieniądze. A już przekraczając 10 tyś jesteś w chyba 1,5% społeczeństwa Polskiego które zarabia lepiej. To może przykre ale też motywujące. Wiesz nie obrażam Cię bo widzę że masz coś w głowie a poprzednie moje wypowiedzi w tym akurat konkretnym wątkiem były dostosowane do poziomy innych tutaj ludzi. Mam 2 żabki a pracuje po 3-4 godziny dziennie. Razem z żoną do tego zajmuję się giełdą i na tym też zarabiam :) Ale nie zgodzie się z Twoim gadaniem o przyszłości żabki myślę żę są tam mądrzejsi od Nas i zrobili ogromną robotę jeśli chodzi o rozwój i zyski żabki. A i z jednej zabki tak 10 tyś spokojnie można na czysto wyciągnąć jeśli dbasz i utrzymujesz standary. Nie wstydzę się tego żę pochodzę z biedoty ale nigdy też nię bede ukrywał że sobie dobrzę rzdzę. :) możesz być skromny ja nie jestem :) Możesz to nazywać pychą ja nazywam pewnością siebie i poczuciem włąsnej wartości :) i nie wiem czemu deprecjonujesz skody ;p ? ich nowe model są fajne :) a i w żąbkach faracyzobiorcy nie dostają aut służbowych :D musisz pracować bezpośredni dla żabki :)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    17.09.2023 11:11

    Były pracownik

    Przychodzi ktoś z audytu lub tajemniczy klient i jeśli pracownik zostanie przyłapany na tym, że nie pyta o aplikacje, nie proponuje produktów itp. to ajentowi odejmowane są punkty - jeśli przekroczy jakiś limit może stracić sklep. Jeśli natomiast audyt wypadnie dobrze i będzie wszystko ok, to pracownik dostaje od żabki premię. Tyle z tego, co tam kiedyś miałem podczas pracy w tej sieci.
    ReviewUserIcon
    Pawello

    31.07.2023 19:19

    Pracownik

    Nie zatrudniajcie Ukraińców do żabki. Byłem z dziewczyną po hot dogi duże za żabsy. Policzyła i nagle mówi że nie ma dużych i nie mogliśmy wycofać . Musieliśmy biegać od żabki do żabki dopiero w 3 sklepie dostaliśmy to co chcieliśmy . Więc proszę nie zatrudniajcie Ukraińców bo nie da się dogadać. Masakra????
    ReviewUserIcon
    Mora89

    23.08.2023 20:12

    Pracownik

    Masz rację szybko pisałem i poprawnie to nie zabrzmiało :) ale nikt nie jest bez wad :) mogłem edytować żeby ludzi jak Ty nie raziło bo wtedy sens moje wypowiedzi skrył się pod błędem. Nie jestem pochlebcą ale znam wady i zalety fracyzy w żabce. Masz rację działam społecznie chociaż to walka z wiatrakami. Ludzi którym nie poszło i obwiniają wszystkich tylko nie siebie jest garstka ale krzyczą najgłośniej bo ludzie zadowoleni poświęcają się pracy i zarabiają :)
    ReviewUserIcon
    yuli

    17.09.2023 10:05

    Pracownik

    Jestem ukrainką. I pracuję pół roku. I wszystko jest bez problem . Będę za chwillę sama fraczyzobiorcą
    ReviewUserIcon
    Korona1€@

    05.09.2023 16:14

    Inne

    Żabka to sieć, która w żaden sposób nie weryfikuje franczyzobiorców. Stąd tak duże różnice w opiniach. Niektórzy franczyzobiorcy po prostu swoimi zachowaniami działają na niekorzyść sieci. Nie jest im znane jedno z podstawowych praw marketingu: "jeden niezadowolony klient może zrobić więcej szkody niż stu zadowolonych pożytku". Chyba dział HR Żabki powinien sobie o tej zasadzie przypomnieć.
    ReviewUserIcon
    Klient

    12.09.2023 22:31

    Inne

    Oczywiście, dzisiaj trafiłem na taki sklep Żabka, gdzie zam menedżer Paweł(Bolesława Krzywoustego 328/lok. U1, 51-421 Wrocław) jest bardzo niegrzeczny i złośliwy do swoich klientów. Jesteśmy stałymi klientami tego sklepu i codziennie kupowali tam różnie rzeczy na nasze prośby że niewolno rozmawiać tak ze swoimi klientami, dostaliśmy odpowiedź - że nie musimy w tym sklepie robić zakupy. Tak i zrobimy więcej nie będziemy robić tam zakupy. Żabka jest bardzo fajny sklep ale niektóre ludzie zarabiają minusy dla tej sieci.
    ReviewUserIcon
    Elo

    12.09.2023 15:06

    Pracownik

    Firma właśnie zaczęła czystki wewnątrz. Zwalniani są managerowie, partnerzy itp. Uciekajcie!!!
    ReviewUserIcon
    Zosia

    09.03.2023 08:55

    Pracownik

    Bardzo dużo słów na wiatr, bez pokrycia jak wchodzi się w firmę, dlaczego ta firma nie daje umowy o pracę? Dlaczego dyrektor w centrum dostaje umowę o pracę? Gdzie sprawiedliwość społeczna i równe traktowanie w tym przypadku? nie dajcie się zwieść
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.05.2023 08:26

    Pracownik

    Witam. Pracowałam w sklepie Żabka w Radomiu. Dostawałam 15 zł za godzinę na rękę. W niedzielę dostawałam 170 zł za 10 godzin pracy. Wspomnę również, że nie miałam żadnej umowy-praca na czarno. Co Pani o tym sądzi? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Franczyzobiorca

    01.09.2023 14:06

    Pracownik

    a co prowadzisz sklep przy pomocy 1 pracownika - przecież ta odpowiedź to reklama. |Do tego są potrzebne 4 osoby. Miałem sklep 4 lata wiem co piszę 17 godz na dobę 7 dni w tygodniu min 3 x dostawa w różnych losowych godzinach i 1 pracownik na sklepie bez dnia wolnego od 3 lat na 2 zmiany hahahhaha
    ReviewUserIcon
    Franczyzobiorca

    01.09.2023 13:52

    Były pracownik

    prowadziłem żabkę 4 lata. Ludzie uciekajcie jak najdalej to jest firma która nie da wam zarobić. Wszystko co zarobicie oddacie a na zamknięcie urząd skarbowy dowali Wam takie kwoty że aż łzy Wam popłyną z oczu. Pierwszy rok był ok 8-9 tyś zostawało za ciężką fizyczną pracę to było uczciwe. Później oddacie z tego 5 tyś Vatu i zostanie średnio 3,5 na mc. Mam mnóstwo znajomych co nadal w tym siedzą i nie jest nic lepiej a tylko gorzej. Przy tym systemie podatkowym najlepiej iść na etat i mieć wszystko gdzieś. O braku pracowników nie wspomnę ani o tym ile oni kradną, z resztę kradną wszyscy i klienci i pracownicy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2023 12:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mora89

    29.08.2023 19:56

    Pracownik

    Są różne przyczyny tego że ma limit ograniczony. Ale raczej nie to że go zamykają. Każdy sklep ma jakiś tam limit i jak macie dużo dorzutów towaru a Wam nie zwiększają limitu to kiedyś dojdzie do granicy limitu ale można aplikować o zwiększenie z powodu licznych dorzutów. Inna opcja to że macie przeto warowany sklep na alkoholach i papierosach.
    ReviewUserIcon
    Eva

    25.08.2023 19:45

    Były pracownik

    Szefie wszystkich szefow! Błagam!po to te proponuje promocyjne produkty?to odstrasza klientow...stres pracownikow Nic to nie daje????‍♀️
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2023 09:34

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mora89

    22.08.2023 18:00

    Pracownik

    Fajnie bo dużo złego jest wytykane i człowiek chce do tego dołączyć ale nagle pojawia się masa rzeczy które nie istnieją albo kiedyś może był jak mnie w sieci nie było czyli ponad 3 lata temu. I cały materiał staję się nie merytoryczny i nikt normalny nie weźmie go pod uwagę bo za dużo pojawia się błedów.
    ReviewUserIcon
    Madlanebe

    22.08.2023 15:34

    Inne

    Witam, Mam pytanie dotyczące prowadzenia Żabki. Mój brat z dziewczyną otworzyli wspólnie żabkę, po roku ją zlikwidowali. Rozstali się też z dziewczyną. Brat był żyrantem tyle wiem, nie mam wglądu do żadnych dokumentów z prowadzenia tego punktu. Tydzień temu brat zmarł, boimy się konsekwencji finansowych jakie mogą na nas spaść. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czego się można spodziewać? Albo gdzie szukać jakiś informacji, jak sytuacja wyglada?
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.08.2023 22:42

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w żabce. Dali mi umowe na caly etat. Po 2 miesiacach zmienili na 3/4 bo zaduzo za mnie płacą. Grafiki robili ze ledwo 1800 zl zarobilam. Stawka 16 zl na godzine. Gdy po miesiacu po zlamaniu nogi wrucilam do pracy dawali ciągle same popoludnia muwiac ze teraz mam zapieprzać bo miesiac sie obijalam. Gdy zachorowala mi corka i wylądowałam w szpitalu dzwonili i pisali straszac mnie ze strace prace mam zostawic dziecko z ojcem w szpitalu na dzien i byc w pracy a w nocy z dzieckiem. Nie szanuja ludzi kturzy chca pracować. A te zdazenia byly przypadkowe. Caly czas pracowalam tylko ten czas potrzebowalam wolnego.
    ReviewUserIcon
    Jagi 15

    18.08.2023 10:09

    Inne

    Nie radzę nikomu robić zakupów w Żabce w Elblag ul. Kochanowskiego 15 park handlowy tragedia, manager często wymienia personel . Osoby przychodzace do pracy są mało kompetentne mają problem z wykonywaniem podstawowych zadań ciążących na pracowniku . Mynie naliczane kwoty do zapłaty cześć awaryjy sprzęt itp . Totalnie nie polecam !
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    18.08.2023 08:37

    Pracownik

    Były pracownik- siedziba pracodawcy ŻP Poznan. Jak pracuje się w Żabce? Fajnie, naprawdę fajnie, ale tylko do czasu. Do czasu, kiedy już nie liczą się ludzie tylko cyfry i przychodzą grupowe zwolnienia- których nikt nie nazywa po imieniu. Wtedy cała ta otwartość, odpowiedzialność i inne „wartości firmy” już nie maja znaczenia. Najpierw wypowiedzenia- albo brak przedłużenia umowy, bo to dużo wygodniejsze, dostają zleceniobiorcy, później stażyści, a później to już Ci którym się kończy umowa. I nie myślcie sobie, ze dostają tylko Ci „którzy na to zasłużyli”, dostają Ci którzym się trafi.
    ReviewUserIcon
    Baska

    05.07.2023 23:04

    Były pracownik

    Ja osobiscie pracowalam w źabce u (usunięte przez administratora) w Mrzeźynie na tysiaca lecia 1 b byly szef Pan Przemysław T obiecanki cacanki złote gory Praca na czarno bez ksiażeczki sanepidowskiej w dniu w ktorym mnie zwalnial chcial dac umowe do podpisania i odrazu wypowiedzwnie z nałożonymi karami nie wiadomo za co bez uzasadnienia aby pensji nie wyplacic juz jestem 3 osoba w tym sezonie ktora tak zrobil a ile takich jeszcze bedzie
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.08.2023 10:45

    Pracownik

    A wypłacał ekwiwalent za pranie?za godz nocne? Dawał listę do podpisu? Zapewne nie!Do partnera nie ma co iść na skargę bo się wyłga że to sprawa franczyzobiorcy, najlepiej do inspekcji pracy odrazu.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    01.08.2023 15:58

    Inne

    Taki trochę MLM (multi-level marketing) tylko na poziomie level expert. Kto zarabia na tym najwięcej? Jak przeważnie Ci na samej górze. A kto traci? Ci na samej dole, w tym przypadku to franczyzobiorcy... (usunięte przez administratora)
    Company logo

    Żabka Polska Sp. z o.o.

    28.07.2023 13:00

    Pracodawca

    Aktualność
    Żabka rozwija smart rozwiązania dla franczyzobiorców

    Żabka rozwija cykl informacyjno-wizerunkowych materiałów video poświęconych inteligentnym rozwiązaniom dedykowanym franczyzobiorcom. Dzięki nim mogą oni uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje, sprawniej zarządzać sklepami, a także rozwijać własne lokalne biznesy. Ulepszona Platforma Rozwojowa, Planogram Generator i Chatbot Franek – to tylko niektóre z dostępnych dla nich narzędzi.

    - Jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią modern convenience w Europie, a tworzone wspólnie z partnerami rozwiązania ułatwiają życie naszym klientom oraz przedsiębiorcom prowadzącym z nami swoje biznesy. Narzędzie wspierają franczyzobiorców w zarządzaniu sklepami oraz ułatwiają wypełnianie codziennych obowiązków przez ich pracowników. Nowatorskie technologie to coś, na co większość z nich, działając całkowicie w pojedynkę, nie byłaby w stanie sobie pozwolić. Kolejny cykl materiałów Smart Żabka ma przybliżyć funkcjonalności tych narzędzi oraz pokazać korzyści z ich użytkowania – podkreśla Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

    Ulepszona Platforma Rozwojowa, do użytku franczyzobiorców i ich pracowników, umożliwia korzystanie z różnych narzędzi z poziomu telefonu lub komputera. Zawiera m.in. VR 360 – wirtualny spacer po sklepie i bazę wiedzy o nim, w tym instrukcje obsługi sprzętu, a także teoretyczne i praktyczne programy rozwojowe oraz liczne szkolenia. Dla personelu posiadającego obywatelstwo ukraińskie pomyślano również o samouczku języka polskiego. Planogram Generator to inteligentny algorytm, który analizuje dane konkretnego sklepu, w tym sprzedaż, rotację towaru i jego otoczenie – dzięki temu zamawiany jest do niego asortyment produktowy, który spełnia oczekiwania klientów w konkretnej lokalizacji. Chatbot Franek jest z kolei wirtualnym konsultantem dostępnym 24h na dobę, który świadczy pomoc uzupełniając działania zespołu specjalistów z dedykowanej franczyzobiorcom jednostki – Centrum Wsparcia Franczyzobiorców. Jeden z nowych filmików poświęcony jest również innowacyjnemu systemowi, który określa potencjał lokalizacji pod przyszły sklep. Bazuje on na sztucznej inteligencji, bierze pod uwagę m.in. natężenie ruchu, dane demograficzne, sąsiedztwo placówek edukacyjnych czy planowane inwestycje w okolicy.

    Pierwsza seria materiałów dotyczyła innych topowych nowoczesnych rozwiązań Żabki, w tym: aplikacji Cyberstore – stanowiącej zdalne centrum zarządzania sklepem franczyzowym za pomocą smartfonu; Optiplanu – pakietu rozwiązań służącemu do optymalizacji wykonywanych czynności i lepszego planowania zadań zespołu, czujników ruchu wewnątrz i na zewnątrz sklepów czy Internet of Things – sztucznej inteligencji, dzięki której sprzęt, poprzez wiadomość wysłaną na telefon, informuje m.in. o potrzebie naprawy przez Interwencyjne grupy serwisowe.

    Materiały video nt. Smart biznesu dostępne będą na podstronie franczyzowej: http://www.zabka.pl/franczyza oraz na kanale sieci na YouTube :

    Spot 1: Planogram:

    Spot 2: Centrum Wsparcia:

    Spot 3: Ekspansja:

    Spot 4: Platforma rozwojowa:

    Żabka testuje kolejne inteligentne narzędzia, które dostępne są na ten moment w wybranych lokalizacjach. W Smart Żabce działającej w Poznaniu badany jest np. automatyczny pomiar temperatury w sklepie i jej dostosowanie do warunków atmosferycznych czy pomiar zużycia energii. Najbardziej efektywne rozwiązania adoptowane są w kolejnych sklepach franczyzowych Żabka w różnych częściach Polski.
    ReviewUserIcon
    Lola

    28.07.2023 09:54

    Inne

    Żabka.Ruda Śląska. Ul.Górnośląska. Bardzo nie miła obsługa w dn.27.07.2023 około godz. 16Pani zamiast pomóc w obsłudze wręcz obrażona na klienta .Pogania i zwymyśla zamiast grzecznie doradzić.Ja myślę że powinna znaleźć sobie inną pracę zgodną z jej kwalifikacjami .Ale nie z ludźmi!!!!!
    Company logo

    Żabka Polska Sp. z o.o.

    28.07.2023 08:02

    Pracodawca

    Aktualność
    Wielka Loteria dla Franczyzobiorców Żabki

    Żabka ogłosiła loterię dla franczyzobiorców w roku, w którym obchodzi jubileusz 25-lecia. Podczas swojego jubileuszu sieć chce uhonorować wkład franczyzobiorców w sukces marki, a także umocnić współpracę pomiędzy Żabką a jej partnerami biznesowymi. Jest o co grać, ponieważ pula nagród wynosi ponad 300 000 zł. To już trzecia edycja loterii za polecenia – poprzednie odbyły się w 2022 roku i cieszyły ogromnym zainteresowaniem.

    Żabka, wiodąca sieć sklepów modern convenience w Polsce, uruchomiła kolejną, trzecią już, edycję loterii pod hasłem „Poleć kandydata i poleć na wakacje”, która promuje rekomendowanie przyszłych franczyzobiorców. W tym roku gra losowa połączona została z obchodami 25-lecia działalności sieci. Z tej okazji rozlosowanych zostanie aż 25 bonów wakacyjnych o wartości 10 000 zł każdy do wykorzystania w biurze podróży ITAKA.

    - Program rekomendacji wewnętrznych funkcjonuje w naszej sieci już od dłuższego czasu. Skierowany jest do wszystkich franczyzobiorców, a jego założeniem jest polecenie kandydata na franczyzobiorcę przez przedsiębiorcę już prowadzącego z nami swój sklep. Ok. 70% poleceń pochodzi właśnie od współpracujących z nami partnerów, a osoby polecane wykazują większą motywację do rozpoczęcia z nami swojej działalności biznesowej. Dlatego po raz trzeci, w jubileuszowym roku, przygotowaliśmy dla naszych franczyzobiorców loterię, w której można wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych.

    Wielka Loteria dla Franczyzobiorców potrwa przez cały okres letni – od 10 czerwca do 15 września. Do udziału konieczne jest zgłoszenie kandydata na franczyzobiorcę oraz rejestracja na stronie loterii, a także akceptacja oświadczeń i regulaminu.

    Kandydat, zgłoszony przez franczyzobiorcę, musi otworzyć swój sklep franczyzowy do 31 października 2023 r. Po skutecznym otwarciu Żabki przez kandydata polecający go franczyzobiorca, który zarejestrował się na stronie loterii, automatycznie przechodzi do losowania.

    Co więcej, w ramach dodatkowego konkursu dla partnerów ds. sprzedaży, którzy w swoich rejonach odnotują największą liczbę skutecznie poleconych kandydatów na franczyzobiorców przyznanych zostanie 10 voucherów o wartości 5 000 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA. Kolejne 10 bonów turystycznych w kwocie 5 000 zł czeka na franczyzobiorców, których kandydaci jako pierwsi otworzyli swój sklep, a nagroda specjalna w wysokości 25 000 zł została przewidziana dla franczyzobiorcy, który skutecznie poleci największą liczbę kandydatów.

    - Loteria jest dodatkową formą motywacji dla prowadzących sklepy, która z jednej strony przynosi przedsiębiorcom realne korzyści finansowe, z drugiej pozwala na rozwój sieci. Moje doświadczenie pokazuje, że osoby polecane przez mnie są bardziej skłonne do założenia własnego biznesu i zdecydowane na otwarcie sklepu Żabka. Poleciłem już wiele osób i do tej pory jestem z nimi w kontakcie – mówi Mateusz Błaszkiewicz, franczyzobiorca sklepu Żabka z Warszawy.

    Więcej na: https://www.polecaniezabka.pl/
    ReviewUserIcon
    Nieznajoma_2023

    27.07.2023 22:15

    Inne

    Nie polecam Żabki w Lędzinach koło Opola chamskie zachowanie właściciela pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją a pracowałam w handlu często tam robiłam zakupy pracownik Ok właścicielka też miła ale właściciel porażka przez chamskie i wrogo nastawione podejście do klienta traci ich zaufanie i dlatego ten sklep trzeba omijać łukiem
    ReviewUserIcon
    Danian

    18.07.2023 12:29

    Inne

    Nie wiem od czego są tam managerowie, tym bardziej produck manager, ale ile razy jestem w tym sklepie nie ma moich ulubionych produktów. Za to są bułki za 5x tyle niż w biedrze i ktoś myśli że to kupie, skoro wszedłem po swój ulubiony produkt. Naprawdę mówicie jeszcze ich z choinek? Oni nie kreują podarzy, ale to już nie PRL i warto wywalić takie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Natasza

    13.07.2023 17:54

    Były pracownik

    Nie polecam tej pracy, tyle pracy że hej, a zarabiasz słabo, żeby chociaż jakieś benefity dawali... Plus według mnie najśmieszniejsze że poranna zmiana zaczyna o 6, ale i tak trzeba być wcześniej by przygotować sklep, a to zajmuje 20 minut... więc w ciągu tygodnia pracujesz 1,5 godziny za darmo, a jak chcesz wyjść o czasie to ajent strzela focha...
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2023 12:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Romek

    11.07.2023 16:25

    Inne

    Zwróciłem uwagę niekompetentnej ekspedientce..odezwała się kierowniczka zwracając mi uwagę i co..okazało się,że zostałem (usunięte przez administratora) na kasę w Żabce na Polnej w Bydgoszczy..Radzę omijać ten sklep z daleka..
    ReviewUserIcon
    Luiza

    22.05.2023 17:02

    Kandydat

    Pojawiło się ogłoszenie do księgowości środków trwałych i szukają wielu osób. Przedtem pojawił się wakat na team leadera i managera. Czy coś tam się dzieje, że takie czystki?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.07.2023 20:29

    Pracownik

    Zmiana organizacji pracy. Utworzenie mniejszych zespołów, żeby poprawić komfoty pracy i ogólnie procesy.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    27.06.2023 20:32

    Kandydat

    Partner ds rozwoju franczyzy Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Czy praca jest ciezka? Czy ktoś może powiedzieć o specyfikacji stanowiska?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    30.05.2023 20:35

    Inne

    Hej, ostatnio trafiłem na ogłoszenie na stanowisko pracownika sklepu bezobsługowego w mojej okolicy. Czy wie ktoś może jak dokładnie wygląda ta praca oraz na jakie zarobki można liczyć? Wydaje się to być całkiem przyjemne stanowisko, ale nie wiem czy aplikować jeśli zaoferują najniższą krajową. Z góry dzięki za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Nano

    25.06.2023 12:25

    Pracownik

    Hej! Ja pracuje na południu Polski w takiej sieci. Jest to fajna praca, zarobki na pewno większe niż u jednego franczyzobiorcy ;) Wiadomo, dostawy trzeba przyjmować i się nie raz narobić po pachy, ale nie trzeba rozmawiać z klientami, nie obchodzą nas ich zakupy i żale - jest od tego osobny dział reklamacji. Sieć się rozwija i to przyszłość :) Praca jest mobilna - musisz miec prawo jazdy, auta często mamy służbowe do dyspozycji (zależy jaki rejon) i podstawa angielskiego też się przyda, bo system sklepu itp jest po angielsku.
    ReviewUserIcon
    Klocek

    18.06.2023 13:07

    Inne

    Nie rozumiem po co organizujecie akcje typu aktualna "hot dog gratis" skoro graniczy z cudem by tego hot doga otrzymać. W jednej żabce powiedziano mi żebym przyszedł jutro bo już nie mają, w drugiej, żebym przyszedł za godzinę a w trzeciej z wielką łaską wydano mi hot doga, tak jakby od niechcenia, jakbym próbując zrealizować bon stwarzał kasjerce jakiś mega problem. Może mi to ktoś wytłumaczyć? Pierwszy i ostatni raz korzystam z jakiejkolwiek promocji w sklepach tej sieci. Nie dość że każdy produkt dużo droższy niż w Biedronce czy innym pobliskim markecie to jeszcze takie niefajne zagrania.

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.