opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lubniewice żabka klient

    22.11.2022 07:51

    Pracownik

    A gdy się zapytałam o zabasy to odp że już za późno a jej obowiązkiem jest pamiętać o tym !!!!
    ReviewUserIcon
    Kiki

    22.11.2022 20:09

    Pracownik

    Jak sobie ja zainstalowałas sama to sobie sama o niej pamiątaj!!!!!
    ReviewUserIcon
    Wlodi

    03.05.2022 17:36

    Inne

    Stałem 10 minut w kolejce , żeby usłyszeć, że Pani nie ma wydać, a nie miałem karty, to mogę zrozumieć, a na drugi dzień już zaraz po wejściu usłyszałem, że płatność tylko kartą, proszę mi podać przepis, który mówi, że w Polsce można płacić tylko kartą. Sytuacja miała miejsce w Gdańsku przy ulicy Komedy.
    ReviewUserIcon
    Aga

    05.11.2022 16:01

    Pracownik

    Jak zapłacisz podatek i VAT 10000tys.to zobaczysz, ale bzdury wypisujesz
    ReviewUserIcon
    H

    21.11.2022 20:02

    Były pracownik

    Ja wyszłam bez długów. 2+2 jest 4, jak umiesz liczyć, znasz podstawowe zasady, nie masz się czego obawiać. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, jak potrafię, pomogę.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    17.11.2022 14:37

    Inne

    Jak to jest że na ul. Dąbska 20A Kraków osoba która sprawuje pieczę nad sklepem tzw. szef jest cały czas pod wpływem alkoholu. Nie wiem gdzie to zgłosić ale to jest wręcz niemiłe, aż nie przyjemnie przychodzić do tego sklepu i patrzeć na ledwo trzymającą się kobietę na nogach od której aż uderza odór alkoholu. Niech ktoś coś z tym zrobi.
    ReviewUserIcon
    Leon

    16.11.2022 21:40

    Inne

    Dziś zrozumiałem że sieć sklepów Żabka prowadzi bezlitosny skórwysyn. Poszedłem i przeprosiłem ekspedientkę Ukrainkę za to że dzień wcześniej przyczepiłem się do błędnych cen na etykiecie i w rzeczywistością. Sklep dno totalne żal mi tych którzy muszą tam pracować.????
    ReviewUserIcon
    MaryJane

    06.11.2022 01:01

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda premią w żabce? Czy premię dostaje się za audyt i tajemniczego klienta? Powiedzmy że audyt wyszedł 60% a TK 92% i niestety premia się nie należy bo audyt za słaby. Czy obie te rzeczy muszą mieć konkretny procent czy przejście samego TK wystarczy aby dostać premię? Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Mora89

    08.11.2022 17:37

    Pracownik

    Obecnie masz tak że premia za audyt i Tk masz sumowane i dzielone na 2. I z tego wychodzi Ci ile masz %. Do 95 % masz pełną premie obecnie chyba to jest 1600 zł czym mniej % tym mniej kasy. I spada aż do 80% poniżej tego już nie ma premii.
    ReviewUserIcon
    Ina

    12.11.2022 10:46

    Pracownik

    Jestem sprzedawcą w żabce i jeszcze w życiu premii nie było także marne szanse .
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.11.2022 01:57

    Pracownik

    Uciekać!! Ja prowadzę żabkę i dodatkowy biznes, wiec mam jak generować koszty w firmie. Ale jeżeli ktoś ma tylko żabkę to życzę powodzenia :) Podatek, VAT, ZUS od tego się nie ucieknie. Nie opłaca się tego prowadzić, wejść jest łatwo, ale wyjść już trudniej kochani. Ku przestrodze wszystkim, prowadzę sklep 3 lata, gdybym mogła cofnąć czas nigdy w życiu bym się tego nie podjęła…
    ReviewUserIcon
    Paweł

    28.10.2022 20:11

    Inne

    Dlaczego ciągle słyszę nie mam grosza lub dwóch i to bez żadnych skrupułów Warszawa ul Górczewska przy metrze Księcia Janusza
    ReviewUserIcon
    Mika

    04.11.2022 00:32

    Pracownik

    To orzyjdz z tym groszem, klient ms mieć wyliczoną gotówkę rozumiesz czy tak ciężko przyjąć do wiadomości
    ReviewUserIcon
    Nikt

    31.10.2022 10:36

    Inne

    W Poznaniu na Niedziałkowskiego po zmianie właścicieli jest strasznie. Ciągły bałagan, duże kolejki, obsługa słabo przeszkolona, produkty położone pod złymi cenówkami, a właściciel brak umiejętności w bucie rabatu zrzuca na klienta. O samej czystości sklepu nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    Haha

    31.10.2022 22:23

    Pracownik

    Nie ma to jak były ajent pisze opinie nowemu bo ... no właśnie.
    ReviewUserIcon
    Żabka po Horteksie w Łodzi

    30.10.2022 19:16

    Inne

    Młody arogant, wytatuowany, bezczelny chyba pomylił miejsce pracy, nie ma pojęcia o handlu w centrum Łodzi, nadaje się do łopaty a obsługa i szacunek do klienta jest mu obce (w czasie mojego pobytu byłem jedynym klientem). Szefowie obsługi w Żabce macie pole do działania …
    ReviewUserIcon
    Adam k.

    30.10.2022 11:57

    Inne

    Obłęd.Chodzę od pół godziny po Łodzi i próbuję kupić dwa duże hot -dogi w sklepie żabka.Zwiedziłem trzy sklepy żabka ii.....nadal jestem głodny i teraz już zły.Co to za system, jeżeli sklep jest otwarty i zwykłych bułek na ciepło nie można kupić?. Żenada.
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.03.2022 23:33

    Pracownik

    Oczywiście praca bez umowy...w weekendy potrafią dowalić zmianę po 11h,praca tam jest non stop....nie ma czegoś takiego jak wolne niedziele czy święta,a przemiał ludzi na żabkach jest nie do opisania(teraz już rozumiem dlaczego)ilość "osób zarządzających" jest większa niż ilość pracowników,od których zresztą wymaga się WSZYSTKIEGO. W żabce jesteś sprzedawcą, sprzątaczką,pracownikiem baru szybkiej obsługi,tragarzem(nosisz w rękach towar z chodnika przed sklepem na zaplecze)pracownikiem poczty(przyjmowanie/wydawanie paczek,opłaty rachunków,wypłaty/wpłaty na konto)Płaca to śmiech...poniżej najniższej krajowej,a jak wziąć pod uwagę ilość obowiązków na zmianie na jedną osobę to jest wręcz żenująca. Między pracownikami nie ma nawet sympatii("kierownictwo" samo nastawia jednego pracownika przeciw drugiemu).zawsze się znajdzie "coś" za co kasjer musi zapłacić, przykład:ajent chciał żeby pracownicy wykupywali terminy za swoje pieniądze (na szczęście pomysł nie przeszedł)W sklepie trzeba być minimum pół godziny przed otwarciem i oczywiście jeśli masz drugą zmianę to po 23 dokladasz towar,liczysz kasę i myjesz sklep(więc zawsze pracujesz po godzinach za free)"kierowniczka" patrzy na wszystkich z góry i jak coś mówi to zawsze z przekonaniem,że jesteś idiota(wini Cię nawet za rzeczy których nie zrobiłeś). Brak pomieszczenia dla pracowników(zresztą i tak nie mieliby kiedy z niego korzystać,bo nie ma przerw). Mimo,że jest tam praca z żywnością to ajent nawet nie zapytał o posiadanie badań sanepidowskich stwierdzając,że nie są konieczne...więc odradzam zarówno pracę jak i zakupy(zwłaszcza jedzenia przygotowywanego przez pracowników)skoro osoba bez badań może pracować przy przygotowywaniu posiłków,to z żabki możecie wynieść dosłownie każdą chorobę...
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    06.08.2022 06:56

    Pracownik

    Tak ja pracuję w takiej żabce,albo tego szefowa stoi w.niedzielę, ja mam wolne, zachowane 35tki, przerwy dobowe, przerwę też mam. Szefowa wymaga ale jest sprawiedliwa. Premia za audyty też jest
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.10.2022 22:03

    Pracownik

    Dokładnie tak jest...
    ReviewUserIcon
    Paweł

    23.08.2022 09:10

    Kandydat

    Partnerka/Partner ds. Rozwoju Franczyzy jak wygląda praca? Czy ktoś może opisać? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku
    ReviewUserIcon
    Paweł

    05.09.2022 07:17

    Kandydat

    Możesz rozwinąć myśl?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    26.10.2022 21:49

    Pracownik

    Również polecam, jest dużo pracy, jeżeli trafisz z dobra lokalizacją myślę 170-200tys obrotu jest ok, przyzwoita kasa. Ja zadowolona, nie wyobrażam sobie powrotu na etat...????
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    29.03.2022 06:45

    Były pracownik

    Pracowałam prawie rok w żabce i nie polecam nikomu. Jedna osoba na cały sklep musiała ogarnąć sprzedaż na kasie oraz kolekturę Lotto, dokładanie towaru, przygotowanie bułek na kolejny dzień, mycie podłóg i kawomatu, zdjęcie przeterminowanych produktów, ogarnięcie gazet, rozwieszenie cenowek oraz pomoc przy dostawach i zmianach promocji a przy tym brak przerwy na jedzenie oraz toaletę i to wszystko za minimalną krajową!! Do tego za braki w zdrapkach, alkoholu oraz papierosów też płacisz z własnej kieszeni! Jedyny plus to darmowa mała kawa, której nie masz kiedy wypić przy takim natłoku obowiązków :)) nie polecam nikomu. Już lepsza praca w biedronce czy innym sklepie bo tam masz zapewnione godne warunki i chociaż 15 minutową przerwę
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.09.2022 20:37

    Pracownik

    Dokładnie tak jest też u mnie, wszystko zrobiony, dziewczyny mają luz.. Gramy razem do jednej bramki..Pracujemy na zasadzie koleżeństwa, ja nigdy szefową nie byłam bo to nie mój biznes tylko zabki. To że podpisałam weksel to już inna bajka.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    26.10.2022 21:45

    Pracownik

    Sam jesteś pajacem, prowadzę sklep I u mnie jest ok. Większość ludzi która się tu wypowiada po prostu im nie poszło. Zła lokalizacja, zły dobór pracowników, bądź brak doświadczenia.. Jak masz sklep który robi 100 tys. obrotu to też bym się martwiła.
    ReviewUserIcon
    Właściciel (były)

    24.10.2022 21:28

    Pracownik

    Zawarcie umowy z przedstawicielem Żabki i otwarcie nowego sklepu to samobójstwo!!! Na szkoleniu jesteś wprowadzany w błąd co do rozliczeń. Wymagane jest podpisanie weksla „in blanco” na 150.000 zł. Odradzam!!! To (usunięte przez administratora) Zanim wejdziecie w jakiekolwiek „relacje” z Żabka, zerknijcie na internet. Pełno w nim relacji poszkodowanych osób. Osób, które do końca życia będą tonąc w długach przez „Żabkę”……
    ReviewUserIcon
    Mora89

    26.10.2022 17:35

    Pracownik

    Ale bzdury gadasz... Czek in blacno jest in blanco co oznacza żę jest pusty wpisywana jest kwota na jaką się zadłużysz ale jest łatwy sposób na to nie zadłużać się i pilnować wszystkiego. Nie wiem skąd wymyśliłeś kwotę 150 tyś zł . Jeśli miałeś taka kwotę to jesteś chyba rekordzistą bo nie słyszałem nigdy żeby ktoś tak nie udolnie prowadził sklep żeby takich długów narobić ale żyjemy w kraju artystów i nieudaczników.
    ReviewUserIcon
    Tata

    23.10.2022 14:03

    Inne

    Żabka na Wyszogrodzkiej w Warszawie. Niby otwarte a kobieta z czarnymi włosami zamyka na klucz drzwi przed klientami. Kuriozum totalne. O co im chodzi?
    ReviewUserIcon
    Anastazja

    20.10.2022 15:02

    Inne

    Gniezno, ul.Moniuszki. Żabka w tym miejscu to porażka. Współczuje właścicielom, ponieważ pracownice zupełnie nie dbają o wizerunek sklepu. W tym punkcie hot-dogi nigdy nie są gotowe. Panie z obsługi nie wstawiają wystarczającej ilości parówek/kiełbasek, Dzisiaj o godzinie 13.00 Pani pracująca tam miała wstawione 3 kiełbaski i "właśnie" sprzedała ostatnią "ciepłą". Powiedziała mi,że:"Mam iść do innej Żabki, bo Żabka jest na każdej ulicy" . Na moje pytanie czy ma zamiar wstawić więcej parówek/kiełbasek, powiedziała,że:"Tak, ale dot-dogi będą gotowe za 1,5 godziny". Wróciłam po 1,5 godziny. Niestety kiełbasek nie przybyło. Zmieniła się za to obsługująca,która właściwie słusznie zauważyła,że ona dopiero zaczęła swoją zmianę i to nie jej wina,że poprzedniczka nie wstawiła parówek.
    ReviewUserIcon
    Zenobia #

    15.10.2022 21:48

    Inne

    Legnica ul.N.M.P bezczelna obsługa blondyna w długich włosach,zero uprzejmości, bezczelność,i zero uprzejmości !!!!! może by tak przed zatrudnieniem wysyłać pracowników na szkolenie z etyki!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    12.10.2022 16:51

    Pracownik

    PYTANIE Czy ktoś pracował z managerem którego nazywają Zezowaty Harry?
    ReviewUserIcon
    Paula

    02.09.2022 20:03

    Pracownik

    Pracodawca stwierdził że za 77 punktów z weryfikacji dostanie karę 5tys złotych z pensji chce mi odjąć 500 zł czy on tak może?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    09.10.2022 09:23

    Inne

    Dlaczeko zamkniento żabke na dolnym mieście w wałczu
    ReviewUserIcon
    Mora89([email protected])

    10.10.2022 01:47

    Pracownik

    Nie mam zielonego pojęcia nie jestem stamtąd . Powodów może być kilka . Była nie rentowna , albo franczyzobiorca zrezygnował albo dopuścił się jakiejś mega złej rzeczy i mu odebrali sklep. A jak byłą otwarta krótko np 4-6 miesięcy to mogła prowadzić to specjalna osoba z żabki i wtedy szukają kogoś kto weźmie sklep jak nie znajdą to zamykają.
    ReviewUserIcon
    1

    09.10.2022 13:09

    Pracownik

    Kto wie ile pracodawca powinien wypłacić za cichego klijenta przy 93%
    ReviewUserIcon
    Czarna

    09.10.2022 20:10

    Były pracownik

    Nic nie musi ci dać to jego dobra wola ale za tyle punktów to dostał z 500 zł
    ReviewUserIcon
    Mora89([email protected])

    10.10.2022 01:43

    Pracownik

    Nic Ci nie musi wypłacic... To jest premia i tylko od jego widzi mi się możesz dostać premie. 93% to już nie jest pełna premia chyba spada o 200 zł . Max zaczyna się od 95% i to jest 1600 zł także on dostanie 1400 gdzieś a to czy da i ile to zależy jak się umawialiście.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rokita

    07.10.2022 21:36

    Inne

    Teoretycznie firma ok ale jako pisowska króra wspiera ponoć rodzinę potrafi zabrać sklep kobiecie która wychowuje malutkie dziecko i spełnia wszystkie kryteria wymagane przez firmę na rzecz osoby wewnętrznej której pasuje lokalizacja i dochody to jess (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Klientka

    07.10.2022 15:01

    Inne

    Witam dziś pierwszy raz byłam w żabce w Tychach na ulicy Barona przeżyłam szok. Smrut papierosów z alkoholem, straszne braki w towarze. Witryna sklepu aż świeci z brudu nie wspomnę o ziejącej alkoholem obsłudze. Poprostu dramat
    ReviewUserIcon
    12

    07.10.2022 12:33

    Pracownik

    Ile dostajecie za cichego klienta przy 93 %
    ReviewUserIcon
    marta mata

    09.09.2022 22:06

    Pracownik

    w dniu dzisiejszym chcialam kupic papierosy dalam 100 zl pani nie miala wydac czekala jak ja rozmienienie masakra obok niej stala druga pracownica obie nie moga opusszczac miejsca pracy tak odpowiedzialy a stoja przed sklepem i pala i czekaja ze klient za nich zrobi robote
    ReviewUserIcon
    aneta

    03.10.2022 00:44

    Inne

    klient ma obowiązek mieć wyliczone pieniądzę,
    ReviewUserIcon
    Zocha

    04.10.2022 15:05

    Inne

    Jasne, wg prawa klient powinien pieniądze na zakup, ale obowiązkiem każdego sprzedawcy jest wydanie reszty lub odmówienie sprzedaży jeśli reszty nie posiada. Jeśli twierdzisz, że nie musiała wydawać to byłoby to przywłaszczenie lub kradzież. Pomijam już fakt, że dla sprzedawcy istotą biznesu jest sprzedać produkt i znaleźć rozwiązanie jak to zrobić, no może pomijając ajentów żabek, którzy myślą dokładnie odwrotnie i szukają "prawa" że nic nie muszą.
    ReviewUserIcon
    siwy

    01.10.2022 20:09

    Inne

    dzien dobry , w chorzowie na ulicy truchana w zabce jest bardzo nie mila ekspedientka i wredna dla klientów ,nie chce nabijac zapsów i nic nie poleca .Nabija swoja apke i jest naprawdę nie miła dla klientów ,zróbcie cos z ta zabka!!!!!!!!!!!!!!!to było dzis 1 pazdziernika popołudniu . Nie zycze sobie zeby mi taka małolata mówiła na ty i mnie obrażała !!!! , prosze o pozytywne zalatwienie sprawy ,moj mail ,[email protected]
    ReviewUserIcon
    Klijetka

    30.09.2022 23:06

    Inne

    Czy ktoś zrobi porządek z tą żabka w ciechanowie na płońskej żeby zaprzestano pić alkochol bo to zwykła melina jest
    ReviewUserIcon
    Klient

    23.09.2022 18:13

    Inne

    Żabka ciechanów ul Płońska co weekend jest picie alkoholu pracownicy i na czele szef . Byłam i widziałam a przede wszystkim słyszałam .
    ReviewUserIcon
    Klijentka

    26.09.2022 18:43

    Pracownik

    Też byłam słyszałam i widziałam kasierki za kasa po alkocholu bardzo dobrze było czuć.
    ReviewUserIcon
    Rzeczywistość

    20.09.2022 15:56

    Były pracownik

    RYBNIK UL MIEJSKA 4 Poszłam do pracy między ludźmi, a okazała się ze przyszło pracować w oborze z bydłem. Uczciwość, szacunek do ludzi właścicieli hmmm szkoda ze nie można jej doczepić jak rzęs i włosów, przydałaby się im bez dwóch zdań. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących brud.
    ReviewUserIcon
    Kojo

    20.09.2022 07:39

    Inne

    Żabka Polska sp. z o.o. to podmiot, który chciałbym ocenić. Wsparcie Klienta (telefoniczne oraz kontakt@) jest na tak żenująco niskim poziomie, że nawet pracownicy wstydzą się pod mailem podpisać nazwiskiem (w zasadzie się nie dziwię). Pomoc Żabka Polska sp. z o.o. za pośrednictwem kontaktu polegała na tym, że zarzucono mi brak paragonu , który oczywiście posiadam i przesłałem a po tym fakcie nie otrzymałem już żadnej odpowiedzi. Przez ponad 2 tygodnie nie udało się rozwikłać jakże skomplikowanej sprawy przyjęcia rękojmi plastikowego gadżetu za 50 zł. Masakra. Sklep żabka , w którym zrobiłem zakupy nie przestrzega obowiązującego w Polsce prawa klienta do rękojmi a Żabka Polska sp. z o.o. wspiera te działania (co mogę udowodnić administracji serwisu korespondencją mailową) Tak....wiem że każdy sklep to odrębny przedsiębiorca. Niestety NIE DA SIĘ w sklepie załatwić tej sprawy, ponieważ wobec odmowy nie zmuszę pracownika do przyjęcia towaru w ramach rękojmi. Myślałem, że właśnie w takiej sytuacji pomocne mogłoby być wsparcie klienta, które wyjaśniłoby Ajentowi, że działa wbrew polskiemu prawu. Ale okazuje się, że nie. Przestrzegam zatem przed kupowaniem w żabkach przedmiotów o wartości przekraczającej 50 zł dla których istnieje prawdopodobieństwo że będziemy chcieli skorzystać z rękojmi, ponieważ żabka może odmówić klientowi tego prawa a Żabka Polska sp. z o.o. w niczym nie pomoże. Pozostaje mi jedynie zgłosić ten konkretny sklep do odpowiednich służb i urzędów. Sprawa kompletnie bez znaczenia finansowo ale wiadomo...w imię zasad.
    ReviewUserIcon
    Kasiek

    02.09.2022 09:29

    Pracownik

    U nas jest 14 zł na godzinę. Umowa na 1/6 etatu. Za braki w wyrobach tytoniowych i alkoholu potrącają. I za przeterminowany towar również. Nawet za towar który ukradł klient ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2022 11:30

    Kandydat

    za towar na sklepie odpowiada właściciel/franczyzobiorca, za braki za kasami sprzedawca ... terminy .. hmmmm.. zalezy jak bardzo pilnujecie fifo
    ReviewUserIcon
    Czarna

    15.09.2022 19:36

    Były pracownik

    Za wszystko odpowiada francyzobiorca za kasa nie ma prawa nic zginąć bo klienci nie wchodzą tam to tylko pracownicy są złodziejami sama bym obciążyła z wypłaty jak by coś zginęło a fifo i tego to nie żaden problem układać tylko trzeba chcieć
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.09.2022 07:18

    Inne

    Nie polecam żabki sklep Gorzów Wlkp Plac Jana Pawła 98-106. Tragedia gruby właściciel poniża swoją partnerkę przy klientach krzyczy na pół osiedla jest arogancki chamski i komentuje każdego klienta. W sklepie ciągle pałęta się bezdomny często pod wpływem alkoholu . Zaczepia klientów. Ja jako klient wiem ile utargu i jakie opłaty ma ajent. W niedzielę za kasą stoi niepełnoletnia dziewczyna . Po prostu koszmar. Omijajcie ten sklep z daleka !!!!
    ReviewUserIcon
    Klient.

    11.09.2022 13:41

    Inne

    Żabka Łódź Wielkopolska 53. Generalnie spoko do momentu kiedy zaczyna obsługę właściciel. Jest arogancki i jest (usunięte przez administratora) Dzisiaj po raz kolejny próbował mnie naciągnąć na rachunku za zakupy promocyjne. Łaskawca nie odliczył opłaty EKO za wymianę butelek oraz zawyżył cenę za piwo. Myśli , że jak ma dziadka za klienta to może go (usunięte przez administratora) Po moim wyliczeniu okazało się, że to ja mam rację. Taka sytuacja miała miejsce kilka razy w dość krótkim odstępie czasu. I dotyczy to tylko obsługi przez właściciela/ franczyzobiorcę?/.
    ReviewUserIcon
    j23

    30.08.2022 12:33

    Pracownik

    Ludzie którzy mądrują i obrażają franczyzobiorców mają styczność z tą firmą tylko od strony klienta robiąc zakupy i tak naprawdę mają to wszystko gdzieś, obcego problemy, od zaplecza już nie jest tak pięknie i ładnie jak to opisują dyrektorzy. Znam prywatnie jedną osobę która prowadziła sklep, została z długiem wobec żabki i urzędu skarbowego, zapewniam, że kolega jest bardzo mądrą osobą z dużym doświadczeniem handlowym, jest to praca niewolnicza dosłownie, tam narzucają wszystko z góry. Od zamówienia towaru po ustawianie go na półkach, Twoja niezależność ogranicza się do zamówienia ziemniaków i marchewek. Tych ludzi naprawdę nie stać na pracowników i wpadają w kłopoty całą rodziną. Jak rząd może na to pozwalać? Na niewolnictwo w tych czasach powiedzmy szczerze. Przecież my nie żyjemy w dżungli, tylko w Państwie w którym takie pokrzywdzenie ludzi powinno być potępione w każdy możliwy sposób! Emaptia koledzy i koleżanki, pamiętajcie o niej. Bo każdy może wdepnąć w coś złego.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    08.09.2022 20:51

    Pracownik

    A to nie od dziś wiadomo że Rydzyk MZ udziały w żabce i pisiory w tym też siedzą...Może jak zmieni się rząd będzie inaczej
    ReviewUserIcon
    Czarna

    06.09.2022 10:25

    Były pracownik

    Nie pracujcie u tych pseudo kierowników bo będziecie mieli zepsuta opinie
    ReviewUserIcon
    Czarna

    08.09.2022 13:03

    Były pracownik

    No np.pracujesz u jakieś głupiej baby lub faceta co się uważa za szefowa świata odejdziesz i masz zepsuta opinie na złość to już lepiej wejść we francyze i dbać o to.
    ReviewUserIcon
    Mora89([email protected])

    08.09.2022 20:06

    Pracownik

    Trochę w tym prawdy bo raczej Frankowie wymieniają się informacjami o pracownikach ale nie zawsze . Także warto mówić kto i co konkretnie robi w jakim sklepie uwierz mi że dużo osób z żabki czyta to forum i zaczną się interesować :) I jak naj mniej takich ludzi życzę :)
    ReviewUserIcon
    Caius

    08.09.2022 16:53

    Inne

    Pracownicy żabki uważają się za lepszych od innych nie sprzątają za sobą bywają chamscy i bezczelni
    ReviewUserIcon
    Nmw

    05.09.2022 14:51

    Były pracownik

    Ma ktos kontakt do kierownika regionalnego ze Śląska? Nie dostałam wyplaty za przerobione dni, a infolinia mówi że jest Rodo i nie mogą udzielić takiej informacji????
    ReviewUserIcon
    KRZYSZTOF

    04.09.2022 16:32

    Inne

    W miniony weekend przebywałem w mieście Opole. Zmuszony byłem odwiedzać sklep, a raczej sklepy sieci żabka. DRAMAT .... Czy w ogóle je ktoś koordynuje i nadzoruje ?! Jeżeli tak to należy jak najszybciej zastąpić go kompetentną osobą!
    ReviewUserIcon
    Ed

    02.09.2022 21:25

    Pracownik

    Witam Własciciel zabki na dworcu w krosnie jest bardzo nieprzyjemny poszlem.rozmienic pieniadze 20 zl bo jestem klientem a ten Pan zaczal mi mowic prosze podac magiczne slowo ja mam go prosic jak jakiegos monarchy o rozmienienie pieniedzy ten Pan jest niepowazny spytalem sie go tylko czy ma Pan rozmienic pieniadze dwie dychy na pół
    ReviewUserIcon
    Były ajent

    25.08.2022 13:35

    Były pracownik

    Spirala finansowa unikają płacenia podatków cedują wszystko na ajenta przy zamknięciu (usunięte przez administratora) na naleznych zwrotach
    ReviewUserIcon
    ROPUCH

    26.08.2022 22:33

    Pracownik

    W pełni się zgadzam. Rozliczenia w oparciu o rabaty od obciążających faktur Max co zarobisz to 5000 za pracę kilkanaście godzin 7 dni w tygodniu Za wszystko płacisz z kieszeni. Masa kar i wymagań. Jak Cię zamkną z dnia na dzień to leżysz z opłatami, podatkami itp. Partnerzy jawnie o tym mówią jak mogą zakończyć franczyzobiorcę. Kiedy odchodzisz fowała Ci wszystko co możliwe.
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.09.2022 11:36

    Były pracownik

    Kombinatorzy
    ReviewUserIcon
    Gleo

    01.09.2022 00:09

    Były pracownik

    Powiem tak, pracowałam rok w tej firmie bywali lepsze i gorsze dni, ale to jak zabka traktuje pracowników i ajentów przechodzi ludzkie pojęcie. Braki w organizacji, zamówienia robione na niepotrzebne rzeczy, chorednalnie wysoki VAT , ciągły stres przy weryfikacji i TK. Masz jeden zły dzień i od razu leci po punktach. Nie polecam pracy na pełen etat bo się nie opyla, lepiej znaleźć jakieś Call Center i siedzieć na tyłk u niz latać i rozkładać czasami po 4 palety towaru.

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.