Opinie o Grzegorz Frey Freyus Logistics w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Frey Freyus Logistics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Frey Freyus Logistics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Frey Freyus Logistics w Kraków

Kriss

Zwykły (usunięte przez administratora) bo jak inaczej opisać człowieka, który okrada człowieka z wypłaty. Goście wcześniej doskonale opisali w jaki sposób działa ta firma.

@Kriss

Nie nikogo nie okrada chyba że firma ZASADA TRANS z którą firma Freyus współpracował wysłała z tej firmy wszystko co mogła. Właściciel jak najbardziej w porządku.

Kriss
@Gość

Swoje problemy ze spedycją opisuj na stronie spedycji. Fakty są takie, że wypłat brak a zus nieopłacony. Właściciel wybrał metodę, że nie zapłacili mi to i ja nie zapłacę innym. Jeżeli wiedział, że ma problemy z opłacalnością to mógł zwinąć biznes lub zmienić spedycje, a nie wykorzystywać ludzi.

@Kriss

A Ty zwykły pracowniku jak okradasz swojego pracodawcę z paliwa !!! Jak szefa nie było w firmie z powodów zdrowotnych to wspaniałym kierowcą paliły auta po 40 litrów więc po której stronie jest kradzież !!!

Gosc Nowy wpis
@Kriss

A jak kierowcy okradają firmę z paliwa to juz nikt nie wspomni !!!

Marta Nowy wpis

@staszek jak to brak wypłat? Spóźniają się ? Tylko w tym miesiącu jest taki problem?

Były kierowca Nowy wpis
@Marta

Nie tylko teraz ale zawsze kasa po czasie a ostatniej wyplaty do teraz nie widziałem. Grzesiu to nie tylko (usunięte przez administratora) ale i kłamca i (usunięte przez administratora) Próby dogadania się co do spłaty należności nic nie dają. Prosto w oczy kłamie że jutro coś przeleje i na gadaniu się kończy. Jeszcze słowo do Pana Grzegorza. Prędzej czy później się spotkamy i wtedy Ci już nie będzie do śmiechu.

Kierowca

Polecam tyle w temacie

do kierowca
@Kierowca

To opisz czym cię tak urzekła ta praca, brakiem wypłat czy raczej problemami ze świadczeniami emerytalnymi?

@Kierowca

Ja też polecam. Pan Grzegorz jest Ok i nie było problemu z platnoscią tam jak się umówiłem wypłacił.

Iza Nowy wpis
@do kierowca

Napisałeś o braku wypłaty w Freyus. Zdarzyło się, że nie dostałeś pieniędzy za pracę? Daj znać.

Ja bardzo sobie chwalilem firmę Freyus Logistics. Właściciel bardzo porządny gość. Musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych. Ale polecam wszystkim takiego szefa.

do gość
@Gość

Polecasz ludziom szefa który nie wypłaca wynagrodzenia?

Kierowca
@do gość

Ja polecam mi tam wszystko uregulował. Problemów nie bylo

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grzegorz Frey Freyus Logistics? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
andrzej

Właściciel firmy to (usunięte przez administratora) zalega ze spłatą ogromnej kwoty, której nawet sądownie nie da się odzyskać ponieważ pan G. przepisał wszystko co miał na rodzinę, wiec w sumie nie ma nic. Oficjalnie jest biedakiem, super sobie żyje i śmieje się z naiwnych! (usunięte przez administratora)

Woj

Nie polecam firmy nikomu tyle w temacie

Iza

Czy firma Freyus Logistics, prowadzi obecnie rekrutację? Można się tu dowiedzieć czegoś o pracy w firmie?

Oszukany Kierowca

Uwaga dla nowych kierowców jaki chcę się zatrudnić u frey logistics w Brzesko.(usunięte przez administratora)Dostajesh pensja z wielkim opóźnieniem i na raty. Opłaty drogowe, tankowanie (jak braknie paliwa dojechaćdo firmy, a zawsze brakuje!!!) to za swoje pieniądze,potem czekać miesiąc((....A jak kierowca odchodzi to ostatniej pensji NIE DOSTANIESZ!!! Ominajcie to błoto!!! NIE POLECAM!!!

@Oszukany Kierowca

Firma spedycyjna Zasada to błoto pod którą pracowała firma Freyus Logistics. Stawki za trasy były opłakane. Kto wie to wie. Właściciel to bardzo porządny gość grosza nikomu by nie wziął gdyby poprostu starczyło z wypłacanych frachtow i tyle w temacie !!!

Uważajcie

Radzę omijać tą firmę. Nie wypłacają wynagrodzenia, nie zgłaszają pracowników w ZUS-ie, chcą żeby płacić za paliwo i bramki w trasie ze SWOICH pieniędzy. Auta do zdezelowane trupy. Trasy jakie dostają od spedycji to największe odpady Zasady i najlepiej jakbyś jeździł na magnesie. Na szczęście w porę się dowiedziałem co to za firma i uciekłem.

@Uważajcie

Witam, gdyby kierowcy nie (usunięte przez administratora)paliwa to może byłoby lepiej. Firma ZASADA też zrobiła swoje !!! Chciała firmę Freyus pograzyc wypłacana takie pieniądze że nie starczyło na nic.

kiero

Jeżdżą pod spedycją Zasady w Brzesku. Niesamowita rotacja, kierowcy zmieniają się zazwyczaj co dwa tygodnie. O wypłacie zapomnijcie. Szef obiecuje spłatę, a po jakimś czasie nawet nie odbiera. Kilku kierowców zostało już wyrolowanych, inni idą do PIP i Sądu pracy. Firma idzie raczej ku upadłości.

Frey

(usunięte przez administratora) Brak kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Frey Freyus Logistics - Kraków

Grzegorz Frey Freyus Logistics
  • Brogi 14B