Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska

Kraków

Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska

Opinie o Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska

anonymous

Kupiłem w tej firmie odzywkę do włosów dla mojej dziewczyny, 12W1 SMART TOUCH MONTIBELLO 400- jest beznadziejna . Oczywiście nikt nie musi się tłumaczyć dlaczego zwraca zakup. W tej firmie jest widać inaczej, gdyż właścicielka dzwoni do mnie i próbuje krzykiem i złością wyperswadować zwrot . Nie polecam !

Jowita
@anonymous 12.09.2018 04:37

Już Allegro pokazało Ci gdzie jest twoje miejsce w szeregu ! Jesteś żałosnym, niedouczonym frustratem który w życiu nic nie osiągnął i nie osiągnie bo jest tak śmieszny ze nawet nie chce się zniżać do twojego żałosnego poziomu bo pokonasz mnie doświadczeniem w byciu NIKIM ! Używane kosmetyki możesz oddawać w tej swoje małej miejscowości, może ktoś się zlituje nad tobą ! P.S. Znajde jeszcze jeden wpis i tak jak obiecałam na forum Allegro, sprawa znajdzie finał w sądzie !

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska w mieście Kraków? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw opinię o Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska