Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska

Adres: Strzelców 7 lok. 41, 31-422 Kraków

NIP: 9441972228 REGON: 120353180

1 1 4 5 1

Opinie o Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktor

@anonymous Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania? Wszelkie uwagi skierowane do firmy trzeba pisać na właściwy adres!!

anonymous

Kupiłem w tej firmie odzywkę do włosów dla mojej dziewczyny, 12W1 SMART TOUCH MONTIBELLO 400- jest beznadziejna . Oczywiście nikt nie musi się tłumaczyć dlaczego zwraca zakup. W tej firmie jest widać inaczej, gdyż właścicielka dzwoni do mnie i próbuje krzykiem i złością wyperswadować zwrot . Nie polecam !

Jowita
@anonymous

Już Allegro pokazało Ci gdzie jest twoje miejsce w szeregu ! Jesteś żałosnym, niedouczonym frustratem który w życiu nic nie osiągnął i nie osiągnie bo jest tak śmieszny ze nawet nie chce się zniżać do twojego żałosnego poziomu bo pokonasz mnie doświadczeniem w byciu NIKIM ! Używane kosmetyki możesz oddawać w tej swoje małej miejscowości, może ktoś się zlituje nad tobą ! P.S. Znajde jeszcze jeden wpis i tak jak obiecałam na forum Allegro, sprawa znajdzie finał w sądzie !

TakNie

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska w mieście Kraków? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

TakNie

Zostaw opinię o Studio Urody Sunset Jowita Pawłowska - Kraków

Chcę opublikować: