Opinie o AZTECH STAHLHALLEN w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AZTECH STAHLHALLEN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AZTECH STAHLHALLEN o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AZTECH STAHLHALLEN w Kędzierzyn-Koźle

Hela Nowy wpis

Hmmm jak to jest, że firma nie ma żadnych ofert rekrutacyjnych obecnie. Bo weszłam na ich stronę i napisali że np. projektują i produkują maszyny jak np. kruszarki. Ale kto to robi, skoro nie ma nawet zakładki kariera u nich. Czy wiecie, gdzie są ogłoszenia internetowe np. do pracy jako pomoc biurowa, administracyjna??

Tomek Nowy wpis

Ciągle ogłoszenia o pracę świadczą chyba o czymś. Często się pracownicy zmieniają.

Dawid Nowy wpis

Moim zdaniem dbają o pracowników jak na nasze realia to dobrze ale wydaje mi sie , że tylko o tych co dają coś od siebie . Pensja miesięczna z tego co wiem to minimum 4000 zł na rękę na każdym możliwym stanowisku. Warunki socjalne dobre.

Bożena Nowy wpis

A laptopa też sama musiałaś sobie kupić? Takiego do pracy. Bo jeśli nie, no to wychodzi na to że jednak coś dają. A nie każdy używa myszki...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aztech Dominika Polak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Robert

Stawki mają normalne jak na nasz rynek pracy tzn. około 18-22 zł na rękę za godzinę w zależności czy pracujesz przy konstrukcjach, maszynach czy kontenerach. Praca po 10 godzin dziennie, ubrania robocze dają, szatnie są nowe i ogrzewane hale. Pracownicy na hali produkcyjnej byli w porządku. Czekam na info o przyjęciu także jak coś to napiszę jak wygląda praca w realu.

@Robert

A nadgodziny- czy są sprawiedliwie rozliczane? Piszesz o pracy po 10 godzin dziennie, przez ile dni w tygodniu? Od dawna pracujesz w Aztech?

Xxx
@Honorata

Nie.

Xxx

Banda (usunięte przez administratora) Brak nadgodzin brak u ubpieczenia. Lipa straszna nie liczą się z ludźmi nie polecam. Każdy pracuje na innych zasadach urlop płatny 100zl. Umowa na najniższa krajowa. 0 poszanowania dla pracownika. Zachorujesz już chcą cię wywalic

Anula

Nie zgodzę się z tą opinią a w szczególności z opinią na temat szefa. Jest to właśnie człowiek z zasadami i zależy mu na ludziach. Polecam pracę w tej firmie.

Michal

Bylem dzis na rozmowie o prace i nawet jest w porzadku. Wydawalo sie ze kierownictwo „normalne”. Suwnice jakies sa, szatnie nowe. Podobno sa po jakis odnowieniach hal i sprzetu.

Edyta
@Michal

A jak wygląda rozmowa o pracę w Aztechu? Jakie tematy są na niej poruszane? Jest prowadzona na luźno czy bardziej pracodawca skupia się na sprawdzeniu kandydata? Czy obecnie pracujesz już może w firmie? Ile czasu czeka się na jakiś feedback?

Damian

Witam, wstępnie firma wydaje się porządna. Dosyć duży ruch był za zakładzie i dużo remontów w trakcie. Potwierdzili na rozmowie umowę o pracę. Godziny od 6 do 16 od poniedziałku do piątku. Ogólnie wrażenia pozytywne.

Przemysław
@Damian

Brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie? Pytam bo tak aktualnie zrozumiałem Twój wpis. Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakich pytań można ogólnie spodziewać się podczas całej rozmowy? Chcę to ustalić i liczę, że właśnie dzięki Tobie uda mi się to dowiedzieć. Otrzymałeś również informację, ile dokładnie za pracę w tym miejscu będziesz mógł zarobić? Napisz, proszę.

@Damian

Hej @Damian, dzięki za opinię, bardzo pomocna. A zespół w Aztechu-jaka panuje w nim atmosfera? Komu bezpośrednio podlegałeś? Mam nadzieję, że podzielisz się widzą:)

Honorata

Jakie wyzwania niesie ze sobą praca w Aztech? Piszcie wszystko, co przyjdzie Wam do głowy, zachęcam zarówno byłych, jak i obecnych pracowników. Chcę wyrobić sobie niezależną opinię o firmie.

Darek

Podpowiedzcie czy są aktualnie szanse na pracę? Coś może o samej rekrutacje jak przebiega i czy jest trudno?

Mateusz

Czy nadal dla spawacza jest jedna zmiana od 6 do 16?

Janusz byznesu

Praca spawacza: PLUSY: - jedna zmiana( od 6 do 16?) - pomocni pracownicy MINUSY: - brak umowy (robisz na czarno 2 tygodnie) - brak stołówki ! - brak szatni (na wąskim korytarzu kilka szafek, bez ławek) - brak suwnicy/żurawia (kratownice przenosisz ręcznie) - brak stoperów, ubrań roboczych - kompletny brak organizacji ! Po próbkach wytrzymałem godzinę, szkoda zdrowia.

Aztech
@Janusz byznesu

- brak umowy - przez dwa tygodnie jest umowa zlecenie w okresie probnym. (usunięte przez administratora) - brak szatni - przepraszamy ale u nas przychodzi sie do pracy, a nie posiedziec w szatni na lawce - tak jest brak suwnicy i jest to ciezka, fizyczna praca ale za to dobrze platna - ubrania robocze dajemy po okresie probnym, poniewaz wlasnie unikamy sytuacji, gdy ktos ucieka po godzinie w nowych ubraniach, bo sie boi pracy -mysle, ze pan Janusz pomylil brak organizacji ze zbyt duza liczba wydarzen w jednym czasie, za ktora nie mogl nadarzyc.

Janusz byznesu
@Aztech

Normalnie nie odpisywałbym, ale za odwoływanie się do mojej wiedzy i "nadążania" (nadąrzyć - błąd ort.) - nie zostawię tego tak. Osobiście jestem ciekawy czy odpowiadając na mój post, ktoś chciał pogrążyć siebie (firmę?) czy mnie? Ale do rzeczy: 1. za brak pisemnego potwierdzenia warunków umowy pracodawcom grożą kary grzywny na poziomie od 1 do nawet 30 tys. zł 2. ciągłość i powtarzalność pracy oraz ustalone godziny pracy (a takie są podane w ogłoszeniu o prace) - za to nie może być stosowana umowa zlecenie. Musi to być umowa o pracę, inaczej jest to wykroczenie. 3. W szatni na ławce to można sobie przysiąść, gdy człowiek chce się przebrać. Nikt tutaj nawet nie wspomina o "siedzeniu sobie w szatni na ławce". Zresztą, o czym tutaj jest mowa, skoro nawet tej szatni nie ma? 4. pracodawca jest zobowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach albo pracownikowi używającemu własnej odzieży i obuwia roboczego, pracodawca wypłaca ekwiwalent pieniężny w wysokości uwzględniającej ich aktualne ceny - nic takiego nie miało miejsca. 5. w ogłoszeniu o prace pracodawca określił górną granicę wieku kandydata na spawacza – do 50 lat. Jest to przejaw dyskryminacji bezpośredniej. Podsumowanie: Obecnie warunki pracy przypominają, Ukraińskie przedsiębiorstwo nastawione na wyzysk. Ja rozumiem, że w Polsce nie jest łatwo prowadzić biznes ze względu na podatki i biurokracje, ale na miłość boską inwestowanie kilka tysięcy w szatnie/jadalnie/żuraw dla pracowników przyniesie mniejszą rotację i lepsze samopoczucie pracodawcy. Domyślam się, że kwota to pikuś dla jednego z wiodących producentów maszyn dla przemysłu i hal namiotowych. Dziękuję i oczekuję zmian.

Janusz
@Aztech

Ciekawe czy do sprawy szatni podobnie szanowny pan też odniosły się taka odpowiedzią do sanepidu. Sprawę trzeba zgłosić sanepidowi jeśli chodzi o szatnie, ubrania i umowa do pip. Tyle w temacie

Aztech
@Janusz

Sanepid i PIP kontroluje nas na bieżąco i nie ma problemu z szatniami i umowami, bo one po prostu są. Nie wiem dlaczego ktoś traci czas na psucie wizerunku firmy.

Rafał

Dobrze płatna?przy tylu godzinach wszedzie zarobił by tyle?! Zarobil by i zrobil więcej ale ze przelożony ma gdzies prosby pracowników to inna sprawa,wszyscy ręcznie szarpią tony konstrukcji a widlaki stoją obok, zero 50%zero 100% kazdy dzień to ciężka harówa,zero szacunku do pracownika,są kamery także nie idzie ''posiedziec na ławeczce nawet jakby byla'' ale jak przychodzi do rozliczenia to cie pytają!z kad tyle godzin?co robiłes? I nie liczą połowy godzin na które cìężko zapracowaleś!!!

Dokladnie kiha nie robota jestes spawaczem malarzem i tragarzem w jednym nikt niema obiecanych 19zl. 2godziny spawania 8godzin przerzucania ton konstrukcji! Wszystko ręcznie! Zero ubrań,zero narzędzi,jak nabijesz godzin to ci z metra rozliczą...jak narobisz metrów to ci za godziny policzą! Nigdy niewiesz za co ile dostajesz,nigdy nic sie nie zgadza!odradzam omijajcie!

Magda

@mariusz napisz coś więcej o tych zarobkach?

Firma transportowa

Brak zapłaty za zrealizowany transport, ciężko z kontaktem, 2 miesiące po terminie i cisza. Niepolecam.

Mariusz

Solidna firma niezłe zarobki miła atmosfera Dynamicznie rozwijająca się spółka

Patryk

Jak na nasze miasto to dobrze płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o AZTECH STAHLHALLEN - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w AZTECH STAHLHALLEN?

Zobacz opinie na temat firmy AZTECH STAHLHALLEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AZTECH STAHLHALLEN?

AZTECH STAHLHALLEN
  • Powstańców 70