Opinie o Artur Balicki Firma Handlowo-Usługowa Artbud w Zielona Góra

counter
Bożena Nowy wpis

Firma Artur Balicki zajmuje się sprzedażą bram garażowych, przemysłowych, drzwi stalowych, automatyki do bram garażowych i wjazdowych, stolarki okiennej. Jak widać zakres usług jest duży, zatem zapytam o rekrutacje, bo nigdzie nie widzę informacji o ofertach pracy. Czy rotacja pracowników jest duża? Pracodawca oferuje przejrzyste warunki umowy i gwarantuje benefity pracownicze?

Grzegorz K z Zagan Nowy wpis

Coz...Jestem bardzo zadowolony z tej firmy.Solidna firma mozna naprawde im zaufac. Z firmy zamowilem brame z przeszkleniem na auto pilota.Brama naprawde chodzi prawie bez glosnie. Fachowcy naprawde profesjonalnie podeszli do montazu.Bardzo Cie ciesze a w szczegolnosci z koordynatora Pani Agnieszki ktora pilotowala do konca akcja montazu.Wspaniala kobieta uprzejma i mila .Polecam to firme i niechce innej,poniewaz jeszcze mam do zalozenia 4 bramy.Polecam firme Grzegorz Kielb

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Artur Balicki Firma Handlowo-Usługowa Artbud w mieście Zielona Góra? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Balicki Firma Handlowo-Usługowa Artbud - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad