Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kros-Par Grażyna Kaźmierczak

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kros-Par Grażyna Kaźmierczak

Elżbieta

Firma godna polecenia , uczciwa , terminowa i solidna . Ceny przystępne oraz bardzo dobra jakość wykonanej usługi . Firma dostarczała podłogę drewnianą z montażem u mnie w domu w Niesulicach . Polecam !!!

Julita

Firma Krospar dostarczała materiał podłogowy i wykonywała usługę w naszym domu w Borowej k/ Wrocławia. Pełen profesjonalizm . Polecam firmę.

Marek

Polecam firmę Krospar . Solidna , terminowa i uczciwa.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kros-Par Grażyna Kaźmierczak - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kros-Par Grażyna Kaźmierczak