Opinie o Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk w Olsztyn

Pracodawca Nowy wpis

Odpowiedź Pracodawcy: Każdy pracownik podejmujący zatrudnienie w naszym kraju ma zupełną wolność w wyborze Firmy, miejsca, stanowiska oraz długości pozostawania w stosunku pracy w wybranej organizacji. Mobbing to bardzo mocne określenie pewnych działań i wszelkie jego przejawy powinny skutkować natychmiastową reakcją tj. wypowiedzeniem umowy o pracę oraz zgłoszeniem do odpowiednich instytucji. Z historii naszej Firmy wynika, iż Pracownicy pozostawali w wieloletnim zatrudnieniu oraz mieli możliwość powrotu do pracy np. po urlopie macierzyńskim. Na ten okres miejsce Pracownika zajmował zatrudniony zastępca. Wszyscy Pracownicy naszej Firmy mają takie same prawa, a zakres obowiązków jest ustalony wg zajmowanego stanowiska. Pracownik w naszej Firmie może korzystać między innymi z: - dostępu do materiałów szkoleniowych w różnych formach (papierowa, elektroniczna) - wyboru narzędzi pracy (np. fotela, monitora, lampy, akcesoriów biurowych, nawet w wybranym ulubionym kolorze) - uczestniczenia w szkoleniach zarówno twardych branżowych jak i miękkich (Pracownik sam wskazuje interesujące Go szkolenia do ustalonego limitu i uzgadnia tzw. Plan szkoleniowy na dany rok). Wszelkie odbyte przez dotychczasowych Pracowników Firmy szkolenia mają udokumentowanie w postaci certyfikatów znajdujących się w dokumentacji pracowniczej - zespołowych szkoleń on-line w miejscu pracy umilonych poczęstunkiem - możliwości dostosowania do pracy zdalnej – jeśli jest taka potrzeba. Nawet w okresie pandemii wszyscy Pracownicy samodzielnie wybrali pracę stacjonarną zamiast home office - wybrania własnych godzin pracy w ramach godzin otwarcia biura - pakietu ubezpieczeń na życie i medycznych, finansowanych w całości przez Pracodawcę - świętowania wszelkich uroczystości jak święta, urodziny, rocznice Firmy, Dzień Księgowego - wspólnych wyjść do restauracji, teatru, na spotkania organizowane w ramach przynależności Firmy do różnych organizacji, udokumentowanych w Kronice Firmy - fundowanych kilkukrotnie w ciągu roku obiadów i różnych poczęstunków. Pracownicy składają zamówienia na artykuły spożywcze dostępne w biurze wg własnych preferencji - pełnego zaplecza kuchennego, gdzie Pracownicy mogą przygotowywać gorące posiłki w ciągu dnia pracy, z czego z zadowoleniem korzystają - drobnych prezentów – zawsze z okazji świąt oraz innych okazji: ukończenia studiów, urodzenia dziecka, Dnia Dziecka, Dnia Księgowego - swobodnej atmosfery pracy i własnego zarządzania powierzonym zadaniami. Oczekiwania Pracodawcy względem Pracownika: - odpowiedzialność za wykonywanie zadań na wybranym stanowisku pracy - systematyczne zgłaszanie powstających problemów, nie zamiatanie ich „pod dywan” (wspólnie możemy więcej!) - stały rozwój Pracownicy naszej Firmy byli i są uśmiechnięci, co potwierdzają Klienci Biura. Działamy w oparciu o Misję, Wartości Firmy i tzw. Kodeks Honorowy przygotowany zespołowo przez Pracowników Biura. Misja Firmy: Indywidualne podejście do Klienta. Odciążenie podatnika w sposób kompetentny w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa finansowego / podatkowego Wartości Firmy: Terminowość, Lojalność, Dokładność, Rzetelność, Empatia, Odpowiedzialność, Pozytywna Energia Posiadamy w swojej Kronice zdjęcia dokumentujące uroczyste przygotowanie rocznicy Firmy przez Pracowników, z kolorowymi balonami, złotymi cyframi, ciastem i szampanem - jako prezent dla Pracodawcy. Zamieszczanie bezpodstawnych treści o kimkolwiek na publicznych platformach nie jest bezkarne. Rozwiązaniem tego typu zachowań zawsze może być droga sądowa. z wyrazami szacunku Pracodawca

jest ok?

no właśnie, może ktoś coś podpowie jak atmosfera w tej firmie?

Ktoś Nowy wpis
@jest ok?

Atmosfera? To wszystko zależy od tego jakim typem osoby się jest. Jeżeli ktoś jest lizusem to ma tam bardzo dobrze, jeżeli potrafi bronić swoich racji to jest napiętnowany. Praca w tej firmie nie jest od-do wymagane są charytatywne nadgodziny, szkolenia najlepiej w czasie wolnym, nierówne traktowanie i przejawy mobbingu ze strony właściciela.

Wg Nowy wpis
@Ktoś

Jest to świeża opinia czyli ktoś dopiero odszedl stamtąd? Zastanawiam się nad zmianą pracy i mam tam rozmowę. Chyba dzięki tej opinii zrezygnuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk
  • Dolna 16