Opinie o Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman w Nysa

Witam, czy ostatnie opinie oznaczają, że praca w biurze nie jest możliwa? przeglądam Nysę po prostu za czymś dla siebie a teraz niedawno ktoś napisał, że „to już koniec”. To sprawdzona informacja? Co z pracownikami w takiej sytuacji?

OBS

Przecież Zimmerman to wręcz podręcznikowy przykład polskiego Januszexu. Obiecuje złote góry, a później okazuję się, że on do tego interesu dokłada, a wy wypłatę chcecie.

Marcinoo Nowy wpis
@OBS

Szkoda gadać nie polecam wykańczalnia kręgosłupa szef ciągle gada że musi dokładać do interesu minus. Pan Andrzej Kierowca wszystko jest robione pod niego on ma same zrzuty wody a inni same schody nie polecam

Żyd Nowy wpis
@OBS

Taka jest prawda pieniądze z innego biznesu przerzuca a dokłada do swoich niewypałów tylko dotacje brał ale to już koniec .Zabral biznes z garbarni państwowej razem z kierownikiem rozłożyli porządną firmę biznesmen roku układów

Było tu kiedyś napisane, że wszystko robi się pod kierowcę, dalej tak jest? szukali kiedyś kogoś do siebie za kolko i ciekaw byłbym czy w tym roku także oferta się zjawi? Najlepiej do wiosny? Jak teraz praca przy tych pojemnikach wygląda? jak są ciężkie?

Magdalena

widziałam, że ktoś pisał o Szefie, że jest "spoko", a wiadomo w sumie czemu? ;) Chodzi tu także o stawki czy samą atmosferę? Na jakie wynagrodzenie można tu tak właściwie liczyć?

Lukii
@Magdalena

Auta wraki nie ma czym jeździć brak słów, na rozmowie mówi że jest jedna trasa A robi co innego czyli 2 3 trasy , jak coś chce to jest fajnie nie polecam, wszytko jest robione pod jedną osobę

@Lukii

to w którym miejscu jest to wspomniane wcześniej "spoko"? A definicja wraku to jaka jest? Pytam, bo na morzu to się nie znam... Model i rocznik? I jak z serwisem?

Marcinoo
@Magdalena

Najnisza krajowa A wymagania jak byś nie wiadomo ile zarabiala nie polecam

@Marcinoo

Zarobić dużo zawsze jest fajnie. No ale skoro piszesz o jakichś wymaganiach, których podobno tak dużo to czemu ich nie doprecyzujesz? jakieś konkretne zadania i czynności? Coś wychodzi ponad standard? Jeśli tak to co?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mateooooo

Spoko Szef Wojtus polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman - Nysa

• Jak się pracuje w Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman?

Zobacz opinie na temat firmy Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman?

Aquator Dystrybucja Centrum Podróży Aquatour Wojciech Zimmerman
  • Królowej Jadwigi 6A