Opinie o Mikodom w Otmuchów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mikodom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikodom o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikodom w Otmuchów

tomasz Nowy wpis

to mała firma, chyba nikogo nie szukają.. aczkolwiek mają szeroki zakres działań : "zawieranie umów na energię elektryczną oraz usługi dwóch banków: Alior Bank i Meritum Bank"

czip Nowy wpis

umowy na energie eektryczna ... po zaobaczeniu ogloszenia o prace to wydawalo sie mi wsystko spoko ale teraz to juz nie wiem co otym sadzic jeszcze jak sie poczyta co tutaj piszecie. to na pewno nie mozna miec pewnosci ze to dobre miejsce do rpacy ale nie chce nic przekreslac. mam nadziejez e ktos wytlumaczy mi jak firma dziala

Elwik Nowy wpis

Z tego co widzę to praca w tej firmie polega na typowej akwizycji - dobrze myślę? Praca w tej firmie jest dobry dla ludzi z Otmuchowa i okolicznych wiosek, bo podejrzewam, że nikt z większego miasta nie będzie chciał pracować i dojeżdżać do mniejszych miejscowości -chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Tomuś Nowy wpis

Wszystkich przestrzegam przed tym Panem, wydaje Mu się, że jest jedynym Biznesmenem, który daje pracę w okolicy, ale nie wspomina jakim potrafi być krętaczem i manipulantem...Mydli oczy, potrafi być uprzejmy, jedynie dla własnych korzyści! Omijajcie go szerokim łukiem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mikodom? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
zenon

ciężko jest z tym...to jak walka z wiatrakami...ekwiwalent za urlop jest liczony nie tak jak powinien być.Tam jest wolna amerykanka.Boss tego bałaganu nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy robi z ludzi głupków potrafi obrazić wszystkich pracowników wyzywa (usunięte przez moderatora).Bazuje na tym że przyjmuje ludzi podzwonią po kontaktach a jak im się nie podoba to niech sobie idą ale robota i tak jest zrobiona bo nawet jak ktoś się uczy to wykonuje pracę więc za nic nowicjusze zrobią robotę a potem i tak odchodzą

Planuje rozpocząć prace u tego pana. zaproponował mi umowe zlecenie na tydzień a później umowe o prace. Czy to prawda czy zwykła ściema? proszę o jakieś informcje.

zibi

zgadzam się z poprzednimi opiniami jest niewypłacalny,(usunięte przez moderatora)nie mówi prawdy ma o sobie mniemanie wielkiego biznesmena a w zasadzie to jest Clownem.

flaming

Niewypłacalny, ludzi traktuje przedmiotowo,zasady fair play są dla tego pracodawcy OBCE,

Stop Oszustom

Nierzetelny i nieszczery pracodawca, niewypłacalny, robiący swoich pracowników w przysłowiowego balona, traktuje ludzi nie fair, karierowicz, idący po trupach! Odradzam pracy u Pana(usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mikodom - Otmuchów

Mikodom
  • ul. Szkolna 3 lok. 5