Opinie o Monika-Trans Sławomir Syrocki w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Monika-Trans Sławomir Syrocki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Monika-Trans Sławomir Syrocki o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika-Trans Sławomir Syrocki w Elbląg

Małgorzata Nowy wpis

Kolejny raz korzystam z usług przewoźnika Monika-Trans i za każdym razem jestem bardzo zadowolona: Towar dowieziony w nienaruszonym stanie i oczywiście na czas, kontakt idealny, wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Naprawdę bardzo rzetelna, kompetentna i "ogarnięta" firma transportowa. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję.

Roland J. Nowy wpis

Przesyłki dostarczone zgodnie z umową, bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem.

Marcin S. Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie co prawda kilka miesięcy ale nie narzekałem. Umowa o pracę może podstawa bez szału ale jak się jeździ to narzekać nie mozna (płatne dodatkowo za km) Od szefa ok 6tys. ale za pomoc w rozładowaniu itp - dogadujesz się indywidualnie z klientem to można w funtach dobrze dorobić :) ja miałem średnio ok. 2-3 tys. dodatkowo - ale może za mało brałem :p. Polecam bo przynajmniej nowymi autami ze spaniem się jeździ a nie jakimiś gruchotami. Teraz CE+E przeszedłem na tiry.

Tadeusz Z Nowy wpis

Fantastyczna komunikacja i bezpieczny dowóz towaru. Polecam serdecznie

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Monika-Trans Sławomir Syrocki na stanowisko Zatrudnię kierowcę/kuriera kat.B trasa PL-UK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Sebastian G

Szybko i sprawnie, komunikacja na każdym etapie zlecenia, serdecznie polecam.

Mania

Jestem pod wrażeniem- pierwszy raz a ściągam już trochę rzeczy z UK, trafiła mi się tak rzetelna firma!!

Janusz

Obiektywna opinia (4x) kierowców. 1:szef nie szanuje kierowcy i klienta 2:obiecuję na rozmowie wstępnej gruszki na wierzbie,gwarantuje podwyżki. 3:W razie uszkodzenia towaru kierowca odpowiada z własnej kieszeni choć jest 0cp z którego tak naprawdę nie korzystają bo później wzrasta składka a uszkodzenia wynikają z tego że trzeba ładować towar do oporu pod sam sufit. 4.zanim wyjedziesz z firmy już jesteś spóźniony kilka godzin,wieczna presja czasu,stres,brak organizacji pracy .głównie jazda od rana do nocy. 5.umowa-najnizsza krajowa a w rzeczywistości masz stawkę od kilometra 0.25 groszy bez jakiej kolejek podstawy (umowa to fikcja) ponieważ z kilometrów które zrobisz odcinają ci składki i ZUS. 6.przy rozliczeniu z (szefem) szuka powodów za co może uciąć wyplate (przekroczenia prędkości i uszkodzenia towarów). 7.brak organizacji pracy polega choć by na tym że w dniu wolnym nie możesz sobie niczego zaplanować bo o godzinie 21 dostajesz informację że musisz się pojawić rano w firmie aby wyjechać w trasę,co jest nie możliwe aby przygotować się w trasę. 8.w dniu wolnym jedziesz do serwisu i tracisz cały dzień (stanie za darmo)i czekanie na odbiór auta a (szef) za to nie płaci. 9.auta jeżdżą wiecznie przeładowanie i w razie kontroli w trasie o stwierdzenia przeładowania przez jednostki kontrolujace typu (polisa.bag.zoll.itp)stoisz za darmo i czekasz aż ktoś przyjedzie z odsieczą. 10.bylismy jeździliśmy zalujemy

Monika-Trans
@Janusz

LESIA / Aleksander / Janusz . Panie łukaszu L. (trzech osobach) , naprawdę prawdziwy z ciebie Janusz polskiej rzeczywistości . Z tego co wiem to ty wiozłeś ten towar do Pana P. Chcesz wiedzieć jak sprawa się skończyła , się nie skończyła, trwa dalej , a przy twoich durnowatych wpisach zastanawiam się czy naprawdę nie przedstawić dokumentów ,że to ty wiozłeś i odpowiadasz za ten towar i wtedy ja bym miał spokój , a ty wreszcie byś naprawdę za to beknął.. Co jest też nie prawdą, że nie dajemy ubezpieczenia , ubezpieczenie Pan dostał , a co poszło z tym nie tak to ja nie wiem. -Piszesz ; krętacze , cena umówiona inna cena przy odbiorze-ostrzegam ; Jeżeli naprawdę ci zależy mogę zgłosić zawiadomienie o przestępstwie ; (usunięte przez administratora) , matactwa i nielegalny pobór pieniędzy od klientów monika-trans na szkodę tej firmy [ posiadam oświadczenie Pana z MAIDENHEAD od którego pobrałeś nielegalnie pieniądze za przeprowadzkę i od innych osób za transport paczek i itp. na szkodę monika-trans. CDN... -Piszesz szef nie szanuje kierowcy i małe wypłaty i gorzej niż w obozie ; To ja mam pytanie do ciebie ,dlaczego pięć razy zwalniałeś się do lepszych prac i nawet za granice , a po jakimś czasie wracałeś jak bumerang a ja głupi cię przyjmowałem. ŁUKASZU L. jeżeli naprawdę chcesz możemy nawet jutro zrobić zgłoszenie na policji , bo już jedną sprawę mam z pracownikiem , wiec to dla mnie nie nowość. Naprawdę żałuje ,że jak zostałeś zwolniony nie dałem ci dyscyplinarki. Dlaczego zawsze jest tak ,że osoby zwolnione za coś ,mają najwięcej roszczeń online , a przy rozmowie w cztery oczy odbiera im mowę i "trzęsą" się jak galareta. Pozdrawiam Monika-trans

lesia

fatalna jakość usługi, fatalny kontakt z dyspozytorem-katastrofalna jakość dostarczenia powierzonego mienia, inna cena umówiona inna cena przy odbiorze-ostrzegam nie polecam odradzam. szkoda waszych nerwów-jednym słowem krętacze i (usunięte przez administratora)

zainteresowana
@lesia

szkoda ,że osoba pisząca nie potrafi podać konkretów, oszczerstwa każdy pisać może...

Monika-Trans
@lesia

Marcin B

Caly proces od zorganizowania dokumentacji do odbioru przesylek przebiegl sprawnie i to pomimo kilku utrudnien ktore nie mialy wplywu na caloksztalt uslugi. Komunikacja rowniez na przyzwoitym poziomie wiec polecam firme Monika-Trans. Dziekuje za pomoc.

Zadowolony klient

Polecam tego przewoźnika, bardzo dobry kontakt, usługa zrealizowana bez problemu.

On

@Janusz czyli co, cała pensja to tylko zliczenie kilometrów? naprawdę nie ma podstawy do tego??

Janusz
@On

To (usunięte przez administratora)-trans, daj sobie spokój bo naprawdę nie warto sobie głowy nimi zawracać. Zostaniesz wykorzystany na maxa i jeszcze za byle co ci potrąci

Poszkodowani
@Janusz

Wszystkie wpisy to czysta prawda szkoda że tu wcześniej nie zajrzeliśmy tylko po fakcie

Elo
@Janusz

Polecam w stu procentach. Awanturniczy pijaczyna z szefa, ewidentnie nie daje rady na zadnym froncie. Chamski dla klientow, nie odbiera telefonow, okrada pracownika z jego ciezko zarobionych pieniedzy, a do tego bezmozg.

monika-trans
@Elo

Pozdrawiam  pracownika roku wojciecha  i dziękuje za opinie , naprawdę z ciebie (usunięte przez administratora) . Chyba bardzo serce boli. Bardziej dlatego ,bo skończył się; - (usunięte przez administratora) transport (usunięte przez administratora)firmowym autem z Holandii- policja też o tym wie -  kradzież klienta rzeczy z przeprowadzki - zgłoszone na policje przez klienta i przeze mnie - bezpodstawnie  wydawane pieniędzy firmowych - dyscyplinarne świadectwo pracy Jeżeli chcesz wiedzieć  policja jeszcze nie zamknęła sprawy machania nożem przede mną - doszła sprawa z klientem i Holandią. Pozdrawiam Elo Ja też będę ciebie wszędzie polecał . Szczególnie twoją prostotę i wulgarne  słownictwo  . Jak tylko będę mógł zawsze pomogę ci w poszukiwaniu pracy [ z tego co wiem tego samego zdania jest twój były pracodawca z pizzeri]. Oj  oj odcięcie od siana i trawy  naprawdę boli - PS. Wszyscy pracodawcy już wiedzą ,że masz bogatą kartotekę?..............

Jay K.

Normalny

Pracuje tam od kilku miesiecy jest ok. Nic nie wiem o kilometrach , zaplata to podstawa i do tego dniowka , naprawde wychodzi spoko. Wszystkie oplaty i zus placi firma . Kilometry -to jakas bzdura.....

Lidia
@Normalny

Cześć, wspomniałeś, że wypłata w firmie składa się z podstawy plus dniówki i wychodzi to naprawdę spoko. Czy mogłabym się mniej więcej dowiedzieć jakie są to kwoty? Na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w Monika-Trans Sławomir Syrocki?

Elo
@Normalny

Fajfusie cholerny, przestan sobie wypisywac pozytywne komentarze.

Helena

Widzę, że do tej pory publikowane były tutaj głównie opinie klientów, przynajmniej w ostatnim czasie. Mnie jednak interesuje opinia pracowników, którzy chcieliby powiedzieć, jak się tam pracuje. Szczególnie pod kątem traktowania pracownika. Jak to oceniacie?

@Helena

Jako były lojalny i rzetelny pracownik tej firmy - pozwolę sobie powiedzieć kilka słów. Zacznę od warunków umowy. Podstawa z najniższej umowy o pracę plus 100 zł za każdy dzień wyjazdu, co jest śmiesznymi pieniędzmi porównując do innych firm. Pracodawca wymaga jazdy od wczesnych godzin porannych, aż do wieczora. Na samym początku, tj. do drugiej trasy współpraca układała się dość dobrze. Później zaczęły się komplikacje. Szczerze, to szkoda mi czasu żeby wracać do tych czasów, gdy pracowałem dla tego chytrusów i alkoholików. Pozdrawiam i nikomu nie życzę współpracy z tymi ludźmi. Ani jako pracownik, ani jako klient.

Rafal

Excellent and reliable service, very helpful staff.

Lukasz

Telewizor dotarł bez problemu, profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt polecam tego przewoźnika.

Łukasz

Treść komentarza: Przewoźnik godny polecenia

Chcielibysmy razem z mezem podziekowac firmie Monika-trans za bezpiczne przewiezienie naszych mebli i rzeczy do Polski. Wszystko poszlo szybko i sprawnie.Troche bylo to stresujace dla nas cala sytuacja z przeprowadzka i pozamykaniem wszystkich spraw w Szkocji. Dzieki Pana pomocy z dokumentami tez udalo sie wszystko pomyslnie. Napewno będziemy polecac firme Monika-trans ???????? Pozdrawiam z naszej Polskiej ziemi Karolina ????????????❤️

Krystian

Transport nie mógł się odbyć z powodu rezygnacji z wysyłki przez nadawę z UK (zakup na ebay) w dniu planowanego transportu. Mimo tych zawirowań i niedogodności firma bez problemu zarzuciła realizację zlecenia oraz bezinteresownie służyła radą. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Monika-Trans Sławomir Syrocki - Elbląg

• Jak się pracuje w Monika-Trans Sławomir Syrocki?

Zobacz opinie na temat firmy Monika-Trans Sławomir Syrocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika-Trans Sławomir Syrocki?

Monika-Trans Sławomir Syrocki
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Nizinna 50
    82-300 Elbląg