Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Opinie o Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Filtruj opinie po kryteriach:

Przedsiębiorca
 Opinia

Współpracuje z tą firmą już od dłuższego czasu. Składając zapotrzebowanie na transport lub wysyłając zapytanie ofertowe zawsze otrzymuje konkurencyjne stawki i auta postawione na czas. Wszystkie transporty realizowane z firmą U. T. Maksymilian Wieczorek były wykonane rzetelnie i bez żadnych problemów. Na uwagę również zasługuje fachowość i doskonałe relacje biznesowe ze strony spedytorów. Z czystym sumieniem polecam tę firmę.

Tak1Nie1
Niezadowolony klient
 Opinia

Zamówcie transport to sie przekonacie jak działają. Polecam usługi(usunięte przez administratora) Na początek wysyła 1000 maili jaki to wspaniały. Pózniej niby podstawia auto które nigdy nie przyjeżdża a jak juz jesteś pod ścianą bo klient chce towar to proponuje droższy transport ale na teraz. Jak zaczniesz sie awanturować to opisze Cie na wszystkich portalach internetowych jaki z Ciebie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), będzie nękał smsami jak i mailami z dziwnych kont mailowych myśląc, że jest sprytny i nieuchwytny. Naprawdę mogę polecić. Wspaniała zabawa i mile spędzone wieczory oraz niedziele czytając smsy i maile (usunięte przez administratora)

Tak3Nie2

neutralnanegatywnapozytywna
Profesor
@Niezadowolony klient 05.04.2019 22:35

Zadaniem spedytora jest pozyskiwanie klientów w tym również kontakt drogą pocztową. Skoro otrzymał Pan 1000 wiadomości to może ta 999 sprawiła, że chciał się Pan przekonać co do usług firmy U. T. Wieczorek. Osoba obsługująca Pana firmę przed podstawieniem auta wysyła do Pana zlecenie, które jest wiążące dla obu stron. Jeżeli dostał Pan taki dokument od spedytora a następnie auto nie przyjechało na załadunek to już powinno zaswiecic się Panu czerwone światło, że coś jest nie tak i mógł Pan wyciągnąć w stosunku do tej osoby konsekwencje finansowe. Pan jednak nie widzi w tym problemu i czeka na dalszy rozwój sytuacji, po czym osoba prowadząca przedstawia Panu ofertę na droższy transport, na który się Pan nie decyduje, bo klient z którym robi Pan interesy widocznie nie jest wystarczająco ważny aby dopłacać do interesu. Każda normalna osoba po zaistnieniu pierwszej z opisanych sytuacji znalazła by inna skuteczniejsza spedycje. Reasumując Pana historia nie jest wiarygodna, wątki są nie spójne, mało w niej logiki chyba, że to standardowy schemat Pana pracy ( wróżę Pana firmie świetlną przyszłość) Jeżeli czuje się Pan szykanowany przez daną osobę SMSami, telefonami lub wiadomościami email to istnieje taka instytucja jak Policja, która chętnie Panu pomoże :)

Tak3Nie
 Opinia

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek w mieście Zielona Góra. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Tak5Nie
Miia
@Administrator 23.11.2018 07:00

Sugestii żadnych, po prostu jedna z nielicznych uczciwa firma w której priorytetem jest praca w zespole i jasne zasady.

Tak7Nie1

neutralnanegatywnapozytywna
Marek Bąbelek
 Opinia

No1. Spedycja w Zielonej Górze Moje sugestie dla Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek: No1.Spedycja w Zielonej Górze

Tak19Nie1

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.