Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

Opinie o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

Aktualność
Chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników portalu GoWork.pl i zachęcić do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi przez naszą firmę rekrutacjami. Zapraszamy do aplikowania.
PAMPALINI Nowy wpis

Miałem zaszczyt być w tej firmie i szczerze mówiąc nie zrobili na mnie dobrego wrażenia podczas rozmowy rekrutacyjnej co innego mowia a co innego jest chyba w rzeczywistości jak sobie porozmawiałem z pracownikami . Rozmowa taka pić na wodę fotomontaż. Raczej nie zatrudnię się tutaj

Nowy wpis

@PAMPALINI

Jakiego stanowiska dotyczyła rozmowa kwalifikacyjna?

Nowy wpis

Aktualność

Dzień dobry, chciałam zapytać czy trudno dostać się do firmy? I jak wygląda przebieg rozmowy wstępnej?

Ktoś Nowy wpis
@Anna

Aplikujesz na jakie stanowisko?

(usunięte przez administratora) a nie firma. Kierowca jest zawsze winny. Rotacja pracowników jest bardzo duża.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy.
x

Zacznijmy od szefa w/w firmy , zapewne ten gość ma nikłe pojęcie o praktycznej stronie pracy kierowcy (bodaj z zawodu jest weterynarzem, czy coś podobnego), wcześniejszy dyspozytor, miałem zaszczyt doświadczyć np. jego twierdzeń o ruch pojazdów po drogach i nie mającego tego pokrycia w prawie, dyspozytorzy co niektórzy mają trochę rozumności i wyobrażenia o pracy swojej i kierowcy, ale co niektóre to jeszcze im daleko do tego, przez co rodzą się niesamowite problemy i okazywanie znacznej nadrzędności, co wiadomo w niczym nie sprzyja. Formy lizustwa i protekcji niektórych w stosunku do niektórych (bardzo widoczne). Odnośnie wzmianek o zarobkach, to jest tu poziom podobny co do innych firm tego typu (plus, minus), atmosfera pracy na niskim poziomie (jako mojej czwartej firmy wypadła najniżej), raczej tak będzie nadal bo nie ma zainteresowania samego" Rosnera" co do tej kwestii. Kto ma ochotę, może się z tym wszystkim zmierzyć, ci co są otwarci, szczerzy na poziomie, raczej długo tam nie popracują, żaden miód, zero spokoju.

remik

zarobki nie są złe @pisso , ale praca do lekkich też nie należy

byly

SYSTEM JAZDY 3/1. TRZY TYGODNIE W AUCIE JEDEN DZIEN W DOMU !!!!!

Matis

A jaki jest system pracy ? ile czasu w kabinie ile w domu?

michał

masakra :(stawki za kurs jak na busa -nieuprzejmi spedtorzy itd odradzam stanowczo!!!

dobrarada

ROSNER to firma której nie można polecić w obecnym kształcie. Nie szanują ludzi. Motto firmy KIEROWCA ZAWSZE JEST WINNY. Dysponenci nie maja zielonego pojęcia o ładowności samochodów, planują tak załadunki że nie spełnia to norm dopuszczalnych w dowodach rejestracyjnych. Dysponują tak czasem pracy ze zapominają o czasie pracy kierowcy w szczególności o wypoczynku. Jest straszna atmosfera w tej firmie, relacja dysponent kierowca. Drogi przyszły pracowniku ROSNERA znajdź inną firmę po w tej szczęścia nie zaznasz, ani osobistego, ani zawodowego.

Rosner należy do firm zarządzanych zgodnie z najwyższymi niemieckimi standardami. Nie ma tu czasu na kombinacje i partykularne interesy. W zamian masz opiekę ze strony firmy i regularne jak w szajcarskim zegarku terminy wypłat. Masz wątpliwości ? Widząc nasze auta na parkingach, podejdź i porozmawiaj z nami.

Pp

No to jak z tą firmą ,czy ci kierowcy nie potrafią wypowiadać się na forum czy też faktycznie ta firma jest godna uwagi i współpracy

A ty co klakier płatny tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.