Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

Przylep

Opinie o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Anonim, w takim razie napisz za co Kierowcy są odpowiedzialni, przed rozpoczęciem pracy zazwyczaj każdy pracownik otrzymuje informacje dotyczące obowiązków i poleceń z których musi się wywiązać. Na jakie stanowiska jest obecnie prowadzona rekrutacja skoro piszesz, że jest duża rotacja?

Anonim

( usunięte przez administratora ) a nie firma. Kierowca jest zawsze winny. Rotacja pracowników jest bardzo duża.

x

Zacznijmy od szefa w/w firmy , zapewne ten gość ma nikłe pojęcie o praktycznej stronie pracy kierowcy (bodaj z zawodu jest weterynarzem, czy coś podobnego), wcześniejszy dyspozytor, miałem zaszczyt doświadczyć np. jego twierdzeń o ruch pojazdów po drogach i nie mającego tego pokrycia w prawie, dyspozytorzy co niektórzy mają trochę rozumności i wyobrażenia o pracy swojej i kierowcy, ale co niektóre to jeszcze im daleko do tego, przez co rodzą się niesamowite problemy i okazywanie znacznej nadrzędności, co wiadomo w niczym nie sprzyja. Formy lizustwa i protekcji niektórych w stosunku do niektórych (bardzo widoczne). Odnośnie wzmianek o zarobkach, to jest tu poziom podobny co do innych firm tego typu (plus, minus), atmosfera pracy na niskim poziomie (jako mojej czwartej firmy wypadła najniżej), raczej tak będzie nadal bo nie ma zainteresowania samego" Rosnera" co do tej kwestii. Kto ma ochotę, może się z tym wszystkim zmierzyć, ci co są otwarci, szczerzy na poziomie, raczej długo tam nie popracują, żaden miód, zero spokoju.

remik
użytkownik zarejestrowany

zarobki nie są złe @pisso , ale praca do lekkich też nie należy

byly

SYSTEM JAZDY 3/1. TRZY TYGODNIE W AUCIE JEDEN DZIEN W DOMU !!!!!

Matis

A jaki jest system pracy ? ile czasu w kabinie ile w domu?

michał

masakra :(stawki za kurs jak na busa -nieuprzejmi spedtorzy itd odradzam stanowczo!!!

dobrarada

ROSNER to firma której nie można polecić w obecnym kształcie. Nie szanują ludzi. Motto firmy KIEROWCA ZAWSZE JEST WINNY. Dysponenci nie maja zielonego pojęcia o ładowności samochodów, planują tak załadunki że nie spełnia to norm dopuszczalnych w dowodach rejestracyjnych. Dysponują tak czasem pracy ze zapominają o czasie pracy kierowcy w szczególności o wypoczynku. Jest straszna atmosfera w tej firmie, relacja dysponent kierowca. Drogi przyszły pracowniku ROSNERA znajdź inną firmę po w tej szczęścia nie zaznasz, ani osobistego, ani zawodowego.

Rosner należy do firm zarządzanych zgodnie z najwyższymi niemieckimi standardami. Nie ma tu czasu na kombinacje i partykularne interesy. W zamian masz opiekę ze strony firmy i regularne jak w szajcarskim zegarku terminy wypłat. Masz wątpliwości ? Widząc nasze auta na parkingach, podejdź i porozmawiaj z nami.

Pp

No to jak z tą firmą ,czy ci kierowcy nie potrafią wypowiadać się na forum czy też faktycznie ta firma jest godna uwagi i współpracy

A ty co klakier płatny tej firmy?

Zostaw opinię o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o. - Przylep

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.