Opinie o P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny w Gaszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny w Gaszowice

Piotruś

Złe doświadczenia, podpisałem dokumenty zwolnienie, zapłaty za pracę, za zaległy urlop, ale gdy przeliczyłem pieniądze to było tylko za ostatni miesiąc... no i mój błąd: najpierw trzeba liczyć a potem podpisywać Mogłem się w (usunięte przez administratora) pocałować, ale karma wraca, Nad nim ciąży klątwa.

Marieta z Rybnik Nowy wpis
@Piotruś

Piszę ten post w przestrodze dla osób które chciałyby być klientami tapicera z Szczerbic widnieje widnieje w internecie Dawid Karol Wawoczny , zajmuje się renowacją mebli tapicerowanych .Oddałam 5lipca tam do renowacji komplet wypoczynkowy tapczan i fotele wziął zaliczki 1500 zł, miał również zrobić jeszcze tapczan i przeprowadzić renowację foteli. Pierwszy termin miał być na pierwszy komplet 31 lipca 2023 zrobiony. Do dzisiejszego dnia nie zrobił ani jednego kompletu a jest 15 września .Komplet miał by c dla mojej 95 letniej mamy. Straszny człowiek krzyczy do telefonu, obraża człowieka przez telefon i jak jestem u niego. Z tego co wiem ileś osób miało z nim problemy .Dowiedziałam się o tym po czasie .Ktoś napisze dlaczego dałam mu zaliczkę? Mam kwit na to że mu dałam ale dla mnie umowa ustana to też umowa. Przestroga nie oddawajcie tam mebli. Robi jeszcze domki drewniane .Straszny gburowaty czlowiek nawet powiem hamski.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny - Gaszowice

• Jak się pracuje w P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H.U Dawid Karol Wawoczny
  • Leśna 12