Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski w Mrągowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski w Mrągowo

Krzysztof Kuberski Nowy wpis

Z przyjemnością i z czystym sumieniem polecam. Jedna z najlepszych firm, jaka przewinęła się przez moją budowę. Doskonały kontakt, zaangażowanie, otwartość na klienta i rozwiązywanie problemów zamiast ich tworzenia, nawet w przypadku nietypowch sytuacji i wymagających wyzwań. Profesjonalne podejście od pierwszego kontaktu, przez pomiar i montaż, aż po późniejszy serwis. Firma odpowiedzialna, rzetelna i profesjonalnie podchodząca do swojej pracy na każdym etapie. Bardzo dziękuję za przemiłą obsługę, cały poświęcony czas i owocną współpracę, dzięki której okna stały się ozdobą naszego domu. Pozdrawiam serdecznie cały zespół, kłaniam się - i do następnego razu :)

Marek Rudnicki Nowy wpis

Miałem przyjemność korzystać 2 razy z usług tej firmy w zakresie napraw systemów bramy wjazdowej i garażowej. Bardzo rzeczowy kontakt z klientem, krótkie terminy i sprawna realizacja. Wszystko sprawia wrażenie solidności i profesjonalizmu! Polecam!

Żorżeta Bzowa Nowy wpis

Firma rzetelna całkowicie godna polecenia okna godne polecenia .Ekipa Montażowa to niezwykle sprawni i uprzejmi Fachowcy .Regulacja okien użytkowanych od pewnego czasu przebiegła równie sprawnie i fachowo -szybka reakcja na zgłoszoną przez nas prośbę o regulację odbyła się wraz z bonusem w postaci przeglądu wszystkich okien tak "na zapas" Polecamy i oby więcej takich Firm i Ekip Montażowych

Kinga Szacka Nowy wpis

Różnica miedzy jakością najtańszych drzwi z tej firmy a takimi z marketu jest ogromna. Inwestycyjnie kończyliśmy z mężem dwa mieszkania i potrzebowaliśmy drzwi. To co się dzieje z drzwiami w sklepach sieciowych to jest dramat. Wieszkość z tych drzwi rozpada się już na wystawie, mają zerowe wygłuszenie nie wspominając o bezpieczeństwie. Warto zainteresować się firmą specjalizującą się w drzwiach i my wybraliśmny wspólpracę z Państwem z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Drzwi dostarczone zostały na czas na budowę. Nie było problemu z montażem, wszystko ok.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wojciech

Super, ze takie pozytywne komentarze. A dajcie znać jak się ma cena do tej dobrej jakości produktów? Czy czas oczekiwania na realizacje jest długi czy niekoniecznie?

Edek
@Wojciech

Czeka się max tydzień na montaż. Jakość mega. Nie ma taniej lipy marketowej.

Maja
@Edek

Tydzień to nie dużo, a czy fatycznie to tak dużo kosztuje, skoro jakość taka dobra? Trzeba wpłacić zaliczkę?

Przemek Zera

Zamówienie i montaż bez zarzutu. Przy zamawianiu mogłam liczyć na merytoryczne i profesjonalne podpowiedzi. Bardzo polecam.

Jurek Wenc

Korzystałem już niejednokrotnie z usług tej firmy. Znam ich od lat i zaopatrywali Nas nie tylko na stopie prywatnej, gdy budowaliśmy swoje "M" ale częściej w potrzebach firmowych. Firma przede wszystkim sumienne, rzetelna i zatrudnia świetnych fachowców, którzy uwijają się szybko z montażem. Współpraca od ponad 2 lat i to jak najbardziej udana. Ostatnie zlecenie realizowane było pod koniec marca. Komplet rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych. Spore zamówienie. Uważam ich za najlepszych w Mrągowie i okolicach, a sporo ofert przejrzeliśmy ze wspólnikiem

Garbiński

Kupiłem świetne drzwi zewnętrzne jakość spełniła moje wysokie oczekiwania, drzwi w użytkowaniu sprawują się bez zarzutu.

Lukasz Stęc

polecam .

Anna Pawłowicz

Jak zawsze niezawodna i bezproblemowa współpraca. Usługi wysokiej jakości.

Jarosław Keller

Wyszukałem firmy przez internet i to był strzał w 10. W sklepie Pani Baisa konsultant bardzo sprawnie i profesjonalnie poleciła nam drzwi oraz przyjęła od nas zamówienie (kontakt z Pania Basią oceniam na super ) Ekipa montażowa drzwi oraz listew przypodlogowych oceniam super !! Oby więcej takich ludzi na mojej drodze ☺

Jacek Bytomski

Polecam firmę. Duży wybór towaru, drzwi spełniają moje oczekiwania. Jakościowo b. dobre.

Anna Kaczyńska

pięć na pięć bo........ bardzo miła i profesjonalna obsługa bo........... są solidnymi wykonawcami bo...... korzystałam juz dwa razy i polecam każdemu Pozdrawiam :-) tak trzymać

Dariusz Gryglak

Fachowe doradztwo, bardzo dobre wykonanie. Polecam tą firmę każdemu. I okna i drzwi, wszystko w jednym miejscu. Ceny konkurencyjne. Pozdrawiam!

Monika Ormaniec

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Drzwi są bardzo solidne i ładne, obsługa w salonie bardzo pomocna. Panowie montażyści NIEZWYKLE mili i profesjonalni. Cały proces przebiegł sprawnie i w przyjemnej atmosferze, Wszystko zostało bardzo starannie wykończone - z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Elwira

Okna Drutex nie tylko są bardzo ładne, ale również bardzo ciche. W porównaniu do innych które mieliśmy dotychczas, również PCV, to okna Iglo są o niebo lepsze (jakość wykonania, design...) Polecam tą firmę, zero problemów, szybki montaż i pomoc przy wyborze. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski - Mrągowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski
  • Moniuszki 42