NED Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o NED Sp. z o.o.

Pawlikowski

Super ekipa tu pracuje, aż chce się chodzić do pracy. Pomimo, że praca jest wymagająca, szef też wysoko stawia poprzeczkę, to praca jest satysfakcjonująca. Robię to co lubię i za dobrą stawkę, która pozwala spokojnie żyć. A to przecież najważniejsze. Nie ma na co narzekać :)

Bartkowiak

Bardzo dobre warunki pracy. Nigdy nie narzekałem na nie. Finansowo jestem zadowolony. Wiadomo, zawsze może być lepiej, ale jak na tą branżę to jest naprawdę dobrze. A praca całkiem przyjemna.

Patryk

W NED pracuję od dawna. Zawsze była to fajna praca, wymagająca ale i dająca satysfakcję. Miła, wręcz rodzinna atmosfera. Każda budowa, każdy dom to coś nowego. A takie nowości rozwijają :)

Bartosz Wilczyński

Pracodawca bardzo dobry. Nie ma co narzekać. Jest praca, jest pensja, są też wyzwania na placu budowy. Można wiele się nauczyć od bardziej doświadczonych. Fajna atmosfera pracy.

Nowicki

Bardzo dobry pracodawca. Firma ok. Pensja ok i na czas. Warunki zatrudnienia całkiem dobre. Przyjemnie się pracuje i co najważniejsze to jest praca.

Walkowiak

Polecam pracę w firmie NED. Pensja jest zawsze w terminie. Ilość pracy może i duża, ale to fajna praca z fajnymi ludźmi. A atmosfera w pracy jest również ważnym argumentem oceniającym samą pracę. Do takiej przychodzi się z większą przyjemnością.

Paweł

Swoją pracę w firmie NED mogę ocenić pozytywnie. Nigdy nie miałem problemów w pracy, pensja była na czas. Praca jak na branże budowlaną całkiem dobra. Fajna ekipa, więc miło się pracowało i fajnie wspomina się ten okres w swoim życiu. Jako pracodawcę oceniam firmę NED bardzo dobrze.

Mirosław

Praca na bbudowie nie jest łatwa. Wielu nie wytrzymuje warunków, trudów pracy. Liczy się zgrany zespół. I tak jest w NED. Budujemy domy z bala, a to niełatwy materiał do budowy. Musimy sobie pomagać, by nie było wypadków i by praca szła do przodu. Jak się pracuje? Dobrze. Ciężko. Ale taka praca daje satysfakcje. Lubięto, co robię.

Jacek

Firma NED to firma budowlana, budująca domy z drewna. Odbywałem tam staż (technologia drewna) i było całkiem sympatycznie. Nie czułem się jak pracownik gorszej jakości, jak to czasami bywa na stażach. Praca całkiem ciekawa przy mniej typowych technologiach budowy domu z bala z sosny lokalnej. Wiele się przez to nauczyłem o drewnie, jego obróbce. Naprawdę spora dawka praktycznej wiedzy od praktyków rzemiosła.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie NED Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o NED Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NED Sp. z o.o.