counter
2 35 27 5 1
Kulka Nowy wpis

całe szczęście już w piątek tj. 25.05 wchodzi RODO i skończy się nagabywanie. Że niby losowo wybierają numer. Śmiech na sali. Już zacieram rączki. Jak po 25.05 do mnie zadzwonią to ja ich pozwę. Bezczelność tej firmy nie zna granic. Aż się dziwię, że ludziom dzwoniącym nie jest ani trochę wstyd.

Nie istotne 28 Nowy wpis
@Kulka

Rodo nie polega na tym czy ktoś może dzwonić czy nie. Proponuję zapoznać się z lekturą " zasady działania Rodo" a potem wyrywać się do sądu.

Radek Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Administrator Nowy wpis

Powiedzcie co się dzieje teraz w Europejska Grupa Finansowa? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Dawid

Macie tak dobrze w firmie, że nie ma chętnych do pisania? Co słychać?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aneta

@Reno na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznanie się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat pracodawcy. @magda czy pracowałaś lub pracujesz w Europejska Grupa Finansowa? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w tej firmie?

Zofia

Dziękuje EGF po dwóch latach skończyła sie moja sprawa, chciałam podziękować Pani Alicji z Likwidacji szkód i Kancelarii prawnej, bede was polecać Pozdrawiam Zofia

magda

Moim zdaniem podchodzą odpowiedzialnie do tego co robią i w jaki sposób to wykonują

olaf

Skąd pan wie, że to jest akurat ta firma ktora pana oszukala ? jest pewnie dużo innych firm o takich samych nazwach i usługach ...

pawel
@olaf

powiem wam , że sam w to nie wierzę ale ciekawe

Maryś

Na jakie zarobki można liczyć w centrali, na stanowisku referenta?

Aneta

Pracujesz obecnie w firmie Europejska Grupa Finansowa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz oferowanych benefitów.

L

Dobrze płacą teraz. Mają dobre prowizje.

done

Ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie może? Dzięki za odpowiedź.

Pracownica

Tak są przyjęcia do działu Call Center. CV można składać osobiście na ul. kawaleryjskiej 1(budynek metal bud) w sekretariacie lub email na biuro@egf.net.pl w temacie napisać Call Center. Każdy ma u nas szansę. Plotki które tworzą leniwe "kobiety" są wyssane z palca. Oczywiście są jakieś granice. Jeśli pracodawca widzi, że jego pracownik skupia się na czymś innym niż na pracy to nie będzie chciał mieć takiego pracownika ponieważ nie jest efektywny(oczywiście są upomnienia). Umówmy się! ŻADEN pracodawca nie będzie trzymać pracownika który nie stara się, przychodzi do pracy jak za karę. Lepiej samemu spróbować niż czytać plotki leniwych"kobiet" które najzwyczajniej w świecie nie dały sobie rady u nas bo były za bardzo leniwe! POLECAM!

Baba.
@Pracownica

Tak Małgosiu - pracownico Roku.

No cóż...

Na wielu innych forach krążą nieciekawe plotki na temat tej firmy. Nie bierzcie mnie zbytnio pod uwagę, ponieważ mam zaledwie 13 lat.Znam ludzi prowadzących tą firmę: sympatyczni ludzie, wyglądają na uczciwych.

Marta

korzystałam z tej firmy.Najpierw do mnie zadzwonili,trochę nie wierzyłam,ale skusiłam się.I dobrze.Za jakiś czas dostałam pieniądze na konto,a kwota też nie była mała,takiej to się nie spodziewałam.Można się z nimi dogadać co do prowizji.

Ciachhho

z tego co mi wiadomo to ciągle jest nabór. Poprzez ramstand

Jako pracownik firmy nie mogę przejść obojętnie wobec wpisu niezadowolonej byłej pracownicy która napewno nie podołała powierzonym obowiązkom i została zwolniona a odpowiedzialnością obarczach innych..to praca dla odważnych,zmotywowanych i pilnych dziewczyn. W imieniu załogi wypraszam sobie wypowiedzi dotyczące nas pracowników które godzą w nasze osoby.Mamy długie okresy stażu pracy,stałą ekipę w firmie,różnice wiekowe pracowników nie stanowią dla nas barier,pracujemy wspólnie.To dobrze świadczy o nas jako zespole i wyjaśnia dlaczego nie ma miejsca dla rozkapryszonych,nieogarniętych osób.

grzeniu

Firma ok, pracowałem tam ok roku i faktycznie pracodawcy są uczciwi, atmosfera super.

DeltaOffers

Nie ma tragedi, jezeli jestes strudentem za zaocznych to dobra praca, wymagan nie ma wiele - ktotak (usunięte przez administratora) to jest nierobem poprostu. w 2008 roku faje były po 8 zł jakoś tak - i zarobek to 1100 zł a teraz jest tak: 13 zł faje i zarobek 1400 jak było lepiej?:))

anonimowy

Musisz sama (sam) doświadczyć. Zatrudnią Cię na umowę zlecenie - a będziesz pracować, tak jakbyś był/a z umową na czas nieokreślony :) Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska Grupa Finansowa - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Europejska Grupa Finansowa
2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Opatowicka 130