Europejska Grupa Finansowa

Legnica

Opinie o Europejska Grupa Finansowa

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Reno na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznanie się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat pracodawcy. @magda czy pracowałaś lub pracujesz w Europejska Grupa Finansowa? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w tej firmie?

Zofia

Dziękuje EGF po dwóch latach skończyła sie moja sprawa, chciałam podziękować Pani Alicji z Likwidacji szkód i Kancelarii prawnej, bede was polecać Pozdrawiam Zofia

magda

Moim zdaniem podchodzą odpowiedzialnie do tego co robią i w jaki sposób to wykonują

olaf

Skąd pan wie, że to jest akurat ta firma ktora pana oszukala ? jest pewnie dużo innych firm o takich samych nazwach i usługach ...

pawel
@olaf 30.06.2017, 01:42

powiem wam , że sam w to nie wierzę ale ciekawe

Maryś

Na jakie zarobki można liczyć w centrali, na stanowisku referenta?

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w firmie Europejska Grupa Finansowa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz oferowanych benefitów.

L

Dobrze płacą teraz. Mają dobre prowizje.

done
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie może? Dzięki za odpowiedź.

Pracownica

Tak są przyjęcia do działu Call Center. CV można składać osobiście na ul. kawaleryjskiej 1(budynek metal bud) w sekretariacie lub email na biuro@egf.net.pl w temacie napisać Call Center. Każdy ma u nas szansę. Plotki które tworzą leniwe "kobiety" są wyssane z palca. Oczywiście są jakieś granice. Jeśli pracodawca widzi, że jego pracownik skupia się na czymś innym niż na pracy to nie będzie chciał mieć takiego pracownika ponieważ nie jest efektywny(oczywiście są upomnienia). Umówmy się! ŻADEN pracodawca nie będzie trzymać pracownika który nie stara się, przychodzi do pracy jak za karę. Lepiej samemu spróbować niż czytać plotki leniwych"kobiet" które najzwyczajniej w świecie nie dały sobie rady u nas bo były za bardzo leniwe! POLECAM!

Baba.
@Pracownica 26.07.2016, 08:14

Tak Małgosiu - pracownico Roku.

No cóż...

Na wielu innych forach krążą nieciekawe plotki na temat tej firmy. Nie bierzcie mnie zbytnio pod uwagę, ponieważ mam zaledwie 13 lat.Znam ludzi prowadzących tą firmę: sympatyczni ludzie, wyglądają na uczciwych.

Marta

korzystałam z tej firmy.Najpierw do mnie zadzwonili,trochę nie wierzyłam,ale skusiłam się.I dobrze.Za jakiś czas dostałam pieniądze na konto,a kwota też nie była mała,takiej to się nie spodziewałam.Można się z nimi dogadać co do prowizji.

Ciachhho

z tego co mi wiadomo to ciągle jest nabór. Poprzez ramstand

Jako pracownik firmy nie mogę przejść obojętnie wobec wpisu niezadowolonej byłej pracownicy która napewno nie podołała powierzonym obowiązkom i została zwolniona a odpowiedzialnością obarczach innych..to praca dla odważnych,zmotywowanych i pilnych dziewczyn. W imieniu załogi wypraszam sobie wypowiedzi dotyczące nas pracowników które godzą w nasze osoby.Mamy długie okresy stażu pracy,stałą ekipę w firmie,różnice wiekowe pracowników nie stanowią dla nas barier,pracujemy wspólnie.To dobrze świadczy o nas jako zespole i wyjaśnia dlaczego nie ma miejsca dla rozkapryszonych,nieogarniętych osób.

grzeniu

Firma ok, pracowałem tam ok roku i faktycznie pracodawcy są uczciwi, atmosfera super.

DeltaOffers

Nie ma tragedi, jezeli jestes strudentem za zaocznych to dobra praca, wymagan nie ma wiele - ktotak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jest nierobem poprostu. w 2008 roku faje były po 8 zł jakoś tak - i zarobek to 1100 zł a teraz jest tak: 13 zł faje i zarobek 1400 jak było lepiej?:))

anonimowy

Musisz sama (sam) doświadczyć. Zatrudnią Cię na umowę zlecenie - a będziesz pracować, tak jakbyś był/a z umową na czas nieokreślony :) Powodzenia :)

Anonim____

Ooo.. tak! zgadzam się - nie musisz umieć wiele - a nawet można rzec, że wystarczy umieć czytać z kartki - A pracę masz - ale pamiętaj - nie "całujesz rączki szefa" - wypowiedzenie masz zagwarantowane :))

anonim.m

Firma, w której nie musisz starać się pracować - wystarczy mieć odpowiednie kontakty z szefostwem a pracę masz zagwarantowaną :)

Anonimowo1

Zgadzam się z przedmówcami. Bardzo dużo pracy a małe zarobki!!! Aby było dobrze-musisz zostać "prawą rączką szefostwa"...aż się nie chce komentować...

W Europejskiej Grupie Fnansowej zarobki są do (usunięte przez administratora)prowizja 950 +150 zł, za klienta płaca śmieszne pieniądze ,aż 10 polskich złotych ,a wymagania jak na zachodzie. Dobrze się zastanówcie zanim złożycie tam CV !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Europejska Grupa Finansowa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Grupa Finansowa