Opinie o Prevalue Cooperative Owners Spółdzielnia Właścicieli Majątku z Siedzibą w Warszawie w Warszawa

counter
członek Nowy wpis
Kandydat

Nie mogę odzyskać pieniędzy wpłaconych na udziały

Stefek Nowy wpis

Na jakiej zasadzie działa ta firma? Bo to jakieś dość zagmatwane jak dla mnie?

Bartosz Nowy wpis

Podpowiedzcie na czym koncentruje się działalność spółdzielni?

Maria Nowy wpis
@Bartosz

Na te czasy tylko i wyłącznie w oparciu o diementy inwestycyjne.

Maria

Spółdzielnia to najwspanialsza inicjatywa która mogła powstać dola nas polaków aby nie dać sie ograbiać z naszego dorobku życia rzadzącym i budować zaplecze majątkowe pokoleniom.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wlodi

Super inicjatywa gospodarcza z megaW potencjałem i korzyścią dla wszystkich uczestników, jak również osób z zewnątrz. Do tego Siwetna społeczność pozytywnych i wspaniałych Ludzi.

Tak1Nie

Miki
@Wlodi

Rzeczywiście inicjatywa bardzo ciekawa i godna uwagi w czasie wątpliwych propozycji sektora finansowego zwłaszcza w świetle nieuchronnie zbliżąjacego się kryzysu. Projekt dla każdego. Foemuła spółdzielcza zapewnia przewagę nad innymi formami gospodarczymi

ddd

Nie , to piramida.

TakNie

Czy twoim zdaniem firma Prevalue Cooperative Owners Spółdzielnia Właścicieli Majątku z Siedzibą w Warszawie w miejscowości Warszawa to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Prevalue Cooperative Owners Spółdzielnia Właścicieli Majątku z Siedzibą w Warszawie - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad