Opinie o Problind Augustyniakowie sp.j. w Sułkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Problind Augustyniakowie sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Problind Augustyniakowie sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Problind Augustyniakowie sp.j. w Sułkowice

Jaki jest okres rozliczeniowy w Problind Augustyniakowie sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ania Nowy wpis

Czy firma planuje przyjęcia na produkcję? Na jaki adres można wysłać CV?

Czy w Problind Augustyniakowie sp.j. pracuje się na open space?

Srik Nowy wpis

Firma, ogòlnie beznadziejna robią ludzi w balona. Obiecują gruszki na wierzbie, cuda (usunięte przez administratora) na patyku, a potem jak przyjdzie co do czego to wycofują się ze wszystkiego, robiąc z człowieka (usunięte przez administratora)i zostawiając go na lodzie. Tak się nie robi, no ale cuż poczekajmy na gorszy czas tej firmy zapewne też im się kiedyś potknie noga czego w zasadzie nikomu nie życzę. Pozdrawiam.....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Problind Augustyniakowie sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Problind Augustyniakowie sp.j.?

Problind

tak dla ambitnych pracowników jesteśmy otwarci na ich dodatkowe szkolenie rozwijanie ich umiejestnosci dzięki czemu mogą przesowac się na wyższe stanowiska...

Irena
@Problind

Super, a czy te szkolenia to sa szkolenia które mogą im dać awans czy tylko aby rozwinąć ich umiejętności?

Ile jest zmian w Problind Augustyniakowie sp.j.?

Problind

na dzień dzisiejszy pracujemy w trybie jednozmianowym i nie planujemy tego zmieniać w najbliższej przyszłości....

Bronisław

Ostatnie opinie pracowników są z 2020 r. Od tamtej pory cisza. Co jest tego powodem? Pracownicy nie mają prawa do wyrażania własnej opinii, a kandydaci do poznania szczegółowych warunków zatrudnienia i samej pracy przed decyzją o złożeniu aplikacji?

@Bronisław

Trudno powiedzieć co jest powodem malej ilosci wpisow napewno nie ma żadnego zakazu wyrażania opini wręcz przeciwnie staramy się wsłuchiwać w opinie pracowników i wyciągać z nich budujące wnioski gdyż zależy nam na tworzeniu zgranego zespołu które będzie że sobą współpracował a nie tylko pracował.

Borek75

Witam, widziałem że potrzebujecie operatora pił tarczowych. Chciałbym zapytać jaki jest wynagrodzenie brutto godzinowe miesięczne mam doświadczenie na takim stanowisku wieloletnie Pozdrawiam.

@Borek75

Zapraszamy do skladania CV wszystkie szczegóły podajemy na rozmowie kwalifikacyjnej

Elżbieta
@Problind

A z jakiego powodu szczegóły nie są upubliczniane do wcześniejszego wglądu przed przystąpieniem do rozmowy kwalifikacyjnej? Oferujecie spersonalizowane oferty co do stanowisk pracy? Wynagrodzenia różnią się w zależności od prezentacji kandydata?

Czy Problind Augustyniakowie sp.j. zapewnia kartę multisportu?

PROBLIND

Niestety na chwilę obecną nie posiadamy takich kart

Dawid
@PROBLIND

A jakieś inne dodatki są? :) Mam nadzieję, że tak :D

Jaki jest styl zarządzania w Problind Augustyniakowie sp.j.?

Problind

Proszę doprecyzować o co dokładnie chodzi. Ogólnie recz ujmując jest zarząd (właściciele) oraz kilku kierowników którzy nadzorują procesy produkcyjno-biurowe... Pozdrawiamy PROBLIND Team

A jaka jest stawka miesięczna na produkcji???

@Kandydat

Stawki i warunki zatrudnienia zależą od stanowiska, doświadczenia takich szczegółów udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy do składania CV.

Danuta

Napiszcie coś nowego na temat pracy w Problind Augustyniakowie. Ostatni post na forum od pracownika pojawił się w październiku. Minęło więc już parę miesięcy i zastanawiam się, czy coś się zmieniło w firmie przez ten okres czasu? Jak wyglądają warunki pracy?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Problind Augustyniakowie sp.j.?

PROBLIND

Co roku organizujemy duża imprezę podsumowującą nasze doroczne osiągnięcia która to połączona jest z zabawą z DJem, licznymi zabawami integracyjnymi z możliwością wygrania ciekawych nagród przez pracowników. W 2020 wprowadziliśmy również możliwość wzięcia udziału w firmowym starcie w evencie typu RUNMAGEDON. Oczywiście bieżący czas uniemożliwia nam przeprowadzenie imprez. Jednakże jak tylko warunki na to pozwolą będziemy nadrabiać zaległości.. :-)

zadowolony

Ogólnie to jest bardzo dobra i profesjonalna firma mająca wysokie wymagania ale też dająca satysfakcję z pracy dlatego polecam pracę w firmie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Problind Augustyniakowie sp.j.?

PROBLIND

Firma nasza nie posiada znacznie rozbudowanej struktury pracowniczej jednakże jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i planowane jest tworzenie nowych działów. Na stanowiska kierownicze mianujemy zwykle osoby oznaczające się wysoką wiedzą na temat produktow oraz mocno zaangażowane w pracę i rozwój naszej Firmy. Nie bierzemy pod uwage stażu pracy.

Asik

Polecam tego pracodawcę. Chociaż nie mam już przyjemności pracować w tej firmie z przyczyn osobistych to z ręką na sercu musze stwierdzić,że 2 lata spędzone na produkcji były bardzo dobre. Zarobki jak wszędzie lecz z możliwością pracy po godzinach i fajnym systemem premiowym, pracodawca napewno docenia jak widzi,że ktoś nie boi się pracy na różnych stanowiskach. Ze względu na to,że samotnie wychowuje dziecko i czasem miałam niespodziewane nieobecności czy konieczność wyjścia z pracy nie były dużym problemem, oczywiście mam tu na myśli to,że pracodawca jest bardzo wyrozumiały i potrafi zrozumieć sytuację osobistą człowieka.bardzo polecam!

Endżi

Kłamcy i tyle. Porażka w tej firmie. Odradzam pracę tutaj

@Endżi

Mocne oskarżenia. Osoba Endżi mogłaby rozwinąć swoją myśl w jaki sposób została oszukana przez firmę PROBLIND..??

Witam. Czy mógłby ktoś udzielić odpowiedzi jak wygląda praca w problind? Czy są jakieś premie, jak są płacone nadgodziny oraz czy praca jest ciężka? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Problind Augustyniakowie sp.j. - Sułkowice

• Jak się pracuje w Problind Augustyniakowie sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Problind Augustyniakowie sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Problind Augustyniakowie sp.j.?

Problind Augustyniakowie sp.j.
  • Beskidzka 152A