Opinie o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie w Mikołów

pandaaa

pracodawca umożliwiający rozwój i samorozwoj . polecam

Gzuldek
@pandaaa

To najważniejsze- rozwój i samorozwoj . dla młodych ale starszych także

ortina

Moje zdanie jest takie że jak szukasz roboty w finansach to spółdzielczy powinien być pierwszym wyborem

Szymon
@ortina

Jakie plusy współpracy w tej firmie mógłbyś wymienić skoro twierdzisz, że "spółdzielczy powinien być pierwszym wyborem"?

norenedorsan
@Szymon

Bo w spółdzielczaki: 1/ bardziej inwestują w ludzi niż maszyny 2/ są bliżej pracownika i klienta 3/ nie robią grupówek 4/ nie zmieniają się jak wiatr zawieje 5/ są doceniane lokalnie 6/ nauczysz się w nich banku a nie jednego mikrokawałka. Ale kiedy np gnasz za karierą międzynarodową to jednak nie miejsce dla ciebie. Zależy kto co ceni. Twój wybór choć finanse będą się raczej caraz bardziej automatyzować czyli potrzebować mniejszego angażu ludzi. Unpozdro dla hejtów spółdzielczaków w tym znanej hejterki mikołowskiego :)

cepiqq
@norenedorsan

Dokładnie tak jest jak piszesz !!!

emeryt mbs

praca w Mikolowskim - polecam !!!! jedna szkoda . teraz niestety banki raczej zwalniają niż zatrudniają. Ale jeśli będziecie mieli okazję- macie pewną i stabilna pracę ( porozmawijcie z emerytami bankowymi a trochę nas jest ;) . jak jesteś dobrym pracownikiem to masz super pracę w MBS. polecam raz jeszcze!!!!!

emerytka
@emeryt mbs

potwierdzam . O emerytkach nie zapominają i za to MBSowi należy się szacunek. młodzi, szanujcie banki spółdzielcze. Pozdrawiam

Gabrysia

Skąd takie uwagi? Proszę napisać coś więcej

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Analityk kredytowy w firmie Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
work-er

Bank naprawdę spoczko. Wymagają jak wszędzie ale jak jesteś dobrym fachowcem to się tam odnajdziesz. Młodych też zatrudniając, ale doświadczonych też. Zespół też jest okej.

K.T

Ludziska, nic tylko polecać czy tam mikołowski, czy inne spółdzielczaki. Kto ma ochotę, chęci i chce pracować w bankowości to zdecydowanie spółdzielcze!!!! Mikołowski - znam - i polecam tym bardziej

dasia

Bank MBS - pracodawca na bdb. Daje szanse na rozwój nie tylko zawodowy ale i szkolenia i kursy. To teraz nie za częste, kiedy wiele firm tnie koszty

doswiadcz54

Jak czytam się te opinie negatywne to lepiej niech jeden z drugim popracuje napierw na chwile w komercji . Jak nie wiesz to ci powiem jak jest w komercji. Raz nie zrobisz karty planu - rozm. dyscyplinująca z szefem która pójdzie ci piety i prawie codzienne maile. Drugi lub trzeci raz nie wyrobisz planu to pa,pa z wilczym bilecikiem. Do tego co miesiąc lub kwartał karty planu są coraz większe i nikt się nie b3dzie pytał Ciebie o zdanie . Szanujcie więc spółdzielcze czy to w Mikołowie czy gdzie indziej bo robota w spółdzielczych w porównaniu do komercji to niebo a ziemia.

mlod433

Praca dla młodych to szansa dla młodych. Brawo BS Mikołów !!!!!

mlod433

Dobrze że banki dają szansę młodym. Tal trzymać!!!!! Kadry to i doswiwdczenie i młodość. Znam takie przypadki że pierwsze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej to jakie ma Pan doświadczenie zawodowe - pyta facet, który widzi CV zaraz po studiach . Jak pierwszy odważny pracodawca się nie znajdzie to młody nigdy nie będzie miał doświadczenia. Wiec - Brawo MBS !

oregona

Banki spółdzielcze nie mają korpo-wyścigu szczurów. Koleżeństwo i pomoc starszych stażem koleżanek i kolegów zamiast podkładania nóg, które są nierzadko w innych firmach jest naprawdę fajną sprawą.

DośwBank

wolę dużo bardziej spółdzielcze od komercyjnych

Brak opinii to najlepsza opinia, w ciągu kilku lat połowa załogi się zwolniła.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie?

Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie
4.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Krakowska 29
    43-190 Mikołów